Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 35.738 Okunma
smmexpress

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Twitter kapanırken tweet atan insanlar = Titanik batarken keman çalan orkestra.

wmaraci
reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
facede öyle yorumlar öyle paylaşımlar görüyorumki
Gönül cok sey yazmak istiyor ama susuyorum ne garip insanlar var ya
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Onlar da haklı aslında şöyle bir bakınca.
Neden dersek;
Eskiden bu çalıp çırpmalar, yolsuzluklar gizli yapılır, kimi öğrenilemez,kiminin de öğrenilmesi için uzun yıllar gerekirdi. Kısacası hep üstü örtülü kalırdı.
Fakat sosyal medya herkesin ipliğini pazara çıkardı.
Haksızlık yapıldı baksanıza, adam rahat rahat çalıp çırpacak, twitter bela oldu başına.
O da bir bakıma hakkını arıyor tabi, ne yapsın?
Bu arada, o çalıyor, üç kuruş kazanıp geçinmeye çalışan insanlar da, onu goygoyluyor.
Aslında başbakanın da suçu yok ya, neyse...
Adam resmen %50sinden müsaade almış.
Vay be; çekirdek alıp çitlemek lazım Türkiye'mi izlerken...
DeLi1SeY ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
insanın siyaset konuşası geliyor ama bu forum yeri değil mesajları okuyarak biraz olsun tek olmadığımı anladım bu gün twitter yarın facebook ve diğerleri kapatılırsa şaşırmayın ben sudi arabistan ,parkistan , iran gibi bir ülkede yaşamak istemiyorum. bu ülkeler gibi bir toplumda yaşamak isteyenler gidip o ülkelerde neden yaşamıyorlar ? biz internetimizde ve hayatımızda özgürlük istiyoruz
DeLi1SeY Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

insanın siyaset konuşası geliyor ama bu forum yeri değil mesajları okuyarak biraz olsun tek olmadığımı anladım bu gün twitter yarın facebook ve diğerleri kapatılırsa şaşırmayın ben sudi arabistan ,parkistan , iran gibi bir ülkede yaşamak istemiyorum. bu ülkeler gibi bir toplumda yaşamak isteyenler gidip o ülkelerde neden yaşamıyorlar ? biz internetimizde ve hayatımızda özgürlük istiyoruz

herşey gözle görünüyorda işte yapacak bişey yok göremeyen arkadaşlar sağolsun onların düşüncelerinin cezasını biz çekiyoruz... az önce facede bi paylaşım gördüm onun üstüne öyle yorumlar yapmak isterdimki ama sustum yapamadım...
Yasemin81 ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

herşey gözle görünüyorda işte yapacak bişey yok göremeyen arkadaşlar sağolsun onların düşüncelerinin cezasını biz çekiyoruz... az önce facede bi paylaşım gördüm onun üstüne öyle yorumlar yapmak isterdimki ama sustum yapamadım...

hocam ne diyeceğiz burası bir webmaster sitesi siyasi konuları tartışmak olmaz ama insan yapılan haksızlıkları dile getirmeli diye düşünüyorum.

sadece şunu söylemek istiyorum inşallah bu yazı ceza sebebim olmaz

cumhuriyetin nimetlerinden yararlanıp şeriatı istemek ve cumhuriyet ile şeriatı bir anda yaşamak isteyen farklı bir kavim var öyleki butür ülkelerde (şeriat veya aşırı kominist) twitter ,facebook,youtube yasak. şimdi sormak istiyorum biz rte yok iken başörtümüzle üniversiteye gidemiyoruz diyenlere hangi şeriat ülkesinde kızlar üniversiteye gidebiliyor ? daha fazla yazasım var ama dizginliyorum kendimi

bu bir başlangıç malesef sıra facebook ta benden demesi
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

apkpandora apkpandora http://www.apkpandora.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

EchoDizayn adlı üyeden alıntı

Korkusundan ne yapacağını şaşırmış bir BB işi. Provokasyon yaparak halkı kışkırtıyor. Oyuna gelmemek en güzeli twitterı kapatsa ne kapatmasa ne dnslerle girildikten sonra ne önemi var.

Birde twitter kapandı diye destek verenler HASTAG ile tt olmaya çalışıyolar. Cahil cuhalalar kapatıyosa sen nasıl giriyon neyin destekçisisin :)))

Hem kapandı diye destek veriyorlar hemde TT olmaya çalışıyolar.

AKP DESTEKÇİLERİ daha 2 gün öncesine kadar ŞANLI BAYRAĞIMIZIN REKLAMINA DAVA AÇTILAR DİYE BAĞIRIP ÇAĞIRIYOLARDI. İŞTE ORDAKİ BAYRAK BU.

NERDE HİLAL NERDE YILDIZ.

Şanlı Türk bayrağımız ile alakası yok.

Şanlı TÜRK BAYRAĞIMIZ BUDUR. (BİLMEYENLERE)

Siyasi partiler dini simgeleri ve bayrakları seçim kampanyalarında kullanamazlar.
ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)

Untouchable adlı üyeden alıntı

Biraz önce bir yazı okudum ne kadar doğru söylemiş.
"Tayyip Twitterı kapatıyor Akp'li seçmen DNS ayarlarını değiştirip Tayyip Erdoğan'ı savunuyor"
bu da enteresan bir durum yani bu kişiye oy veren bu kişinin koyduğu yasağı deliyor hala bir şeyler yazıp savunmaya çalışıyor ne kadar garip bir durum. Ya bende bir anormallik var ya da onlarda.

ek olarak : Burada bir terslik var her lafında erdoğanı savunan ve bu ülkenin başkentinde belediye başkanı olan kişi dns kullanıyor ve twitter engelinden sonra yazabiliyor. Biri bana açıklasın ya bir gariplik yok mu burada kendi koydukları yasakları bile kendileri uygulamıyor (Dns açıklamama gerek yok herhalde bu forumda adam dns kullanıyor ya )

Bunun nesini anlamıyorsunuz da hayret etmiş gibi davranıyorsunuz.Hükümeti destekleyen kişilerin bu yasağı delmesinin sebebi şu.Şimdi twitter de hükümet karşıtları kıyameti koparacak özgürlüğümüz gidiyor,internetimiz gidiyor diye.Bu insanlar da oraya gidip,böyle birşey olmadığını,twitter ı insanların ideolojilerini insanlara yerleştirmek için kullandıklarını,Twitter dan kötü niyetli kişilerin Sosyal provakasyon yaptıklarını,halkı galeyena getirdiklerini anlatmaya çalışıyor.Hükümet yanlıları da bunu engellemek için oraya girip,insanlara bunları anlatıp,hükümet karşıtlarına bu tarz zararlı eylemleri uygulamalarına mani olmak istiyorlar.Şimdi siz bunu hükümet yanlılarının bu nedenle yaptığını anlamadınız mı? yoksa numaramı yapıyorsunuz tuhaf yani.

Ek Olarak:

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Siz kendi görüşünüzü yazın beyefendi.
Ban yerim ya da yemem benim sorunum.
Ve bu da benim fikirlerim.
Yorumlarımda kimsenin yazılarını alıntılamadım.
Bu da demektir ki; sadece fikrimi yazıyorum, sağa sola saldırmıyorum.
E siz de yazın,sağa sola saldıran alır cezayı, ya da bir başkasını direk muhatap alıp hakaretvari konuşan.
Bu forumda cezanın sebebinin sadece bu olduğunu düşünüyorum, yoksa herkes ceza alırdı...

Sağa sola saldırmakla alakalı değil.Burada siyasi fikir belirtirsen,karşıt olduğunuz kişiler için fikir belirtirseniz o karşıt olduğunuz fikiri savunan kişiler de fikrini belirtir.Çalıp çırpan kişiler demişsiniz.Belki diğer insanlar böyle düşünmüyor.Neden insanların fikirlerine saygısızlık ediyorsunuz.Yukarıda da dediğim gibi burada sağa sola dalaşmak değil SİYASET konuşmak yasaktır.

www.mucahitguner.com

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

Bunun nesini anlamıyorsunuz da hayret etmiş gibi davranıyorsunuz.Hükümeti destekleyen kişilerin bu yasağı delmesinin sebebi şu.Şimdi twitter de hükümet karşıtları kıyameti koparacak özgürlüğümüz gidiyor,internetimiz gidiyor diye.Bu insanlar da oraya gidip,böyle birşey olmadığını,twitter ı insanların ideolojilerini insanlara yerleştirmek için kullandıklarını,Twitter dan kötü niyetli kişilerin Sosyal provakasyon yaptıklarını,halkı galeyena getirdiklerini anlatmaya çalışıyor.Hükümet yanlıları da bunu engellemek için oraya girip,insanlara bunları anlatıp,hükümet karşıtlarına bu tarz zararlı eylemleri uygulamalarına mani olmak istiyorlar.Şimdi siz bunu hükümet yanlılarının bu nedenle yaptığını anlamadınız mı? yoksa numaramı yapıyorsunuz tuhaf yani.

Ek Olarak:

Sağa sola saldırmakla alakalı değil.Burada siyasi fikir belirtirsen,karşıt olduğunuz kişiler için fikir belirtirseniz o karşıt olduğunuz fikiri savunan kişiler de fikrini belirtir.Çalıp çırpan kişiler demişsiniz.Belki diğer insanlar böyle düşünmüyor.Neden insanların fikirlerine saygısızlık ediyorsunuz.Yukarıda da dediğim gibi burada sağa sola dalaşmak değil SİYASET konuşmak yasaktır.

iyide be kardeşim sormazlarmı adama madem öyle idi neden yasakaldınız bunları yasaklamadan yapamazmıydınız yada zaten yapmıyormuydunuz hatta dur ben soruyorum ?

neariyon neariyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 47
  • Ticaret 0, (%0)

EchoDizayn adlı üyeden alıntı

Korkusundan ne yapacağını şaşırmış bir BB işi. Provokasyon yaparak halkı kışkırtıyor. Oyuna gelmemek en güzeli twitterı kapatsa ne kapatmasa ne dnslerle girildikten sonra ne önemi var.

Birde twitter kapandı diye destek verenler HASTAG ile tt olmaya çalışıyolar. Cahil cuhalalar kapatıyosa sen nasıl giriyon neyin destekçisisin :)))

Hem kapandı diye destek veriyorlar hemde TT olmaya çalışıyolar.

AKP DESTEKÇİLERİ daha 2 gün öncesine kadar ŞANLI BAYRAĞIMIZIN REKLAMINA DAVA AÇTILAR DİYE BAĞIRIP ÇAĞIRIYOLARDI. İŞTE ORDAKİ BAYRAK BU.

NERDE HİLAL NERDE YILDIZ.

Şanlı Türk bayrağımız ile alakası yok.

Şanlı TÜRK BAYRAĞIMIZ BUDUR. (BİLMEYENLERE)

ysk dolayı değiştirildi

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al