wmaraci reklam

Aramamotoru.com.tr Projemiz için Desteklerinizi Bekleriz

48 Mesajlar 5.648 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

soft2m soft2m Soft2M Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 205 / 116
  • Ticaret 1, (%100)
Değerli Wmaracı ailesi,

2 yıldan uzun süredir, mücadelesini verdiğimiz arama motoru projesi için. İmkanlarımız doğrultusunda elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Peki, ne durumdayız. Dün itibari ile trafiğimiz günlük 2k düzeyine ulaştı. Artık kayıtlar daha fazla gelmeye başladı. Şuanlık 5 kişilik bir ekip ile idare etmekteyiz.Tüm kayıtları manuel olarak inceleyip, onay vermekteyiz. Amacımız Türk Ahlak ve Milli değerlerine sahip çıkmak ve çocuklarımızın güvenliğini sağlamak. Gönül rahatlığı ile arama yapılacak bir arama motoru üretmekti. Hiç bir kaynaktan veri çekmeyerek ve kendi datalarımızı kullandığımızı bildirmek isteriz. Yazılım sürecinde bazı js ve css yani klasik boostrap kodlarından faydalandık. %100 kendimize ait bir yazılımdır diyebiliriz. Fonts ve bazı görünüm için kullandığımız js,css leri saymazsak tabiki. Çok hızlı tarama yapamıyoruz alt yapımız nedeni ve destek alamadığımız için imkanlar doğrultusunda tarama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kendi datasını kullanan ve bir yerlerden veri çekmeyen tek arama motoru adayı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Arama motoru projesinde sadece sıralama algoritması için 1 yıl emek verdiğimizi bildirmek isteriz. Site sayılarının artması ile bu durum daha da net anlaşılır olacaktır. Aramamotoru.com.tr adı altında kendi bot sistemimizi kullanmaktayız, sitenizi ekledikten sonra botlarımız sitenizi otomatik taramaktadır (Alt yapı sorunları nedeni ile bu işlemi çok hızlı gerçekleştiremiyoruz) her sistemi tarayabilmek adına bir çok bot sistemi yazdık. Anlama, bildirme ve tarama botları olarak değerlendirebiliriz.

Sizlerde bize destek olmak isterseniz, sitelerinizi ekleyebilir ve bizim projemizi geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz. Rafa kaldırılan bir proje olmaması adına 2016 yılından bu güne emek veriyor ve canla başla çalışıyoruz. Hatalarımızı, eksiklerimizi en kısa sürede tamamlamak ve daha konsept bir arama motoru olmak adına şimdi sizlerden destek istiyoruz. Bizlerde yine imkanlarımız doğrultusunda reklam çalışmalarını başlattık.

Site Adresi: https://aramamotoru.com.tr
Gelişen bir arama motoru : "hamdım, piştim, yandım"

Banner desteği için;
https://aramamotoru.com.tr/300.jpg
https://aramamotoru.com.tr/468.jpg
https://aramamotoru.com.tr/728.jpg
eka7a Gunesibrahim hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
Gelişmesini iyi yerlere gelmesini isterim ama forum dan başka yerler de reklam çalışması görmedim. Bu şekilde nasıl markalaşacak yada akla gelecek merakla takip içindeyim.
soft2m

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 205 / 116
  • Ticaret 1, (%100)
@buzmavisi dün itibari ile sosyal medya ve adwords reklamları başladı.

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
bu arada rekabet artıyor sanırım :

https://yaani.com.tr

Bir de Turkcell yapmış sanırım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

redakte redakte WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
sitemi ekledim. umarım başarılı olursunuz.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Çok zor bir alan ama hayırlısı olsun diyelim.

Bazı aramalar yaptım, site başlıkları çok alakasız. Sürekli ziyaret ettiğim haber sitesinin başlığı "Günlük burç yorumu, haftalık burç yorumu, yıllık burç yorumu ve astrolojiyle ilgili herşey" tarzında birşey çıkıyor. Bunları da mı elle giriyorsunuz?
SonFlex MehmetMasa Stores

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 205 / 116
  • Ticaret 1, (%100)
@Mertcan ilk etapta eklenen siteleri onayladık ve tarayabildiğimiz kadarını taradık. Şuan manuel ekleme sayısı çok yüksek. Datalarımız artacak ve daha doğru sonuçlar göreceğiz. Sıralama algoritmamız gerçekten çok sağlam ama yeterli dataya sahip değiliz. Bu sorunuda en kısa sürede çözeceğiz. Ek olarak bulup getiren botlarımız mevcut. Ama biliyorsunuz çok çok fazla server gerekiyor tam kapasite çalıştırabilmemiz için. Aşacağız bu sorunları en kısa sürede.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Domain olmamış bence hocam. Başarılar dilerim
soft2m MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

Gunesibrahim Gunesibrahim kampaletleri.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EGM
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 0, (%0)

Azminizi ve çalışmanızı canı gönülden tebrik ediyorum.Ne mutlu Değerlerimize Sahip çıkan veya kendi milli irademize katkıda bulunan insanlar var. gayet şık sade görünüyor sisteminiz, Arama motoru nedir diye yazdım fakat çok fazla gereksiz sonuç çıktı acaba bunları neye göre çekiyor mantığı nedir yanı sıra gözüm sizin sisteminizi aradı fakat bir türlü denk gelemedim gerçi bunlar ufak şeyler diye tahmin ediyorum ilerleyen zamanlarda illaki yapacaksınızdır tekrardan hayırlı ugurlu olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
soft2m

kişi bu mesajı beğendi.

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Türkiye'nin 1 tane arama motoru yoktu sayenizde 10 tane birden oldu hepinize teşekkürler . Keşke hepsi birleşse daha hızlı yol katedilir ama nerdeeee
Okeskin soft2m

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al