lostyazilim

Yazılarımın Bir Süre Sonra Sıralaması Düşüyor ?

11 Mesajlar 1.210 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MehmetAk12 MehmetAk12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster, Web Design
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar arkadaşlar siteye günlük ortalama 5 konu felan ekliyorum, konularım özgün tamamen, konuyu ilk açtığımda google'da 1. sırada yer alıyor ama gün geçtikce 2-3 gün sonra 4. ve 5. sayfaya düşüyor, neden böyle, tüm yazılarım hep aynı kaderi paylaşıyo,

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
MehmetAk12 bu çok normal bir durum sitenizin yaşı 6 aydan düşük ise bu tarz dalgalanmalar olacaktır fakat belirli bir zamandan sonra herşey rayına oturacaktır. Bu seferde sıralamada hep kalır dersiniz bu hiç sıralama oynamıyor neden herşey sabır ve çalışma :)
nokta

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam aynısı bendede oluyor konuyu açınca 1.sıradayım diğer siteler ekleyince 2-3-4.sıra 1 hafta sonra 2-3-5.sayfalarda bende sabırla bekliyorum.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
melankolia e hocam sadece sabır yetmiyor. İç seo ve dış seo boşuna yok alt sayfalarınızı güçlendireceksiniz bu işler okadar kolay değil iç seo ve dış seo araştırın nedemek istediklerimi anlıyacaksınız.

wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
İçerikle ilgili muhakkak bir süre sonra yeni bilgiler çıkıyordur. Arada girip yazınızı güncelleyin. Tarihi de beraberinde. Daha fazla randıman verir.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Crewx hocam aynı sitede buzamana kadar seo yaptırmadan yada yapmadan hep ilk sayfa ve sıralardaydım son 6 aydır bu şekilde.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
melankolia rekabet azdır ondandır başka açıklaması yok.

• Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

İçerikle ilgili muhakkak bir süre sonra yeni bilgiler çıkıyordur. Arada girip yazınızı güncelleyin. Tarihi de beraberinde. Daha fazla randıman verir.

Hocam güncelliyorum yazıları, program ve android üzerine olduğunu için haftada veya ayda bir program, android yeni sürüm çıkınca konuyu da güncelliyorum ama fayda etmiyor, site 1,5 yillik

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
MehmetAk12 Bahsettiğiniz kategori zaten rekabeti yüksek bir alan. Ziyaretçinin sitede daha uzun kalması ve etkileşiminin artması için yapabileceğiniz şeyleri gözden geçirin. Blog sayfanız varsa olabilir, soru - cevap şeklinde bir bölüm olabilir. Yorum almaya yönelik içerik üretimi gibi şeyler olabilir.
Site 1,5 yıllık olmuşsa benzer alan adları alarak besleyebilirsiniz. O zaman içerikler de tekrardan yükselir.
Belirli aralıklarla tanıtım yazısı alın. Sadece ana sayfaya değil, alt sayfalara olacak şekilde.

• Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)

Crewx adlı üyeden alıntı

MehmetAk12 bu çok normal bir durum sitenizin yaşı 6 aydan düşük ise bu tarz dalgalanmalar olacaktır fakat belirli bir zamandan sonra herşey rayına oturacaktır. Bu seferde sıralamada hep kalır dersiniz bu hiç sıralama oynamıyor neden herşey sabır ve çalışma :)

Hocam site 1.5 yıllık, arkadasin site var 4 yıllık oda aynı ve güncel tutulan siteler bunlar ek olarak konuları ayda bir felanda güncelliyoruz, misal konu "retrica pro v12 full indir" bu uygulamanın haftada veya ayda bir yeni durumu çıkınca başlığı sadece "retrica pro v13 full indir" şeklinde konuyu da guncelliyoruz

Ek Olarak:

NK1864 adlı üyeden alıntı

MehmetAk12 Bahsettiğiniz kategori zaten rekabeti yüksek bir alan. Ziyaretçinin sitede daha uzun kalması ve etkileşiminin artması için yapabileceğiniz şeyleri gözden geçirin. Blog sayfanız varsa olabilir, soru - cevap şeklinde bir bölüm olabilir. Yorum almaya yönelik içerik üretimi gibi şeyler olabilir.
Site 1,5 yıllık olmuşsa benzer alan adları alarak besleyebilirsiniz. O zaman içerikler de tekrardan yükselir.
Belirli aralıklarla tanıtım yazısı alın. Sadece ana sayfaya değil, alt sayfalara olacak şekilde.

Anladım hocam teşekkürler, Alt sayfalar dediğiniz kategoriler mi oluyor ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al