wmaraci reklam

Resim İndirebileceğiniz En İyi Platform

152 Mesajlar 23.075 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam sadece resim olarakmı dosya yükleyebiliyoruz yoksa vektörel çalışmalarda olurmu ?

Şuanlık sadece resşm JPG PNG Gif yakında vektor ve diğer türlerinde desteği gelecek çalışıyoruz
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
comutsoft teşekkkürler hocam bilgi için üye oldum siteye inşallah daha iyi yerlere gelir site.

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

comutsoft teşekkkürler hocam bilgi için üye oldum siteye inşallah daha iyi yerlere gelir site.

Rica ederim. Gelir inşallah bizde öyle umut ediyoruz.

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
Arkadaşlar resimlerde öncelik vermemi istediğiniz bir alan yada kategori varsa lütfen bildiriniz. İhtiyaçlar daha önemli bizim için.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
benim nacizane tavsiyem su olurdu fikrimi soyluyorum ornektir dusunurseniz simdi fikrimi belirtiyorum belkide boyle bi site mevcuttur benim haberim yok malum yurt disinda yasadigim icin varsada haber edin nedir fikrim ...
bu tarz bir site yaptiniz profosyonel resim cekip satmak isteyenlerin toplandigi platform varsayiyorum ornek x ahmet bogaz koprusunun resmini cekti kendi emekleriyle cekti veya herhangi bir doga resmi cekti siteye yukleyecek o resmi ornegin 10 tl ye satacak site bu resimden komisyon alabilir ama o resmi x ahmet sadece 1 kez satabilecek yani ayni resmi 40 kisiye satamayacak :) bazi doga manzara resimleri bir kac defaya satilabilir ama burada bir prensip olmali simdi diyeceksinizki 1 kisi 1 resmi 1 kere satacaksa nasil para kazanacak :) o arkaasin isi zaten resim cekmek oldugu icin farkli resimler yukleyecektir zaten bir kisi 1 resimle yetinmeyecektir ornegin onemli bir ani yakaladi fiyat illaki 10 tl olacak diye bisey yok veya resim cekmek hobidir bende cok severim resim cekmeyi bazi resimleri anlari yakalamak zordur dedigim gibi o resim 10 tl olacak diye bisey yok fiyat belirtilebilir buradaki amac ayni resmi 50 kisiye satmamak ornek makale yazanlar ayni makaleyi 40 50 kisiye satilamadigi gibi prensiplerden asla odun verilmemeli ki kaliteli olsun ornegin kapalicarsi icine giren bir resim cekecek kisi o yapi icinde en az 40 50 resim cekebilir hemde muhtesem anlari yakalayabilir 1 kisi 100 resim yuklese bunlar ornektir yani farklida detaylandirilabilir sahsen ben trde yasamis olsam boyle bi proje dusunebilirdim :) bu arada ben bir organizetorum ruhumda var organizetorluk bi cok alanda ortaya muhtesem projeler sunabilirim ama tutar ama tutmaz orasi birazda sansa kalmis keyifli forumlar :)

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

newyorker adlı üyeden alıntı

benim nacizane tavsiyem su olurdu fikrimi soyluyorum ornektir dusunurseniz simdi fikrimi belirtiyorum belkide boyle bi site mevcuttur benim haberim yok malum yurt disinda yasadigim icin varsada haber edin nedir fikrim ...
bu tarz bir site yaptiniz profosyonel resim cekip satmak isteyenlerin toplandigi platform varsayiyorum ornek x ahmet bogaz koprusunun resmini cekti kendi emekleriyle cekti veya herhangi bir doga resmi cekti siteye yukleyecek o resmi ornegin 10 tl ye satacak site bu resimden komisyon alabilir ama o resmi x ahmet sadece 1 kez satabilecek yani ayni resmi 40 kisiye satamayacak :) bazi doga manzara resimleri bir kac defaya satilabilir ama burada bir prensip olmali simdi diyeceksinizki 1 kisi 1 resmi 1 kere satacaksa nasil para kazanacak :) o arkaasin isi zaten resim cekmek oldugu icin farkli resimler yukleyecektir zaten bir kisi 1 resimle yetinmeyecektir ornegin onemli bir ani yakaladi fiyat illaki 10 tl olacak diye bisey yok veya resim cekmek hobidir bende cok severim resim cekmeyi bazi resimleri anlari yakalamak zordur dedigim gibi o resim 10 tl olacak diye bisey yok fiyat belirtilebilir buradaki amac ayni resmi 50 kisiye satmamak ornek makale yazanlar ayni makaleyi 40 50 kisiye satilamadigi gibi prensiplerden asla odun verilmemeli ki kaliteli olsun ornegin kapalicarsi icine giren bir resim cekecek kisi o yapi icinde en az 40 50 resim cekebilir hemde muhtesem anlari yakalayabilir 1 kisi 100 resim yuklese bunlar ornektir yani farklida detaylandirilabilir sahsen ben trde yasamis olsam boyle bi proje dusunebilirdim :) bu arada ben bir organizetorum ruhumda var organizetorluk bi cok alanda ortaya muhtesem projeler sunabilirim ama tutar ama tutmaz orasi birazda sansa kalmis keyifli forumlar :)

Merhaba, öncelikle tavsiye için teşekkürler. Grafiker ve Fotoğrafçı arkadaşların para kazanacağı bir ortam için alt yapılarını şuanda kurguluyoruz. Nasıl olacağına dair birşey söylemeyeyim ancak tek olacağının garantisini veriyorum. Dediğinize gelince kısmen haklısını evet böyle birşey yürütülebilir belki güzelde olur ancak şöyle bir sıkıntı var. Hiç fotoğrafçı yada grafiker arkadaşınız varmı profesyonel ama? Yani sadece belli alanda hizmet veren bir kişi. Varsa onunla oturun konuşun. Ben ne grafikerim nede fotoğrafçı. Ben yazılım mühendisiyim benim işimle alakası yok özet ancak şöyle bir sorun var. Bu işe yıllarını vermiş doğa fotoğrafçısı yada 15 yıldır kuş fotoğrafı alanında uzmanlaşmış birisi. Daha farklı belki 96 yılından ihlas yayın evlerinden gelen sadece dergi alanında uzmanlaşmış bir arkadaşın emeğini ben 10 liraya 100 liraya yada 1000 liraya satamam. Hadi diyelimki o satmak istiyor ben aracı olamam. O adam 1 fotoğraf için dünyanın yolunu gidiyor yada dünyanın vaktini harcıyor. Ben bir sistem kuruyorum ve daha dün eline makine almış bir adamla yanyana koyuyorum. Ayrıca arada birde onun 1 yıl boyunca uğraşıp didindiği bir emekten komisyon alıyorum. Bu bana çok ters.

Belki yeni arkadaşlar bu tip yerlerden gelir kaynağı bulabilir doğrudur. Ancak bizim amacımız öncelikle büyük resim sitelerini egale etmek ve insalara daha doğrusu yine grafikerler, fotoğrafçılar yada amatörlere ücretsiz yardımcı olmak. Ha sen bu fotoğrafı paylaşan arkadaşa yardım mı etmek istiyorsun? Tani hay hay bunun içinde altyapı hazır. Çay ısmarla butonuna vatandaş basar ve o kişinin ( neyle anlaşırsak ona bu skrill olur ne bilim 2check olur) hesabına 10 dolar bağışla yada 1 dolara yada 10000 sana kalmış. Ama fikir çok güzel buna birşey diyemem.

Arkadaşlar biz en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Şuanda günlük 100 resim felan atabiliyorum ama bu zamanla grafiikerler ve fotoğrafçılarında kendi yüklemeleriyle daha da çok olacak. Haziran sonuna 30 bin resim planlamamız var. İnşallah olur. Sizde sağda solda resim aramak zorunda kalmazsınız. Şuanda 3.5 gb disk doldurdu. Hepi topu 800 resimle :) hayır bu 100.000 felan olunca el birliğiyle bi dc satın alırız artık :D . Hepinize teşekkür ederim.

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
sevgili kardesim bak ben zaten belirttim zaten zorladiginiz yok araniza katilmak isteyen kisi sisteme dahil olabilir bazi kisiler hobi olarak cekim yapar bazi arkadaslar ekmek parasinin pesinde yani dunyanin yolunu giden arkadas o resmi satmak isterse 10 tl ye satmayacak onuda belirttim ben sadece fikrimi belirttim her resim satilacak diye biseyde yok sadece resim satma sitesi olark algilamamak ortak toplanilan platform ozelligide olabilir yani kusura bakma simdi sen cay demissin bence bu biraz basit olmazmi adam madem dunyanin yolunu gidiyor yardimci olunacak nedir dilenme kosesimi yanlis anlama ben sadece anladigim sekilde yaziyorum dunyanin yolunu giden arkadas eger bunu degerlendirmek isterse benim dedigim sistem daha agirlikta olacaktir tabi fikir sizin herkesin fikrine saygi duyarim ama degerlendirmek istersen yinede dusun fikir paylasildikca bereketlenir kolay gelsin umarim muvaffak olursunuz ortaya guzel resimler cikar belki bende degerlendirebilirim siteden faydalanabilirim rast gele :)

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

sevgili kardesim bak ben zaten belirttim zaten zorladiginiz yok araniza katilmak isteyen kisi sisteme dahil olabilir bazi kisiler hobi olarak cekim yapar bazi arkadaslar ekmek parasinin pesinde yani dunyanin yolunu giden arkadas o resmi satmak isterse 10 tl ye satmayacak onuda belirttim ben sadece fikrimi belirttim her resim satilacak diye biseyde yok sadece resim satma sitesi olark algilamamak ortak toplanilan platform ozelligide olabilir yani kusura bakma simdi sen cay demissin bence bu biraz basit olmazmi adam madem dunyanin yolunu gidiyor yardimci olunacak nedir dilenme kosesimi yanlis anlama ben sadece anladigim sekilde yaziyorum dunyanin yolunu giden arkadas eger bunu degerlendirmek isterse benim dedigim sistem daha agirlikta olacaktir tabi fikir sizin herkesin fikrine saygi duyarim ama degerlendirmek istersen yinede dusun fikir paylasildikca bereketlenir kolay gelsin umarim muvaffak olursunuz orta guzel resimler cikar belki bende degerlendirebilirim siteden faydalanabilirim rast gele :)

Ben yine söylüyorum fikir çok güzel. Çay ısmarla işin espirisi zaten o fotoğrafları çekende burdan paylaşmaz gider sergi felan açar :) Biz bu arkadaşların para kazanabileceği bir ortam hazırlıyoruz şuanda aslında sadece şimdilik bir dönem bu şekilde gitmesi lazım. Konunun başında da belirttiğim gibi herkesin kendi işi gücü olduğu için gün içerisinde ortalama 4 - 5 saat harcanabiliyor buraya. Ama tabikide fikir pçoğaldıkça birşeyler çıkar teşekkür ederim zaten bunun için :)

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
o sergi belkide sizin sistem neden olmasin iternet sergi alani iyi ya iste begendim projeyi umarim iyi yerlere gelir kolay gelsin :)
Komut

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

o sergi belkide sizin sistem neden olmasin iternet sergi alani iyi ya iste begendim projeyi umarim iyi yerlere gelir kolay gelsin :)

Teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al