wmaraci reklam

Site görünümü hakkında fikir alabilir miyim ? :)

27 Mesajlar 2.195 Okunma
wmaraci reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam tema çok koyu siyah, bir film izlerken şahsen benim tercihim açık renkli bir film sitesini seçmek olur. Renkli tema yapın, göze çarpan renkler kullanın
zhanugur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

zhanugur zhanugur Hayat güzel be kardeş :) Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

radyo******* adlı üyeden alıntı

Herşey çok güzel ama sadece isimde takıldım. Keşke 2 karakterli alsaydınız.

Kesinlikle haklısınız :( O anki acemiliğimiz fazla yol kaybettirdi bu konuda ne yazık ki. Keşke şuan ki düşüncem olsaydı ve bahsettiğiniz gibi kısa ve akılda kalıcı bir domain alsaydım. Teşekkürler verdiğiniz ilgi alaka için

Ek Olarak:

sovetski adlı üyeden alıntı

Hocam tema çok koyu siyah, bir film izlerken şahsen benim tercihim açık renkli bir film sitesini seçmek olur. Renkli tema yapın, göze çarpan renkler kullanın

Haklısınız hocam ilk tema renklerimde bunlar gayet fazla göze battı arkadaşlarımın da fikirleriyle daha farklı bir tema deniyorum şuanda :) Dünden beri bir sürü kombinasyon denedim fakat hala işte bu diyebildiğim bi görsellik çıkmadı ortaya :) Belki bi ilham gelir ve dediğiniz gibi bir görsellik oluşturabilirim :) Teşekkürler yorumunuz için :)

Vigilante Vigilante WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 18 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Tema güzel tema, bence full width kullanmalısınız. Diğer türlü fazlasıyla basık oluyor. Bana kalsa seçenek olarak bile sundurmam basık özelliğini.
Arkadaşların dediği gibi renk uyumu bayağı olmamış :)
flat colors dan daha açık ve sade en önemlisi de önemli 2 ana renk belirleyip bunun üzerine kurmak daha mantıklı olabilir.
Açıkcası eğer parayla almışsanız, bu sektörde bundan çok daha profosyonel ve aynı fiyata temalar mevcuttu. Keşke farklı bir seçim yapsaymışsınız.

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

Vigilante adlı üyeden alıntı

Tema güzel tema, bence full width kullanmalısınız. Diğer türlü fazlasıyla basık oluyor. Bana kalsa seçenek olarak bile sundurmam basık özelliğini.
Arkadaşların dediği gibi renk uyumu bayağı olmamış :)
flat colors dan daha açık ve sade en önemlisi de önemli 2 ana renk belirleyip bunun üzerine kurmak daha mantıklı olabilir.
Açıkcası eğer parayla almışsanız, bu sektörde bundan çok daha profosyonel ve aynı fiyata temalar mevcuttu. Keşke farklı bir seçim yapsaymışsınız.

Renk uyumum inanın dünden beri defalarca farklı renkler deniyorum şuan artık çaresizlikten mor ve pembe üzerine bile gidiyorum fakat göze hitap edecek temaya oturacak hangi iki renk olabileceğine bir türlü onay veremedim kendi içimde :) Teşekkür ederim yorumunuz için o iki rengi aramaya devam bugün yarın bulucam :) Ayrıca öneriniz varsa seve seve dinlerim renk konusundada hocam :)

wmaraci
wmaraci

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
arkaplanı siyah yapsan mor olan yerleri gri tonlarında gri olan yerleride mor yapsan daha hoş olacak. Şuanki morun daha koyu tonunu kullan bence
zhanugur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

arkaplanı siyah yapsan mor olan yerleri gri tonlarında gri olan yerleride mor yapsan daha hoş olacak. Şuanki morun daha koyu tonunu kullan bence

Çok teşekkür ederim öneriniz için şuan biraz dağıdı tekrar site :) En yakın zamanda bahsettiğiniz gibi deneyeceğim sağolun güzel yorumunuz için :)

meyrenamnil meyrenamnil Her şey çok güzel olsun. Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Beslenme ve Diyetetik Öğrencis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** S**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 81 / 56
  • Ticaret 0, (%0)

zhanugur adlı üyeden alıntı

Beyaz üzerine siyah denedim bahsettiğiniz gibi fakat tama üzerinde gerçekten çok kötü durdular yada ben tam olarak renk uyumunu görselliğe göre düzenleyemedim. Şuan farklı bir renk uyumu deniyorum oda olmazsa tekrardan dediğiniz gibi yapıcam :) Çok teşekkürler yorumunuz ve fikriniz için

önemli değil başarılar

KaliteliBeslenme.com da yöneticilerden biri...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al