freelance iş ilanları

Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 164.507 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar samimi olarak söylüyorum Ahmet abiye hem kulak asın hem değerini bilin. Emin olun anlattığı bir çok doğruyu birileri bize uzun zamandır yanlış olarak anlatıyor bile bile yanlış yönlendiriliyoruz. Kendi sitem için sadece Ahmet abiye danışarak hareket ettim . Seo firmaları ilk sayfa için 3000-4000 lira + 3-4 ay zaman diliminden bahsederlerken şu an 1 lira seo harcaması yapmadan çok iddaalı bir kelimede 40 günde 3. sıraya kadar yükseldim.

Siteyi kurmayı bırakın daha domain alırken bile yapma etme diyolardı . Ahmet abi al sen bakma dedi . Şimdi kerameti uzantıda arar oldular . Acaba uzantıdan dolayımı böyle yükseliyor site diye gelip bana soranların haddi hesabı yok :)

Ahmet abiye ilk sayfaya çıkmak için ne yapmalıyım diye sorduğumda 2. olmak bile kaybetmektir demişti . 1. olacaksın hep beraber izleyelim demişti. Tek doğruyu söyleyen yine o oldu. Açıkçası beklediğimden çok daha hızlı yükseldi . Bütün bunlar olup biterken . Hem özel mesajlar ile hem buradan sorular ile o kadar bilgilendirmeye karşılık tek kuruş karşılık istemedi ayrıca kendisi bana resellerinden ücretsiz host vermeyi teklif etti.

Şurada bi etrafımıza bakalım kaç kişi bunları yapıyor ? Ücretli seo diyen onlarca kişi şurada yazılanları dahi veremiyor bizlere o kadar büyük paralara karşılık .

Yine özelden yazacaktım fakat yazmadan önce burada bunu belirtmek istedim . Sadece ben değil benim gibi bir çok arkadaşa özelden de bıkmadan usanmadan yardım ediyor . Buradan bu da bilinsin istedim . Şu başlık altında ki 29 sayfa içerisinde bile parayla sattıkları e kitapların hepsinden daha fazla püf noktası doğru ve değerli bilgi var . Tekrar teşekkürler Ahmet abi .

Ne denir bilemiyorum belki. Ama 3 konudan bahsedeceğim.

1- Bilmemek, bazılarında ego yaptırır ve bilgiyi reddederler. Mesajından anladığım şey, sen bilmediğini kabul ediyorsun. Bu çok iyi, bu çok güzel. Çünkü bu yüzden sen öğrenmeye açıksın. Ve öğreneceksin, öğreniyorsun. Reddedenler ise öğrenmeye kapalı. Hep böyle olmanı dilerim. Ben 27 yaşında olmama rağmen 15 yaşından beri ms dos ile başlayıp altını üstüne getirdim. Sorulan her soruda cevabını net kesin bildiğim halde, önce tekrar araştırıyorum yeni bir değişiklik olabilir henüz haberim olmayan diye. İşte işin özü budur. Her zaman bilgi alacaksın, ve bildiğin şeyleri de tazeleyeceksin. Sen bu yapını bozmazsan, inan en iyi bilenler arasında olacaksın. Çok sevindim bu yönüne.

2- Ücretli seo diye birşey vardır, olmak zorundadır. Ve ben o kelimelerde veya stratejilerde bilgi vermiyorum burada. Burada verdiğim bilgiler düşük ve orta seviye kelimeler. Film izle, oyun oyna vs gibi. Asıl kelimelerde, banka gibi yani siz baş edemezsiniz, sebebi, yüksek bütçe gerektirir. Her ay 100 bin tl bütçe bile gülünç rakamlar. Çünkü öyle kelimeler var ki, aylık bütçelerini bir ömür çalışmakla toplayamaz bir çok insan. Burda bahsettiğim, sizin süper kelime dediklerinizin, aslında hiç bir şey oluşudur. Siz hedefi küçük tuttunuz diyorum sadece. Hayalleriniz, çıkmak istediğiniz kelimeler bir çok firmanın dönüp bakmadığı kelimeler. Elbette kötü demiyorum, sadece çıtayı yüksek tutun diyorum.

3-Verilen bilgilerin önemi. Ben 1 tane seo kitabı görmedim Türkiye'de. Bu çok üzücü. Sadece bu sebepten niyetlenerek ben yazmaya başladım. Ama sanırım bittiğinde en az 3 bin sayfa olacak. Şunu anlayın, seo, öyle iki kodla yapılacak bir işlem değil. Her siteye, konua göre seo da değişir. Seo kitabı için tüm bunları kapsamanız gerekiyor. Film sitesi ile oyun siteyi aynı değil, dinamik ile statik aynı değil.

Teşekkür ederim
Rekomedya maxmajestic CengizEr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KLavy3 KLavy3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Army Design
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 126 / 90
  • Ticaret 25, (%100)
www.forumtm.com
www.gezginweb.net
www.haber52.tv

3 sitem var ve çalışmalarımız sürekli güncel oluyor. Kimi zaman özgün kimi zaman alıntı yaparak kaynak gösteriliyor. Ama sitelerin tam olarak istediği yerlere istediği kelimelerde yükselme şansı olmuyor. Bunun sorunu sizce nedir ? Neler yapmamız gerekir backlink çalışmasına şimdi başlarsak sorun olurmu bizim için. ?

hewal02 hewal02 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek ogrenci
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 4, (%100)
Pm ile gonderdıgım siteye bakabılırmısınız

onlinebiletin onlinebiletin onlinehaberin Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle şimdiden yardımınız için teşekkürler sitem www.onlinehaberin.com tavsiyelerinizi bekliyorum

wmaraci
wmaraci

maxmajestic maxmajestic Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Gezi Yazarı, Veteriner Hekim,
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 75 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ahmet bey www.yoldaolmak.com adlı gezi sitem ile ilgili tavsiyelerinizi almak isterim. Son 3 aydır ciddi şekilde üzerinde çalıştım. Kodların tamamı hatasız duruma getirilmeye çalışıldı. Kategori yapılanması iyileştirildi, markalama çalışmaları yapıldı, renk ve renklam yerleşimi düzenlendi.

Tavsiyelerinizden çokça faydalandım, ancak bu defa sizin doğrudan site hakkındaki fikirlerinizi duymak isterim. Çok teşekkürler.
burmeser

kişi bu mesajı beğendi.

KobraFighterTR KobraFighterTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 31 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ben site haritası olarak sitemap.xml ve sitemap.xml.gz dosyalarını ekledim. İki site haritasındada aynı linkler vs. bulunuyor fakat birisi sıkıştırılmış diğeri normal sitemap dosyası. Bunun bana zararı veya yararı olur mu ?

medam medam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
hocam hayırlı akşamlar benim tek sorunum sitemin çok geç index almasıdır.

ne yaptıysam olmuyor bu index işini halledemedim bi bakıp yardımcı olursan sevinirim

chatkut chatkut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Ahmet bey,
Özel mesaj atamadım, sanırım mesaj kutunuz dolmuş. Sitem ile ilgili çalışmalarım devam ediyor, bilgi ve yönlendirmeniz ışığında devam etmek isterim.

Web sitem için yorumlarınızı bekliyorum...

Teşekkürler, iyi çalışmalar...

Düş Atölyesi

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

KLavy3 adlı üyeden alıntı

www.forumtm.com
www.gezginweb.net
www.haber52.tv

3 sitem var ve çalışmalarımız sürekli güncel oluyor. Kimi zaman özgün kimi zaman alıntı yaparak kaynak gösteriliyor. Ama sitelerin tam olarak istediği yerlere istediği kelimelerde yükselme şansı olmuyor. Bunun sorunu sizce nedir ? Neler yapmamız gerekir backlink çalışmasına şimdi başlarsak sorun olurmu bizim için. ?

Sitelerin genel bir aksaklığı yok, ama yükselmek istediğiniz kelimeleri de belirtirseniz daha net olacaktır. Kelimeye göre strateji değişir. Şimdi ben size bol bol haber girin derim, ama sizin hedefiniz x kelimesinde yükselmektir. Bol bol girdiğiniz haberler site genel yüzdeliğinde x kelimesinin varlığı düşürür ve anti seo olur. O yüzden o yükselmek istediğiniz kelimelerin ne/neler olduğunu bilmemiz gerekiyor.

alperenkarip alperenkarip Merhaba (: Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web programlama
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba benim sitem henüz 3 aylık google dan gelen hit sürekli düşüyor bazen 30 kişi giriyor bazen 20 bazen ise 7-8 kişi giriyor hele şu 1 haftadır 10-20 arası hit var şuana kadar 30 u geçemedim ne yapmalıyım ?

Kısa sözler , Sesli şiirler, Şiirler
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al