wmaraci reklam
lidertakipci

Google +1 Kasma Öneri?

13 Mesajlar 1.920 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere google +1 herkes sitelerindeki yazıları vs. paylaşıyor.

Araştırma yaptım baya ama bu konuda pek makale yazı bulamadım. Sizinle beyin fırtınası yapmak isterim.

Soru şu:

Sitemdeki yazıyı otomatik olarak google+ ile paylaşıyoruz mesela. Sitemizin kendi google+ hesabı ile.

Kendi kişisel hesabımla da sitenin yayınlamış olduğu yayını +1 yapabilirmiyim?

Yani bunu yapan bir aracı site olur vs. olur. Bildiklerinizi paylaşırsanız hem ben hemde bilmeyen arkadaşlar için çok memnun olmuş olurum.

Not: Buradaki amaç sitenin daha çok kitleye yayını ulaştırmak veya sitemize daha çok hit çekebiliriz.Diye düşünüyorum.
Böyle birşey varmı bilmiyorum ama eğer olursa sanırım çok iyi olucak..

Sorusu olan arkadaşlar lütfen yazsın.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ
wmaraci
reklam

sdbilisim sdbilisim sdbilisim[@]hotmail.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 16 / 8
  • Ticaret 14, (%100)
Öncelikle seo açısından google + bence çok önemli değil bunu belirteyim . +1 bildiğim kadarı ile de yapabiliyorsun .

Ek Olarak: Açıkcası google+ seo etkisi ile ilgili diğer arkadaşların da fikirlerini almak isterim .

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

sdbilisim adlı üyeden alıntı

Öncelikle seo açısından google + bence çok önemli değil bunu belirteyim . +1 bildiğim kadarı ile de yapabiliyorsun .

Ek Olarak: Açıkcası google+ seo etkisi ile ilgili diğer arkadaşların da fikirlerini almak isterim .

Çok teşekkür ediyorum hocam, bilgilerinizi benimle paylaştığınız için.
Google+ kullanıcısı gerçekten çok fazla. Bir de burdan denemek istiyorum.
Bakalım umarım ayrıntılı olarak buluruz, +1 yapmayı
sdbilisim

kişi bu mesajı beğendi.

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
google+ dan siteye gelen yok :D bayadır link paylaşıyorum. en etkili yol facebook ve twitter. google+ ülkemizde çok sınırlı kulanıcıya sahip. çoğu kişi varlığından habersiz

wmaraci
wmaraci

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)

bjlkl adlı üyeden alıntı

google+ dan siteye gelen yok :D bayadır link paylaşıyorum. en etkili yol facebook ve twitter. google+ ülkemizde çok sınırlı kulanıcıya sahip. çoğu kişi varlığından habersiz

katılıyorum ama ben yine de 2 takipçiye yolluyorum linkle :) google amca belki çabamızı görür geri atmaz diye. şahsi görüşüm google + platformunu hit için değil de seo için kullanabiliriz.

CrOSsFIRE CrOSsFIRE cvindir.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 507
  • Beğeniler 57 / 46
  • Ticaret 16, (%100)
Bayan profil her derde devadir hocam :D paylaşmak istediğiniz konulari sayısı cok olan topluluklarda merak uyandıracak sekilde paylastiğiniz sekilde guzel donusler alabilirsiniz.

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

bjlkl adlı üyeden alıntı

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

katılıyorum ama ben yine de 2 takipçiye yolluyorum linkle :) google amca belki çabamızı görür geri atmaz diye. şahsi görüşüm google + platformunu hit için değil de seo için kullanabiliriz.

CrOSsFIRE adlı üyeden alıntı

Bayan profil her derde devadir hocam :D paylaşmak istediğiniz konulari sayısı cok olan topluluklarda merak uyandıracak sekilde paylastiğiniz sekilde guzel donusler alabilirsiniz.

Arkadaşlar teşekkür ediyorum bilgilerinizi paylaştığınız için, fakat +1 olayını otomatik nasıl yapabiliriz bu konu hakkında fikri olan varmı acaba?

CrOSsFIRE Arkadaşımızında dediği gibi bir bayan profilinden otomatik +1 yaparsak çok güzel olur..

CrOSsFIRE CrOSsFIRE cvindir.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 507
  • Beğeniler 57 / 46
  • Ticaret 16, (%100)

Samusya adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar teşekkür ediyorum bilgilerinizi paylaştığınız için, fakat +1 olayını otomatik nasıl yapabiliriz bu konu hakkında fikri olan varmı acaba?

CrOSsFIRE Arkadaşımızında dediği gibi bir bayan profilinden otomatik +1 yaparsak çok güzel olur..

Bayan profilden bunu yapman icin jetpack eklentisini kullanabilirsin ama sadece profiinde paylasırsın içeriklerini, içeriklerinede +1 almak için takipcin olmasi gerekiyor yani senin bahsettiğin sistemin kısa surede faydası olmayacaktir takipci sayını yukseltene kadar. Ama manuel olarak topluluklarda paylastıgın taktirde iyi ziyaretciler elde edebilirsin. kendimden ornek vermem gerekirse ayda 250 kişiye yakın ziyaretci cekiyorum bayan profil ile.

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Google+'da 795 takipçi var, yarı haber sitesi diyebiliriz. Hergün 1 ya da 2 haber paylaşıyorum. Şuan da 52.000 görüntüleme var, gün de minimum 1000 üzeri görüntüleme alıyor. Yani site'ye hit getirdiğini söyleyemem fakat Google+'da iyi görüntülenme kasıyor diyebilirim :).

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

CrOSsFIRE adlı üyeden alıntı

Bayan profilden bunu yapman icin jetpack eklentisini kullanabilirsin ama sadece profiinde paylasırsın içeriklerini, içeriklerinede +1 almak için takipcin olmasi gerekiyor yani senin bahsettiğin sistemin kısa surede faydası olmayacaktir takipci sayını yukseltene kadar. Ama manuel olarak topluluklarda paylastıgın taktirde iyi ziyaretciler elde edebilirsin. kendimden ornek vermem gerekirse ayda 250 kişiye yakın ziyaretci cekiyorum bayan profil ile.

Jetpack ile sayfamda paylaşıyorum. Kişisel sayfamıda eklemeyi biliyorum.Ama benim demek istediğim sitenin +google sayfasındaki yayını kendi kişisel hesabım veya farklı bir hesaptan +1 yapmak.

sezeryildiz adlı üyeden alıntı

Google+'da 795 takipçi var, yarı haber sitesi diyebiliriz. Hergün 1 ya da 2 haber paylaşıyorum. Şuan da 52.000 görüntüleme var, gün de minimum 1000 üzeri görüntüleme alıyor. Yani site'ye hit getirdiğini söyleyemem fakat Google+'da iyi görüntülenme kasıyor diyebilirim :).

Teşekkür ediyorum hocam,bilgilendirme için. Bakalım görüntüleme de iyidir, zararı olmaz sanki :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al