wmaraci reklam

Türknet nasıldır? Kullanan var mı?

31 Mesajlar 3.399 Okunma
wmaraci reklam

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
bu firmaların tamamı Turk ******* alt yapısını kullanıyor . Başlangıçta iyi olabilir ,sıkıntı çıktığında firma servis hizmetini turk*******dan alıyor ki bu aşamada turk *******un ellerindesiniz .İsterse erken yapar isterse geç .

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Caner0 Caner0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 13 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Ben türknet kullanıyorum. 35mbps internet veriyorlar. Alt yapım bu kadar desteklediği için. Ayda 60TL. Eğer tahhüt bozum geçersen bir kısmınıda karşılıyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam 120TL idi. Bir arkadaşını getirirsen (referans link ile) Hem arkadaşın hemde sen bir ay bedava kullanıyorsunuz. Tek eksik yönü kendileri modem vermemekte. Onu da vdsl destekli modem aldığınız zaman bir sorun kalmaz.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Türknet ile olan anımı sizlere anlatayım.

Başka sağlayıcıda olan taahhütümüz bitince Türknete geçtik. İyi güzel hemen geçiş sağlandı evraklar vs. internetimiz gitmeden ilk 3 gün kullandık interneti. Ondan sonra adsl ışığı yanmamaya başladı. Arıza kaydı oluşturuyoruz 3 gün sonra geri dönüp ev hattınızı kontrol ettirin bizden yana bir sıkıntı yok diyorlar. Diyoruz sizden önce bunu bunu kullanıyorduk bir sorun yoktu size geçince bu sorun oldu yok anlatamıyoruz illa elektrikçi çağırıp baktırın diyorlar. Elektrikçi çağırdık baktırdık bir sorun yok dedi sinyal gayet iyi geliyor. Hatta elektrikçiyi müşteri hizmetleri ile de görüştürdüm. En az 10 adet arıza kaydı oluşturuldu ve hepsinde kullanıcı hatasıymış gibi gösterildi. (2 aylık bir süreç.) İnternet kardeşim bu neyin kullanıcı hatası? Yok evde sorun var, kablolarda sorun var. Salak yerine koyulduk, bizde biliyoruz neyin ne işe yaradığını. Bu şekilde 3 ay boyunca internet hizmeti alamadık ve boy boy faturalar geldi. Konuştuğumuzda faturayı ödeyin zaten geri iade talebi oluşturup hizmet alamadığınız kesin olduğu için iade gerçekleşir dediler. Ödedik tutarları baktık olmuyor iptal ettireceğiz son çare. Evrakları 3 kez faxladık hala ulaşmamış. Sonunda kargo ile gönderdik. O sırada 1 fatura daha geldi bu arada. İptal talebiyle beraber fatura için iade talebide oluşturduk. Abonelik iptal oldu iyi güzel bütün bunlar olurken biz çoktan *************a geçmiştik bu arada. Ev tesisatında sıkıntı yok ************* geldi 10 dakikada interneti bağlayıp gitti.

Fatura iade talebinin cevabı resimde. Şimdi bunlara ne yapmalı. Almadığımız hizmet için 300 TL 'ye yakın ödeme yapıldı. Haksız duruma düşmek beni gerçekten her kozumu kullandırmaya itiyor. Şu dakikadan itibaren zaten bu paranın iadesini almadan peşini bırakmıcam.

Unutmassam yaşanan gelişmeleri tekrar bu konu altından yazarım.

Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Türk *******a Fiber diye kullanıyorum. Aylık 95 TL fatura geliyor. 1 yıl olacak yakında. Taahhüt bittiğinde direkt iptal edeceğim. Ayda en az 4 gün alt yapı çalışması ile internet kesintisi oluyor. Ama faturayı günü güne gönderiyorlar.

wmaraci

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
ilk gün interneti verdiler ertesi gün internet kesildi
2 gün bekledim ************* ekipleri geldi tekrar bağlandım hız normal turk *******dan bir farkı yok ama ping arada bir artıyor

CooLpa CooLpa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
İnternet hattımı adres değişikliğinden dolayı adamlara 1 haftadır ulaşmaya çalışıyorum 1 haftadır internetsizim Müşteri desteği 0 üzerinden 0 o kadar diyim ama internetleri cok iyidi sözleşmemi iptal ettiricem o kadar sinir oldum.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Kullanıyorum. Destek konusunda aşırı sıkıntıları var şu sıralar. Çok reklam yaptılar herkes oraya geçti. Yetişemiyorlar.

7-8 aydır kullanıyorum. Destek ekibi ile görüşmemi gerektirecek herhangi bir sorun yaşamadım şu güne kadar.

Hızım 6 Mbps. Diğer firmalarda üstünü veremiyor alt yapım çok kötü.

Evde server falan varsa Sizi İP havuzuna dahil ediyorlar. Dışarı port açamıyorsunuz. Sabit ip fiyatı 12 tl.

cagdaskorkmaz.com.tr

BurakAlacatli BurakAlacatli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 53 / 45
  • Ticaret 13, (%100)
Herhangi bir sıkınıtıda muhatap bulamadığım internet firması.Hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlamıyorlar.Sadece yeni üyelikleri bağlıyorlar

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Maalesef ***** kullanıcısıyız.

2 gündür internetimiz yoktu, bugün 15.00 sıraları bağlantı gerçekleşti sonunda.

Her zaman olduğu gibi hep suç bizdedir durumları yaşadık.
Neredeyse sülale boyu iltifatlarımı sunacaktım hepsine, o duruma geldim.

En sonunda alt yapı yetersizliği nedeni ile bu kesintilerin yaşandığını itiraf ettiler. (2 gün süren bir kesinti)
Aşırı internet kullanım sonucu gelişen bu arızalardan dolayı kendileri de çözüm bulmaya çalışıyorlarmış tüm bölgelerde.

Demem odur ki, yağmurdan kaçarken doluya tutulmak deyimini yaşamamak için devam ediyoruz.
Sizler de dikkat edin derim. Nihayetinde hemen hepsi ***** alt yapısı kullanıyor.

Hepinizin şansı bol olsun:)

tcaliacarr tcaliacarr Ali Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 6, (%83)
Tüm yanıtlarınız için teşekkür ederim ancak bulunduğum bölgede alabileceğim en iyi hizmet sanırsam Türk Net tarafından sağlanacak. En kısa sürede Türk Net'e geçeceğim. Tekrardan hepinize çok teşekkür ederim. Hala sorun yaşanlar içinde umarım en kısa sürede sorunları çözülür İyi forumlar <3

Ali
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al