freelance iş ilanları

Web Ajanı | Sizin İçin Buluyoruz!

5 Mesajlar 1.220 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

webajani webajani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 35 / 32
  • Ticaret 20, (%95)

Siz Zahmet Etmeyin. Webajani Bulsun.

Dünya üzerinde teknoloji ile eş zamanlı bir şekilde gelişen internet, insan hayatına birbirinden farklı birçok yeniliği de katmış oldu. Alışverişten tutunda, nerede hangi etkinlik var? ne nasıl yapılıra kadar her türlü bilgi, artık bir tık uzağımızda!
Ancak bazen teknoloji ve internet, hep düşünüldüğü gibi olumlu etkilere sahip olmayabiliyor. Zira bunun en basit örneklerinden birisi, sosyal medya bağımlılığı. İnsanlar artık gereksinimlerinden daha fazla zaman harcadıkları bu döngü içerisinde kaybolup gitmeye başladılar. Bunun yanı sıra ortaya çıkan gereksiz bilgi kirliliği, insan için geri dönüşü olmayan en önemli kavramlardan birisi olan zamanında akıp gitmesine sebep olmakta. Teknoloji, internet ve sosyal medya döngüsünde bulunan her türlü gelişim ve girişimin ayrı ayrı web sitelerinden takip edilmesi, bu en önemli kavramında gereksiz bir şekilde harcanmasının başlıca nedenlerinden birisidir. Ancak bu önemli kaybı sonunda erken fark eden bir webmaster, başta bu üç olguyu bir araya getirerek, insanlar için çok önemli olan zaman kaybını en aza indirmeyi hedeflemiş. Evet! Webajani.com'dan bahsediyorum. Belki duymuşunuzdur. Her ne kadar bir mikro blog izlenimi bıraksa da, aslında global adımlar atabilecek kapasiteye sahip harika bir web sitesi. Sloganı ise "Sizin için buluyoruz!". Zaten bu zekice slogan her şeyi özetler nitelikte. Web sitesinin her gün güncellenen içeriği ve işlevselliği, webmaster, teknoloji, internet ve sosyal medya konularında bilgiler arayanlara farklı bir deneyim yaşatıyor. Kalabalık sözlerden uzak, mütevazi ama bilgi dolu bir web sitesi olan bu site, yakın zamanda Türk internet dünyasının en çok aranılan sitelerinden birisi olacağını düşündüğüm webajani, bahsedilen kategoriler adına var olan en kaliteli ve en güncel bilgileri internet kullanıcıları için bir araya getirmeyi hedefliyor. Teknoloji konularını dünyanın önde gelen blogları ile eş zamanlı takip eden, %100 özgün ürün incelemeleri ile farklı bir tarz yaratan bu site, sosyal medya hakkında gerekli olan tüm bilgileri de bir arada sunmanın gayreti içerisinde. Böylelikle özellikle internet, teknoloji, sosyal medya ve webmaster konularında en derli toplu bilgiyi zaman kaybı yaşamadan bir arada bulabileceksiniz.
İlgili ve bilgili yazar ve araştırmacı kadrosuyla, isminin hakkını verebileceğine inandığım webajani, yakın zamanda internetin yeni yüzü olmaya hazırlanıyor. Peki siz buna hazır mısınız?

Web Ajanı - www.webajani.com

wmaraci
reklam

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Birincisi tanıtım yazın çok itici olmuş. Önce onu belirteyim. Siteni biraz inceledim. Gereksiz şekilde iddialı bir yazı tercih etmişsin. Zaten baştan mesajın içindeki ''kalabalık sözlerden uzak, mütevazi ama bilgi dolu'' sözünü çürütüyor. Çünkü bildiğin laf kalabalığı olmuş.

İkincisi mikroblog'un anlamının ne olduğunu bildiğinden emin değilim. Bu bildiğin blog. Mikroblog farklı bir yayın biçimidir.

Üçüncüsü siz zahmet etmeyin, sizin yerinize bulsun derken, ben ulaşmakta güçlük çekeceğim yahut kaynak sıkıntısı olan bir konuda bir bilgi alacağımı düşünürüm bu sözden. Editörlük dilinde habere takla attırmak dediğimiz yöntemle, benim google news ya da yandex news'te zaten elimin altında olan bilgiler ki çoğunu bugün defalarca okudum. Yani yazında bahsettiğin o farklı deneyimi yaşıyor falan değilim.

Son olarak 'dünyanın önde gelen blogları ile eş zamanlı takip eden' kısmı da gereksiz. Reklam yaptığın sayfa webmaster sitesi. Buradaki insanlar zaten o bahsettiğin dünya'nın önde gelen sitelerinden direk bilgiyi alıyor. Yani ben zaten bunu yapıyorken ve o sitelerin çoğu da senin verdiğin hizmet gibi bunu bir arada yapıyorken, iki kelimenin yeri değişiyor diye neden siteyi tercih edeyim?

Eğer başta bu kadar iddialı bir tanıtım yazısı yazmamış olsan, sitene şans diler; iyi yerlere gelmesini ümit ettiğimi söylerdim ama daha içeriğin bile yeterli değilken bir webmaster sitesinde insanlara 'buna hazır mısınız, global adımlar atacak, zekice slogan' vs. bırak siten hakkında kullanıcı karar versin neyin zekice olup olmadığına. Ben şahsen gereksiz bir kibirden başka birşey görmedim sitenle ilgili.

Kolay gelsin.
qrphcr

kişi bu mesajı beğendi.

webajani webajani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 35 / 32
  • Ticaret 20, (%95)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Birincisi tanıtım yazın çok itici olmuş. Önce onu belirteyim. Siteni biraz inceledim. Gereksiz şekilde iddialı bir yazı tercih etmişsin. Zaten baştan mesajın içindeki ''kalabalık sözlerden uzak, mütevazi ama bilgi dolu'' sözünü çürütüyor. Çünkü bildiğin laf kalabalığı olmuş.

İkincisi mikroblog'un anlamının ne olduğunu bildiğinden emin değilim. Bu bildiğin blog. Mikroblog farklı bir yayın biçimidir.

Üçüncüsü siz zahmet etmeyin, sizin yerinize bulsun derken, ben ulaşmakta güçlük çekeceğim yahut kaynak sıkıntısı olan bir konuda bir bilgi alacağımı düşünürüm bu sözden. Editörlük dilinde habere takla attırmak dediğimiz yöntemle, benim google news ya da yandex news'te zaten elimin altında olan bilgiler ki çoğunu bugün defalarca okudum. Yani yazında bahsettiğin o farklı deneyimi yaşıyor falan değilim.

Son olarak 'dünyanın önde gelen blogları ile eş zamanlı takip eden' kısmı da gereksiz. Reklam yaptığın sayfa webmaster sitesi. Buradaki insanlar zaten o bahsettiğin dünya'nın önde gelen sitelerinden direk bilgiyi alıyor. Yani ben zaten bunu yapıyorken ve o sitelerin çoğu da senin verdiğin hizmet gibi bunu bir arada yapıyorken, iki kelimenin yeri değişiyor diye neden siteyi tercih edeyim?

Eğer başta bu kadar iddialı bir tanıtım yazısı yazmamış olsan, sitene şans diler; iyi yerlere gelmesini ümit ettiğimi söylerdim ama daha içeriğin bile yeterli değilken bir webmaster sitesinde insanlara 'buna hazır mısınız, global adımlar atacak, zekice slogan' vs. bırak siten hakkında kullanıcı karar versin neyin zekice olup olmadığına. Ben şahsen gereksiz bir kibirden başka birşey görmedim sitenle ilgili.

Kolay gelsin.

Söylemesenizde başarılar dediğiniz için teşekkür ederim. Tanıtım yazısını ben yazmadım yazdırdım. Bu yazıyı da zaten kullanıcı yorumlasın diye yazdım buraya kibirle vs alakası yok. Diğer bir şey de bugün 2 adet yazı yazdım bloguma ve o yazıları burda da paylaştım ve daha önce hiç açılmamış konulardı arayıp bulamama konusunda yanlış düşündüğünüzü belirtmek isterim.

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

webajani adlı üyeden alıntı

Söylemesenizde başarılar dediğiniz için teşekkür ederim. Tanıtım yazısını ben yazmadım yazdırdım. Bu yazıyı da zaten kullanıcı yorumlasın diye yazdım buraya kibirle vs alakası yok. Diğer bir şey de bugün 2 adet yazı yazdım bloguma ve o yazıları burda da paylaştım ve daha önce hiç açılmamış konulardı arayıp bulamama konusunda yanlış düşündüğünüzü belirtmek isterim.

Ben size kibirlisiniz demedim. Haddim de değil zaten. Tanıtım yazısınından yola çıkarak bir okuyucunun ne düşünebileceğini bildirdim. Maksadınız da madem kullanıcı yorumuysa, yazıyı yazdırdığınız kişinin size yarardan fazla zararı olmuş. Benim yorumum bu yönde en azından.
Ha diyebilirsiniz ki arada benim gibi çürük yumurta da çıkabilir, doğaldır vs. ama ben burada siz de dahil olmak üzere insanlar zamanlarından arttırıp, maddi kazançtan çok manevi olarak bir işi becermenin hazzını yaşamak için çaba sarfediyorken, ortaya çıkan neticenin aksi yönde olduğunu belirtmek istedim.

Site sizin sonuçta. Bir başkası sizin verdiğiniz emeği sizin kadar iyi ifade edemez. Keşke tanıtım yazısı yazdırmak yerine, siz içinizden gelenleri yazmış olsaydınız daha samimi olurdu bence. O zaman olumsuz görünebilecek birçok şey de ortadan kalkardı.
Her neyse sonuçta size ait olmayan bir yazı üzerinden, sizi tanımadan birşey demek istemem ama ben yerinizde olsam naçizane tavsiyem, kendi emeğimi başkasının anlatması yerine kendim anlatmayı tercih ederim. Sizin en kötü yazınız, bir başkasının yazsıından daha önemli bence.

Söylemeseniz de derken aslında yine başarılı olmanız temennisi saklıydı mesajımda. Umuyorum arzu ettiğiniz maddi - manevi beklentiniz neyse kazanırsınız. İyi forumlar.

wmaraci
wmaraci

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Ajancilik mı oynayacağız dedim bismillah girdim baktım domainle alakası olmayan bir site üzgünüm ne gerek vardı hocam ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al