wmaraci reklam

Acil: Vps hosting seçimi yardımı istiyorum

15 Mesajlar 3.481 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Bende isimtescildeydim 2 ay öncesine kadar. Anlık 100 sunucu olunca site buhar olup uçuyordu. Artık canıma yettrdiler. digitalocean'dan 5 $ lık VPS aldım. Özellikleri 1 cpu, 512 ram, 20 gb ssd hdd. 80 - 120 anlık CPU genelde %20 lerde geziniyor. Rahatım

wmaraci
reklam

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 44 / 104
  • Ticaret 64, (%100)

kdrucr adlı üyeden alıntı

Bende isimtescildeydim 2 ay öncesine kadar. Anlık 100 sunucu olunca site buhar olup uçuyordu. Artık canıma yettrdiler. digitalocean'dan 5 $ lık VPS aldım. Özellikleri 1 cpu, 512 ram, 20 gb ssd hdd. 80 - 120 anlık CPU genelde %20 lerde geziniyor. Rahatım

Hocam çok şükür somut birşeyler öğrenmeye başladıö bende 1 cpu 512 ram ve 10 gb almayı düşünüyorum

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Teknobilim adlı üyeden alıntı

Hocam çok şükür somut birşeyler öğrenmeye başladıö bende 1 cpu 512 ram ve 10 gb almayı düşünüyorum

Rahatlıkla işinizi görür hocam.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Bu internet ortamında büyük düşünüyorsanız, kendi sunucunuzu kendiniz yöneteceksiniz. Digitalocean'da methediliyor ama hepimiz biliyoruz ki; eski sunucuları şirketlerden satın alıp üzerine SSD giydiren bir şirkettir. Yabancı şirketlerin desteği sıkıntılıdır. Mesela OVH'den benim panelime eklediğim ama panelde gözüktüğü halde silemediğim iki alan adını silmelerini istedim. Tam iki hafta geçti. Sadece ilgileneceğiz diye mesaj attılar. OVH'nin desteği digitalocean'dan çok daha berbattır. Ancak yine de, ben Türk hostignlerde afedersiniz ama o kendini beğenmişliği yurt dışı sunucularda görmedim. Yurt dışı sitelerde kötü yok mu? İstemediğin kadar mesela bedava VPS verdiğini iddia eden http://gratisvps.net/ tamamen scam yani ************** bir site.

Eğer kendi sunucunuzu alabiliyorsanız daha güzel olur aslında. Bunun için ise aylık 80-100 TL gibi bir parayı gözden çıkarmanız gerek. Yukarıda da söylediğim gibi, yaptığım incelemelerde ve okuduğum yüzlerce forum sayfasından sonra ben OVH'ye geçtim. Durum bu. İnce eleyin, sık dokuyun ama Türk hostlarda VPS diye bir kavram bilgisi yok maalesef.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 44 / 104
  • Ticaret 64, (%100)
Gerçekten yok hocam destek sayfalarındaki yazılmalarımın hepsine copy paste cevaplar geldi, sonuçta ben müşteriyim ve Detaylı bilgi istiyorum bana son Yazılan cevap kısaca şu; satın alın deneyin olmazsa iade edersiniz.

Karpuz mu bu ?
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al