wmaraci reklam
lidertakipci

Hangi sistemi kullanayım?

24 Mesajlar 3.712 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

boducx boducx Doly Bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 25 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
Benim vermiş oldugum rakamlar tamamen raslantısaldır o anki aklıma gelen rakamlardan ibarettir. Ayrıca yapmış oldugunuz işi yargılamıyorum ben daha önceki yaptıklarınızda yargılamıyorum ve belirtmeyi unuttuğum bir konu Sadece Üzerine Alınma Bu Şekilde Yapan Herkes İçin Konuştum Sadece Sana Özel Olarak Algılama. Sana Kimse ************** veya Sahtekar Gibi Bir Tabir Kullanmadı Ne Güzel Gazetecisin Ve Gazeten İle Uğraş Sende Bu Forumda Bulunan Biri Olarak Website İhtiyacı Olan İnsanlara, Bu Forumdan Veya Başka Bir Forumda Bu İşi Yapan Güvendiğin İşinin Hakkını Veren İnsanlara Yönlendir. Bizzat Sen İlgilen Ama Yapan Taraf Firma Olsun Sen Yine Karını Koy Ama Profesyonellerin Eline Bırak Unutmayalım Ki. Şahıslar Değişir Firma Sabit Kalır.

Doly.com.tr=>Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri | DolyBilisim.com=>Proje Bilgisayar Çözümleri
wmaraci
reklam

WeyseL WeyseL Bir başka baharda Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 19 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

boducx adlı üyeden alıntı

Benim vermiş oldugum rakamlar tamamen raslantısaldır o anki aklıma gelen rakamlardan ibarettir. Ayrıca yapmış oldugunuz işi yargılamıyorum ben daha önceki yaptıklarınızda yargılamıyorum ve belirtmeyi unuttuğum bir konu Sadece Üzerine Alınma Bu Şekilde Yapan Herkes İçin Konuştum Sadece Sana Özel Olarak Algılama. Sana Kimse ************** veya Sahtekar Gibi Bir Tabir Kullanmadı Ne Güzel Gazetecisin Ve Gazeten İle Uğraş Sende Bu Forumda Bulunan Biri Olarak Website İhtiyacı Olan İnsanlara, Bu Forumdan Veya Başka Bir Forumda Bu İşi Yapan Güvendiğin İşinin Hakkını Veren İnsanlara Yönlendir. Bizzat Sen İlgilen Ama Yapan Taraf Firma Olsun Sen Yine Karını Koy Ama Profesyonellerin Eline Bırak Unutmayalım Ki. Şahıslar Değişir Firma Sabit Kalır.

Burada sizde yanıldınız, şahışlar ölür, firmalar iflas ederler. Kimse kusursuz ve sorunsuz değildir. Ve her birey, bir diğer firmadan çok daha kaliteli işler yapabilir. Ve her firma bir gün yaptığı işin ardında duramayabilir veya kalitesiz işler yapabilir. Firma olmak müşteriye güvence veya kalite sağlamaz hiç bir zaman. Tıpkı bireysel olarak yapanların kalitesizlik ve güvensizlik sağlamayacağı gibi.

boducx boducx Doly Bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 25 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
Bu dediğiniz olay Firmaya göre değişecek olup tamamen göreceli bir kavtramın içine girmektedir. Firma iflas eşiğine geldiğinde bunu devlete bildirir ve iflas raporu cıkartılır ve ayırca müsterilerin madur olmaması sebebiyle müşteri bilgilendirir ve yine firma müşteri potansiyelini uygun görülen başka bir firmaya aktarır bu olayda müşteri madur olmaz. Ayrıca kalite konusuna gelinirse dediğiniz üzre illa firmalar güzel şeyler ortaya cıkaracak diye bir kayde yok şahıslarda güzel sonuclar ortaya cıkarabilir ve illaki bir firmaya yaptır gibi bir zorunluluk yok. İşinin Güvencesi Olması Sebebiyle Devlet Tarafından Onaylı Firmalarla İşlem Yapılabilir. Saygı Ve Hürmetler.

Doly.com.tr=>Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri | DolyBilisim.com=>Proje Bilgisayar Çözümleri

acemiphoto acemiphoto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 41 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

WeyseL adlı üyeden alıntı

En iyi gazetecisi olduğunuzu söylerken, ciddi misiniz? Yazım hataları olan, nokta ile virgül kullanmayan bir gazeteci merak uyandırdı ben de. En azından şükür ben gazeteci veya öğretmen değilim, biraz daha rahat hata yapabiliyorum.

Burası bir forum.Burada ben hızlıca yazımı yazdım.Burada edebiyat yapmıyorum ki.Gazetede çok daha dikkatli davranıyorum.Her yazıyı en azından 3 kere gözden geçiriyorum. Ama forumdaki küçük bir sürtüşmede yazıma o kadar dikkat etmek gerektiğini sanmıyorum.
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al