freelance iş ilanları

YEPYENI BIR FORUM DAVETLISINIZ! FORUM TUTKU Premium ÜYELİK HEDİYE

17 Mesajlar 1.456 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
Selamlar:
Webmaster forumlarına yeni bir soluk getirdik bu forumda sadece webmaster konuları yok aynı anda siyaset gündemi yapabiliyorsunuz ve biz bu işe başlarken hep sizin adınıza sizenasıl bir çözüm nasıl bir yol sergileyeceğimizi düşündük ve hepinizi forumuma davet ediyorum umarım beğenirsiniz forumumu .

Saygılarımla...

Site:forum.gazianteptutku.com

Gazianteptutku.com
wmaraci
reklam

mkahraman mkahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 177 / 90
  • Ticaret 3, (%100)
hayırlı olsun. ancak tutmaz.

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
bu yola henüz yeni başlamış olabiliriz ama pes edeceğimiz söylenemez

Ek Olarak: lan bir insan tutar kayıt olur kimse kayıt olmamış yav

Gazianteptutku.com

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Tabi ki pes etmeyeceksiniz. Fakat tutarlı ile planlı ilerlemeniz lazım, demem o dur ki isim gazianteptutku ve sadece o kısım için yapmadığınız tüm webmasterlar için yaptığınız açıkça ortada. Yani ilk adım olan domain yanlış. İyi wm siteleri marka domaine sahipler fark etmişsinizdir. Bu sitelerden hiçbiri adanatutku gibi alan adlarına sahip değil örnekleri misal veriyorum.

Başlıkta birleşik yazdığınız Webmaster kelimesini açıklamada ayrı yazılmış ve tema renkleri çok soluk. Yanlış anlamayın fakat forum kuralları diyerek konu açmanız bir acemiliktir. Arkadaşın bir önceki yorumda tutmaz demesi hem alanın çok zor rekabet olması ve çok uğraş dan sonra gelir elde edilmeye başlamasıdır ve sizde bunun üzerine tema ve sistem hazır olmadan giriş yapıp site hazır mış gibi tanıtım yapınca haliyle benim yaptığım yorumlar ile karşılaşabilirsiniz :)
mceber

kişi bu mesajı beğendi.

-
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)

Furkan adlı üyeden alıntı

Tabi ki pes etmeyeceksiniz. Fakat tutarlı ile planlı ilerlemeniz lazım, demem o dur ki isim gazianteptutku ve sadece o kısım için yapmadığınız tüm webmasterlar için yaptığınız açıkça ortada. Yani ilk adım olan domain yanlış. İyi wm siteleri marka domaine sahipler fark etmişsinizdir. Bu sitelerden hiçbiri adanatutku gibi alan adlarına sahip değil örnekleri misal veriyorum.

Başlıkta birleşik yazdığınız Webmaster kelimesini açıklamada ayrı yazılmış ve tema renkleri çok soluk. Yanlış anlamayın fakat forum kuralları diyerek konu açmanız bir acemiliktir. Arkadaşın bir önceki yorumda tutmaz demesi hem alanın çok zor rekabet olması ve çok uğraş dan sonra gelir elde edilmeye başlamasıdır ve sizde bunun üzerine tema ve sistem hazır olmadan giriş yapıp site hazır mış gibi tanıtım yapınca haliyle benim yaptığım yorumlar ile karşılaşabilirsiniz :)

hocam haklısınız ben sadece webmaster forumu demedimki ayrı yeten sohbet bölümü olsun gibi bir bölüm sundum ama kimse üye olmamış bildirmemiş bende onun için çabalıyorum gazianteptutku domaine koymamın sebebi forumtrk.com domainim kapandı çok yakında yeni domain alacam ama nasıl bir alan adı olsun bilmiyorum sizin bu yorumunuza karşı tebrik ediyorum ilk kez biri bana hatamı anlattı saygılarımla

Gazianteptutku.com

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Alan adını tedarik ettikten sonra açılış ve düzenlemeler yapınca bence. Yoksa ileride 301 yönlendirmesi ile oğraşırsınız şahsen bu domain yönlendirmesi ile 1 kez uğraştım yetti bana :) Ücretli tema almalısınız, ücretsizlerin içerisinde ne var bilmiyorum seneler önce ücretsiz kullanıyordum temanın için sitemin indexlenmemesi için kod varmış :) Alacağınız ücretli forumun editlemesi için profesyonel biri lazım ve bu forumda gerekli kişiler mevcut. Wm sitesinde olabilecek sistemleri kurmalı ve bu sistemler sayesinde profesyonel bir görünüm elde edeceksiniz.

Başka bir önerim ise vBulletin forum kurmanız olacaktır. Eklenti, tema ve güvenlik bakımından kusursuzdur. Fakat lisans gibi ücretleri var. Tüm bu anlattıklarım için profesyonel kişilerle görüşün hocam wm siteleri biraz pahalı ve ücretli olur. Bende imzamdaki site için biraz para harcadım ücretsiz veya basit iş yapmaktan kaçının nihayetinde emekleriniz var. Şuan ki forumunuz da bile kategorileri oluşturmak baya zaman almıştır.

Sonuç olarak sıfır domain veya domain satan kişilerden yıllanmış güzel bir alan adı alın. Daha son vBulletin için linsans alın fakat hangi sürüm kullanılması öneriliyorsa. Bu tip bilgiler için profesyonel kişiler ile mesajlaşın kendi başınıza almayın lisansı. Son olarakta temayı editlendirin. Tüm bu oğraşların sonun sitenize binlerce özgün açıklama ve konu gireceksiniz daha sonra ticaret alanalarınızı canlandırıp üye çekeceksiniz. Buradan kimse üye olmaz boş bir foruma
mceber

kişi bu mesajı beğendi.

-

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
hocam elimde vbulletin lisans var ama tema olmadığı için kullanmıyorum malesef

Ek Olarak: hocam belki bir forum sitesi ile anlaşırsak orası daha iyi olabilir saygılarımla

Gazianteptutku.com

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Bana kalırsa forum açma, kazandığım gelirlerin çoğu blog ve wordpress sitelerinden geldi hep. Nedense bu sistemlerde kendi çapımda başarılı oldum denebilir. Fakat 3-4 kişi forum işine birkaç defa giriş yaptık ve beceremedik. Wm wordpress sistemi ile blog oluşturun ve kitleniz olunca forum açın derim :)
mceber

kişi bu mesajı beğendi.

-

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
hocam bu konuda haklısınız aynıdurumu yaşıyorum nedense adamların yazısını girince para aliyorum soru cevap tarzı bölüm açsam tutarmı insanlar soru sorsun cevaplasın gibi siz bu konuda iyisiniz hocam saygılarımla

Gazianteptutku.com

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Bakın forumda dediğiniz işlere girmiş olan ve sitesini satan kişiler var. Konu ve alan ne olursa olsun Wmaracının blog konusunda yazdığı gibi bir sitenin güzel bir gelir vermesi için 3 yıl geçmesi lazım. Bu 3 yıl içerisinden her gün en az 250 kelimeden oluşan özgün makale girişi olması lazım. Tabi ki tüm sistem seo uygun ve arama motorları kayıtları sorunsuz yapılmalı. Bizim ablanın dua sitesi var 4 senelik son 1 senede aylık 2 bin üstü adsense geliri var. Fakat diğer sağlık sitesi 1 sene geçmesine rağmen henüz gelir elde etmiyor yani bu işler için uzun zaman gerekli. Bende kazancımı toplasan bir araba parası kazandım fakat bölük bölük geldiği için para nereye geldi nereye gitti hiç anlamadım :) İmzamdaki site için 3 sene oğraşıp sabırlı olacak. Fakat gördüğünüz gibi tüm sistemim kurulu tek yapmam gereken hergün konu girmek ve sabırlı olmak. Tabi ki siteyi şımartmak için seo çalışmaları tanıtım ve backlink paketleri alıcaz zaman aralıkları ile. Konuma uygun sitelerden de link çıkışları ile desteklicez. Fakat şıp diye değil en az 3 sene zaman alacak. Daha sonra bu konuda söz söyleme hakkına sahip oluruz.
mceber

kişi bu mesajı beğendi.

-
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al