wmaraci reklam

Yeni Finans Sitemiz Yayında

8 Mesajlar 907 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

igulatas igulatas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek kamu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun zaman süren araştırmalar sonucunda ben de ilk sitemi hayata geçirdim. Açacağım ilk sitenin kendi hobilerim ve bilgi birikimlerin sonucunda bu alanda olmasına karar verdim. Fakat siteyi açtıktan sonra yaptığım araştırmalarda rekabet oranı çok yüksek olan bir alanda site açtığımı fark ettim.

Siteyi açalı yaklaşık 45 gün oldu ve ortalama hit sayım günde 20 kişi civarı. içerisinde yaklaşık 10 adet makale varken adsense başvurusunda bulundum ve 1 gün içerisinde kabul aldım. Günde bir makale girişi yapmaya dikkat ediyorum. Dünkü yazdığım bir yazıyı ilgili facebook gruplarından paylaşmam neticesinde 200 civarı bir hit aldım bundan sonraki süreçte de bunu sürdürmeyi planlıyorum.

Sizlerden ricam siteye girip, sitemi geliştirmek ve trafiğimi nasıl arttırabileceğim konusunda yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum.

https://www.trpiyasa.com/

wmaraci
reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
hayırlı olsun, hoş geldin aramıza.
igulatas

kişi bu mesajı beğendi.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Hayırlı olsun... Siteniz gayet güzel olmuş, inşallah bol kazançlara vesile olur... Ancak sektörünüz kurtlar sofrası... Eski, sağlam ve sektörü domine etmiş siteler ile rekabet etmeniz gerekecek...

Sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanın, özgün içerikleriniz olsun ve günü takip edin yani güncel olun bunun için zaman zaman bir makale yetmeyebilir... Haber niteliğinde yazılar da girebilirsiniz

Hatta günlük borsa, dolar, kripto para analizi yapabiliyorsanız veya yapan/yazan birini bulabilirseniz (veya yabancı diliniz varsa, yabancı site/grupların birinden çeviri yapın) telegram grubu kurun ciddi anlamda hit çekersiniz... Türkiyede yeni yeni farkına varılıyor ama yabancılar bunu gayet güzel kullanıyor...
Nacizane önerilerim, başarılar diliyorum tekrar....
myspor igulatas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek kamu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

hayırlı olsun, hoş geldin aramıza.

Çok teşekkür ederim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek kamu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

aries adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun... Siteniz gayet güzel olmuş, inşallah bol kazançlara vesile olur... Ancak sektörünüz kurtlar sofrası... Eski, sağlam ve sektörü domine etmiş siteler ile rekabet etmeniz gerekecek...

Sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanın, özgün içerikleriniz olsun ve günü takip edin yani güncel olun bunun için zaman zaman bir makale yetmeyebilir... Haber niteliğinde yazılar da girebilirsiniz

Hatta günlük borsa, dolar, kripto para analizi yapabiliyorsanız veya yapan/yazan birini bulabilirseniz (veya yabancı diliniz varsa, yabancı site/grupların birinden çeviri yapın) telegram grubu kurun ciddi anlamda hit çekersiniz... Türkiyede yeni yeni farkına varılıyor ama yabancılar bunu gayet güzel kullanıyor...
Nacizane önerilerim, başarılar diliyorum tekrar....

Değerli yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Evet ben de maalesef acemiliğimden dolayı sektördeki rekabet ortamının farkına geç vardım. Belirttiğiniz gibi sosyal medyayı ve telegramı kullanmaya başladım.

Hafta sonu yazılarımı çeşitli sosyal medya hesaplarında ve telegram gruplarından paylaştım. Normalde hit sayım günlük 20 kişi civarındayken 250 civarlarında son 3 gündür. Tabikide bu hitler sosyal medya ve telegramdan geliyor.

Sormak istediğim bir diğer konu google açısından bu gelen hitler arasında bir kalite farkı var mı? Örneğin organik aramalardan gelen, facebook linkinden veya telegramdan gelen hitlerin google'da TBM açısından ya da sitemin indexlenmesi açısından bir farkı var mı?

ksualp ksualp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
gayet başarılı buldum siteni tebrikler..

lakin hergün 1 içerik yeterli olacağını düşünmüyorum bu sektörü seçtiğine göre bu sektör hakkında da bilgi sahibi olmalısın.. özgün olarak hergün ortalama 5-10 arası içerik yazmanı tavsiye ederim eğer vaktin varsa bu tavsiyemi mutlaka faliyete geçir.
çok faydasını göreceksin.. başarılar :)

rhnkrl rhnkrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web master
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 24 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun , tema güzel ,içerik boğmuyor uzun süre sitede vakit geçirilir. Reklam konumları çok iyi , logo tasarımı gayet güzel , özgün içerik ile güzel yerlere gelebilecek potansiyelde bir site. Var mı bilmiyorum ama sitenin mobil uygulamalarını geliştirmelisin. Sosyal medya reklamları vermelisin. Saygı ve sevgilerimle.. İyi çalışmalar..

TuranTugrul TuranTugrul pdfcenneti.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Site tasarımı oldukça hoş. Hayırlı olsun hocam.

Türkiye'nin PDF Kitap İndirme Adresi
https://pdfcenneti.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al