lostyazilim

Siteye 5000 TL ye Ortaklık Teklif Ettiler!

88 Mesajlar 10.902 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
Hocam eğer siteden şuanda aylık 500 tl geliriniz varsa kabul etmeyin daha da üstünde durun.Çünkü siteniz yeni 4-5 aya kadar bin tl aylık kazanabilirsiniz bu gidişle.
turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?
wmaraci
reklam

domaino domaino Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 0 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
turgutdgn alt tarafı 140 küsür firma ekli neyine 5000TL verecek hangi enayi? hazır script kurulu 100 lerce siteden farkı olmayan bir site. Neden 5000? Bana inandırıcı gelmedi reklam kokan hareketler bunlar geçin bu işleri.
birsevda 27207 berkangndz

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Bu site daha yeni açılmadı mı ? Forumda da konu açmıştınız firmanızı ekleyin diye. 100 küsur firma var çoğu da zaten forumdan ekleyenler. 5000 TL verme işi garibime gitti. ************** falandır. Etmez çünkü.
birsevda turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

turgutdgn turgutdgn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
Senin anlamadığın kısım site açmakla iş bitmiyor hele ki böyle bir sitede saha çalışması satış becerisi ve tecrübesi gerektiren bir sitede hiç bitmiyor!

Bu site yeni olmasına rağmen 1000 civarı zaten kazandırıyor. 5000 komik bile kalıyo yanında burada ki birçok kişi sitesine 40-50 tlye reklam alınca güzel diyor size tavsiyem daha büyük düşünün ozamn tasarımın hazır temanın vs nin bir tık ötesine geçip daha farklı çalışıp daha fazla para kazanabilirsiniz.. Herkes 150 firma var bikaç içerik var buna takılı kalıyor Bir örnek vericem sayılar misal olarak veriyorum , 20 tanesi forum dışı olduğunu düşünün bu 20 tanesinin herbirine reklamı 20 tl yede satabilirsin 400 tl kazanırsın 100 tl yede satabilirsin ozaman 2000 tl kazanırsın 500 tlyede satabilirsin ozamnda 10.000 kazanırsın ama işte asıl mesele 500 e satabilmek burada tema vs bi yana o kısımda senin tecrübelerin konuşur gerek satış gerek iletişim aklına ne geliyosa daha fazla detaya girmek istemiyorum biçok şeyi anlattım zaten anlayana artık.

Yukarıda yazdıklarımı anladıysan yani benm neler yaptığımı o teklifin komik olduğunu sende anlarsın :) domaino

https://www.youtube.com/channel/UCcKsA-OdHC8QyaV37CGi9IQ?sub_confirmation=1
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Bu site daha yeni açılmadı mı ? Forumda da konu açmıştınız firmanızı ekleyin diye. 100 küsur firma var çoğu da zaten forumdan ekleyenler. 5000 TL verme işi garibime gitti. ************** falandır. Etmez çünkü.

Yukarıda arkadaşa cevap olarak yazdım herşeyi ;)

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Turgut bey,

Öncelikle "ortaklık teklifi alma" başarısını gösterdiğiniz için cani gönülden tebrik ederim. Kabul edip, etmemeniz; sizin tercihiniz olmakla birlikte, bu teklifin sizi ne kadar gururlandırdığını da tahmin edebiliyorum. Emeklere cüzi de olsa değer biçilmesi, hepimizi gururlandırır.

Forum üyesi arkadaşların yaptığı yorumlar genellikle sitenizin tasarımı ile ilgili. Bunun sebebi sadece hazır tema kurulu olması şeklinde düşünüyorsunuz. Lakin bence asıl bu konuda yanılıyorsunuz. Forumda üye olarak geçirdiğim 1 aydan kısa süremde, sizin temanıza ve renklerinize ait 10'dan fazla internet sitesi gördüm diyebilirim. Bu yüzden temanızda ve iconunuzda uyumlu olarak bir miktar renk değişikliğine gitmeniz, bu yorumları bir nebze engelleyecektir. Zira bu kişisel tavsiyem değil, yorumları engelleyebilmeniz için sunduğum şahsi fikrimdir.

Üçüncü olarak; sitenizde yer alan 2 adet banner reklamı ve 3 adet popüler olarak gösterilmiş reklam görüyorum. Gold üye kategorinizde de 17 firma var. Bu firmaların her biri için 30 TL almış olsanız, 660 TL yapıyor. Bahsettiğiniz gibi, 1 aylık bir site için muazzam bir gelir, muazzam bir rakam. Böyle bir rakama ulaşmışken, ben de ortaklık teklifini 5000 TL için reddederdim. :)

Son olarak bir tavsiye eklemek istiyorum; şehrinizde ve civar şehirlerde yer alan belediye kuruluşlarını karantinanız altına almak, size aylık periyodik bir gelir sağlayabilir. Bunun için bir vergi levhanıza ihtiyacınız olacaktır. Bir çok belediye etkinlik ve tanıtımları için "ilan ödemesi" adı altında periyodik ödemeler gerçekleştirir çünkü.

Başarılarınızın daim olmasını dilerim, selametle.
turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
Çok güzel tavsiyelerde ve önerilerde bulunmuşsunuz çok teşekkür ederim:) dediğiniz gibi tasarım konusunda renk olayı birçok kişide olmasından da kaynaklanıyor birçok kişinin yorumları fakat benim müşterilerim esnaf buradakiler değil o yüzden bunun önemi yok önemli olan dışarıdaki müşterilerin güzel bulması onlardan olumsuz yorum almıyorum :)
Onun dışında en kısa sürede kurumsallaşıcaz inşallah, belediye etkinlik tavsiyesi için teşekkür ederim güzel tavsiye :) cnrsgr

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

turgutdgn adlı üyeden alıntı

Yukarıda arkadaşa cevap olarak yazdım herşeyi ;)

Pardon, saha çalışması, satış yeteneği ve tecrübe yazmışsınız ben onu görmemişim. O zaman az aslında reddetmekte haklısınız. Bende web sitemi ekledim kabul ederseniz.
Kolay gelsin
turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkür ederim katıldığınız için :) Bu arada şuan onay bekleyen bir site gözükmüyor tekrar kontrol edebilir misiniz? PHPacemisi

Gifsepeti Gifsepeti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Site gün geçtikçe büyüyor tebrikler :) bakalım nerelere kadar gidecek yakın takipteyim..

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al