lostyazilim

Ticaret Forumu Görüş ve Önerileriniz

31 Mesajlar 4.297 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Klavuzer Klavuzer O GEMİ BİR GÜN GELECEK Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

Sourtimes adlı üyeden alıntı

Anladım. Garanti olayı güzel gerçekten, dilerim iyi bir reklamla başarılı sonuçlar elde edebilirsin. Sakın yanlış anlama, vBulletin bölümünde de denk gelmiştik ve yardımcı olmaya çalışmıştım. Amacım sadece fikir vermek, senin için daha iyisini düşünmekti. Tekrar başarılar.

İnşallah hocam. Ben güveniyorum. İlerleyen zamanlarda ***, WmAracı ve Wolaps olarak 3'ünün adı geçecek. Fark yaratmak için geliyoruz diyebilirim :)

Hocam fikriniz benim için çok önemlli. Üşenmeyip fikrinizi beyan ettiğiniz için çok teşekkür ederim. He türlü olumlu ya da olumsuz saygı çerçevesindeki görüşe açığım.
Regex

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
1 ay yerine 6 ay kurumsal üyelik verirseniz, aktif olarak kullanım yapabilirim :)

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

1 ay yerine 6 ay kurumsal üyelik verirseniz, aktif olarak kullanım yapabilirim :)

Hocam şuan deneme amaçlı kurumsal müşterilere 1 aylık ücretsiz kurumsal üyelik veriyorum. Denemeleri için. Üye olup firma adınızı atarsanız hallederiz.

Ayrıca ticaret yapan firmalara özel süprizler hazırlıyprum fakat bu zamanla olacak bir şey.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Domain, Alt yapı güzel.

En azından "Webmaster Forumu" diye başlık açıp forum sitenizde "Araba" kategorisi açmamışsınız yani adı üzerinde ticaret forumu olmuş bunu bozmayın.

Fakat bir şeye dikkat edin, tüm sorumluluğu üzerinize almanız hiç doğru değil, büyük firmalar bile her türlü sorumluluğu almaz. Mesela 2 kişi sizin bu lafınızı duyar, forumda çok yüksek miktarda bir ticaret yapmış gibi gösterip sonra adam paramı vermedi der, mahkemeye ve s. uzatırlar ise konuyu sizin başınız da ağrır.

Başarılar

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

Domain, Alt yapı güzel.

En azından "Webmaster Forumu" diye başlık açıp forum sitenizde "Araba" kategorisi açmamışsınız yani adı üzerinde ticaret forumu olmuş bunu bozmayın.

Fakat bir şeye dikkat edin, tüm sorumluluğu üzerinize almanız hiç doğru değil, büyük firmalar bile her türlü sorumluluğu almaz. Mesela 2 kişi sizin bu lafınızı duyar, forumda çok yüksek miktarda bir ticaret yapmış gibi gösterip sonra adam paramı vermedi der, mahkemeye ve s. uzatırlar ise konuyu sizin başınız da ağrır.

Başarılar

Çok teşekkür ediyorum bu güzel yorumunuz için. Amacımız ilk olarak ''webmaster ticaret forumu'' olmak. Diğer dediğiniz tüm sorumluluğu alma konusu şöyle. **************lık durumunda adı geçen firmaya gerekli yaptırımların uygulanması için vir avukat arkadaşım yardımıc ile firmaya karşı suç duyurusudna bulunabilmesi için her türlü yaptırımı uygulama gibi bir düşüncemiz var. Yoksa ben 500tl şu firma tarafından dolandırıldım diyen bir kişiye kalkıp 500tl vermiycez elbette. Fakat dolandırılan kişiyide madur etmiycez. İlgili makamlara gerekli suç duyurusunda bulundurulacak ve karar adaletin olacak. Zaten konuşmalar olacağı için bu tarz davaların kazanılacağını düşünüyorum.

Birde zaten ticaret yapmak isteyen birisi gelip forumumuzda da konusunu açsa bir şey kaybetmez aksine kazancı olur diye düşünüyorum.

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)

Klavuzer adlı üyeden alıntı

Hocam siteye üye alımlarında ince eleyip sıkı dokunuyoruz. Eğer bizim sitemizde bulunan herhangi bir firma tarafından dolandırılan olursa sorumluluk bize ait. Bu riski saydığınız firmalar alabilir mi? Ben alıyorum. Çünkü forumda satış yapan firmalar kurumsal üye rankı alıyor ve bu ranka sahip kişiler tarafından dolandırlan olursa sorumluluk bize ait.

Ayrıca dediğiniz gibi o firmalar gerçekten büyük ve saygın bir yere sahip. *** mesela webmaster ticaretinde 1 numara olmasının sebebi üyelerini artık davetiyeye göre belirlemesi. Davetiye sistemi ile üyelerini kendi oluştuyur. Bu yüzden güzel bir satış ortamı var. Ayrıca *** en ufak bir şeyde affetmeden banı yapıştırıyor.

Wmaracı'da aynı şekilde her üyesini kendi belirliyor ve sıkı bir yönetim var. Her üye öyle elini kolunu sallaya sallaya ticaret yapamıyor.

Bana Oxxi üzerinden mesaj attınız ve hiç tanımadığınız halde. Ben dolandırsam forumunuzda birilerini sorumluluğunu almayı bırakın tanımıyorum dersiniz. Özel mesaj ile reklam yapılmaz hocam önce onu bir söyleyeyim de :)

Ayrıca hiç bir forum kendi üyesini seçmez, seçemez, seçmemeli. Üyeler forumu seçerler ve üye olurlar. ***'da da bu böyledir, wmaracı'nda da.

***'da davetiyesi olan herkes üye olabilir, yönetim de aksi bir durum olmadıkça üyeye bir şey yapamaz.

wmaracı'nda da kimlik onayıydı en son sanırım, kimliğini onaylayan herkes üye olur ve aksi durum yaşanmadıkça yönetim bir şey yapamaz.

Demek istediğime gelecek olursak; forum yönetiminin ilk başlarda özellike üye seçme gibi lüksü olamaz. Üye ile ziyaretçi farklı şeyler zaten.

Üye: Foruma kayıt olan ziyaretçi.
Ziyaretçi: Foruma kayıt olmayan kişi.

Üye diye tabir ediliyorsa zaten sizin seçiminiz dışında olmuştur ve çoktan kayıt olmuştur. Yani siz seçmemişsiniz o sizi seçmiştir.

Umarım anlatabilmişimdir.

Bu arada forum teması hoş duruyor fakat üye azlığı nedeniyle kayıt olmamayı tercih ettim ben. İlerleyen zamanlarda tutunabilirseniz -ki öyle görünmüyor üzgünüm- kesinlikle üye olacağım.

Sevgiler,
İyi çalışmalar.
Klavuzer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

Bana Oxxi üzerinden mesaj attınız ve hiç tanımadığınız halde. Ben dolandırsam forumunuzda birilerini sorumluluğunu almayı bırakın tanımıyorum dersiniz. Özel mesaj ile reklam yapılmaz hocam önce onu bir söyleyeyim de :)

Ayrıca hiç bir forum kendi üyesini seçmez, seçemez, seçmemeli. Üyeler forumu seçerler ve üye olurlar. ***'da da bu böyledir, wmaracı'nda da.

***'da davetiyesi olan herkes üye olabilir, yönetim de aksi bir durum olmadıkça üyeye bir şey yapamaz.

wmaracı'nda da kimlik onayıydı en son sanırım, kimliğini onaylayan herkes üye olur ve aksi durum yaşanmadıkça yönetim bir şey yapamaz.

Demek istediğime gelecek olursak; forum yönetiminin ilk başlarda özellike üye seçme gibi lüksü olamaz. Üye ile ziyaretçi farklı şeyler zaten.

Üye: Foruma kayıt olan ziyaretçi.
Ziyaretçi: Foruma kayıt olmayan kişi.

Üye diye tabir ediliyorsa zaten sizin seçiminiz dışında olmuştur ve çoktan kayıt olmuştur. Yani siz seçmemişsiniz o sizi seçmiştir.

Umarım anlatabilmişimdir.

Bu arada forum teması hoş duruyor fakat üye azlığı nedeniyle kayıt olmamayı tercih ettim ben. İlerleyen zamanlarda tutunabilirseniz -ki öyle görünmüyor üzgünüm- kesinlikle üye olacağım.

Sevgiler,
İyi çalışmalar.

Öncelikle bu güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum. Benim bu dolandırılma söz konusu şöyle. Firmalara kurumsal üye rankı veriyorum. Sonuçta sizde bir satış yapıyorsunuz. Kurumsal üye olduğunuz varsayalım. Siz bir müşterinizi madur ettiniz. Ya da bir müşteriniz sizi madur etti. Bu durumda benim sorumluluk aldığım durum gerekli yasal işlemleri başlatmak.

Onun dışında dediğiniz doğru her üye kendi seçer forumunu. Fakat size oxxi üzerinden o özel mesajı atarkenki amacım satış yaptığınızı, platin üye olduğunuzu göz önünde bulundurarak nedne gelip bizim sitemizdede satış konusu açmıyorsunuz oldu. Özel mesaj ile elbette reklam olmaz fakat red ettikten sonra gelip bu konun altında böyle bir yorum yapacağınızı düşünmediydim.

Tasarım şuan beta geliştirilecek. Hatta şuan %90 bitmiş bir tasarım var ve o tasarımı üye sayımızı 10bine çıkartınca yayınlamayı düşünüyorum. Onun dışında kafamda 3 farklı özellik var. Tutubabilirseniz ki öyle görünmüyor demişsiniz. 6 ay sonra görüşmek dileğiyle hocam :)

Arsmt Arsmt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret ve Pazarlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
Başarılar dilerim ekip için isterseniz görüşelim :)

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)

Klavuzer adlı üyeden alıntı

Öncelikle bu güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum. Benim bu dolandırılma söz konusu şöyle. Firmalara kurumsal üye rankı veriyorum. Sonuçta sizde bir satış yapıyorsunuz. Kurumsal üye olduğunuz varsayalım. Siz bir müşterinizi madur ettiniz. Ya da bir müşteriniz sizi madur etti. Bu durumda benim sorumluluk aldığım durum gerekli yasal işlemleri başlatmak.

Onun dışında dediğiniz doğru her üye kendi seçer forumunu. Fakat size oxxi üzerinden o özel mesajı atarkenki amacım satış yaptığınızı, platin üye olduğunuzu göz önünde bulundurarak nedne gelip bizim sitemizdede satış konusu açmıyorsunuz oldu. Özel mesaj ile elbette reklam olmaz fakat red ettikten sonra gelip bu konun altında böyle bir yorum yapacağınızı düşünmediydim.

Tasarım şuan beta geliştirilecek. Hatta şuan %90 bitmiş bir tasarım var ve o tasarımı üye sayımızı 10bine çıkartınca yayınlamayı düşünüyorum. Onun dışında kafamda 3 farklı özellik var. Tutubabilirseniz ki öyle görünmüyor demişsiniz. 6 ay sonra görüşmek dileğiyle hocam :)

Platin üye değilim ama ben bunuda söyleyeyim :)

EsforZado EsforZado EsforZado Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Domain ve proje güzel.
iyi yerlere geleceğinizi düşünüyorum.
Başarılar.

TEMACI USTA
wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al