wmaraci reklam

Sitemin Yaşı 2 seneye yaklaştı ama hit bir türlü artmıyor

12 Mesajlar 1.474 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yazyazilimci yazyazilimci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar sitemin yaşı 2 seneye yaklaştı ama hala 210 hit üzerine çıkamadı nerde yanlış yapıyorumdur arkadaşlar ve yada neler önerebilirsiniz hiti arttırmak için, sitemde ki bütün yazılar organiktir editörlere yazdırıyorum.

sitem
https://www.saglikliolmak.com

Yardımlarınız için teşekkürler.
darkwho58

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

darkwho58 darkwho58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 52
  • Ticaret 23, (%100)
Takipteyim

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
benimki iyice yıllandı hala tık yok üstelikte yazılar %100 özgün gitgite düşüyor anlamadım bu işi

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
yazyazilimci

Merhaba;

Siteye giriş yaptığımda karşıma çok boş sayfa geldi. Sağ tarafta bulunan etiketler çok büyük ve göz yorucu.. Anlamadığım bir konu daha siteden çok çabuk ayrılma isteğim geldi.

Sayfanın sağ tarafını kategori veya alt kategori ilgili metin yazıları iç linklendirme yapılabilir. Bunun dışında yazı fontlarını küçült ve metin ve resimleri orta boyutlarda kullanıcıya birden fazla olarak karşısına çıkar. Demek istediğim Kullanıcı sayfanı ilk açtığında tek metin olarak değilde 5-6 metni aynı anda görsün ve o şekilde ilerlesin..

Kullanıcı gözü ile baktığımda bunlar etken olabilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
en iyi tavsiye surekli ara vermeden duzenli içerik girişi ve dış seo'da ise tanitim yazilari yazdirarak sitenizi yükseltebilirsiniz.

- ayrıca şu makalemi de okuyabilirsiniz.

http://www.teknokula.org/2018/04/blog-siteleri-icin-35-admda-hit-arttrma.html?m=1

Snotrau Snotrau WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek S.E.M & S.E.O Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)
Sitenizin optimizasyonları düzgün bir şekilde yapmanız gerekmekte, ayrıca sosyal medya hesaplarından düzenli olarak içerik üretmeniz gerekiyor. Hit sadece siteye içerik girerek kazanılacak birşey değildir. İçeriklerinizin kullanıcıyı oyalayıcı, özgün ve mantıklı olması gerekmektedir biz mesela 300 kelimelik bir yazıyı okumayız fakat internet üzerinde 300 kelimeyi okuyacak bir sürü son kullanıcı mevcut, hitleriniz sosyal medya hesaplarınızı yönetmenize rağmen artış göstermiyor ise artık bir kaç mecradan ufak meblalar ile reklam çıkma vaktiniz gelmiş demektir.

Web sitenizde link inşasına çok dikkat etmelisiniz ve optimizasyonları düzenli kontrol etmeli eksikliklerinizi gidermelisiniz bunlar sizi sıralamalarda yukarıya taşır ve böylece hitiniz de artmış olur bir SEO tekniği olan uzun kelimelerde yükselip temel kelimelerde sıra kazanma taktiğini deneyebilirsiniz.

Olmayacak diye birşey yoktur.

kaanst kaanst Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 435 / 160
  • Ticaret 31, (%94)
Temayı birazcık daha iyileştirmelisiniz bence hocam.
cagatay169

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
bu tasarımla, giren 10 kişi olsa gene iyi, Tasarımı değiştir tamamen.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle bir hızlıca göz gezdirdim. Daha başlıklardan yapacak çok şey var. Örneğin bir başlıkta & işareti var. Olabildiğince arama terimlerine yakın yazmalısınız. Ayrıca en temel problem bence başlıkların cümle olmaması. Örneğin, "Uzun Süreli Oturma" veya "Wilson Hastalığı" bu başlıkta ne bulacağım konusunda çok yardımcı olmuyor. Wilson hastalığının belirtileri mi, ilerleyişi mi, nelere yol açtığı mı, nasıl anlaşıldığı mı? Bir şey yok. Tıklamadım. Wilson hastalığına yakalanan kişiler de tıklamayacaktır. Çünkü çözüm aramak için gireceklerdir.

"Şeker Hastalığının Belirtileri Nelerdir" güzel bir başlık. Tıkladım ve yazıya girdim. Şeker hastalığı konusunda çok bir bilgi sahibi değilim. O yüzden doğrudan gözlemlerimi söyleyeceğim; birincisi yazı çok kısa. Tek tek şeker hastalığının belirtileri yazılmış ancak yeterince açıklanmamış.

Örneğin; "En belirgin belirtilerinden biri tuvalete sık çıkmalardır. İnsan kanında artan şeker oranı direkt olarak böbrekleri uyarır ve sık tuvalete gitme ihtiyacı doğurur. Genellikle gece saatlerinde oluşan tuvalet ihtiyaçları şeker hastalığının habercilerinden biridir." böyle bir ibare var. Biraz daha açıklama istiyor. Prostattan farkının ne olduğunu açıklamak istiyor. Bunlarla yazı daha da uzatılabilir.

Ayrıca belirtiler nelerdir şeklinde bir başlık var. Güzel, ama başlık görebildiğim kadarıyla H2 tagında değil. Ayrıca amacımız teker teker belirtilerin ne olduğunu izlemek. Dolayısıyla her belirti bir altbaşlık olabilir. Ayrıca en önemlilerinden biri, ne kaynak ne iç linkleme, hiçbir link bulunmuyor.
THY yazyazilimci

kişi bu mesajı beğendi.

cagatay169 cagatay169 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Sosyal Medya Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 118 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Bence temanız pek iyi değil gibi. Yani sitenize girmeden önce beklediğim şey karşıma bir çok içeriğin çıkıp ilgimi çekmesiydi. Ancak girdikten sonra çok az içerik gözümün önüne geldi. Bu da temanız ile alakalı. Yani bir magazin veya haber temasına geçerseniz kullanıcı daha çok içeriği bir arada görecek ve ilgisini çekene girecektir. Sitede daha fazla zaman geçirecektir. Benim görüşüm budur.
yazyazilimci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al