wmaraci reklam

Xbox one nedir nasıl kullanılır bilmiyorum

10 Mesajlar 4.508 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar

Xbox one almayı düşünüyorum biraz araştırma yaptım nedir neyin nesidir diye konudan oldukça uzak birisiyim konunun uzmanı olan kişilirden bilgi almak istiyorum

1- Almak istediğim konsol+kinect örnek vermek gerekirse buradaki

2- Xbox live gold var. Nedir bu ne işe yarar. aylık veya yıllık ücret karşılığında her ay Ücretsiz oyunlar oluyormuş. Bu oyunları oynamak için sanırım sitesinden indiriyoruz. Birde oyunların bazılarını indirimli alabiliyormuşuz. Bu ücretsiz yada indirimli aldığım oyunları daha sonra internet olmadan oynayabiliyormuyuz illa online olmakmı gerekir.

4-Dışarıdan aldığım oyunları (Arkadaşımdan veya para ile alınan ) kendi hardiskine kopyalayıp oynayabilirmiyim

5-Xbox 360 oyunların bazıları oynanabiliyor sanırım

6-Kinect dedikleri bu ekran karşısında hareketli oyunlarmı

7-kullanımı hakkında sizin başka bu konuda söyleyebileceğiniz konu

8- önerebileceğiniz uygun nereden alınabilir konsol ve oyun olarak

yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

wmaraci
reklam

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
2 - online oynamak için zorunlu
4- hayır
5- evet
6- evet
34numara

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Playstation 4 gibi bir şaheser varken xbox almak yapılabilecek en kötü tercihtir.
34numara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Xbox istememin sebebi kinect oyunlardan ötürü.

Ek Olarak:

Atacani adlı üyeden alıntı

2 - online oynamak için zorunlu
4- hayır
5- evet
6- evet

2- Sadece online oyunlar içinmi bu üyelik + ları varmı ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

34numara adlı üyeden alıntı

Xbox istememin sebebi kinect oyunlardan ötürü.

Ek Olarak:

2- Sadece online oyunlar içinmi bu üyelik + ları varmı ?

Kinectin benzeri PS4'de var ancak PS4 ve Xbox One karşılaştırırken PS4'e şaheser diyip Xbox One seçimine kötü demek çok yanlış bir yorum olmuş. Aralarında fark bile yok, oyunları farklı sadece ...

Bu üyelik online oynamanın yanı sıra her ay ücretsiz oyunlar verir. Ama bana kalırsa PS4 al, kinect bir yere kadar, Türk oyuncu, oynuyorsan FIFA turnuvaları ve dahası için PS4 daha iyi şuan.

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

Atacani adlı üyeden alıntı

Kinectin benzeri PS4'de var ancak PS4 ve Xbox One karşılaştırırken PS4'e şaheser diyip Xbox One seçimine kötü demek çok yanlış bir yorum olmuş. Aralarında fark bile yok, oyunları farklı sadece ...

Bu üyelik online oynamanın yanı sıra her ay ücretsiz oyunlar verir. Ama bana kalırsa PS4 al, kinect bir yere kadar, Türk oyuncu, oynuyorsan FIFA turnuvaları ve dahası için PS4 daha iyi şuan.

PS4 de kinect türü oyun oynanabiliyormu. Oynanıyorsa oyun kalitesi nasıl kıyaslanabilirmi.

Ayrıca PS4 alırsam oyun olarak en uygun nasıl temin edebilirim Xbox gibi üyelik mantığı varmı

yada kırık ps3 alsam dahamı mantıklı olur

İşin gerçeğini söylemek gerekirse çocuklar için istiyorum bende fırsat buldukça oynarım :) Kinectt bu yüzden biraz ısrarcı gibiyim

Ek Olarak: Şimdi biraz araştırdımda ps4 için şunları diyor

PlayStation Plus nedir?

Ayda yalnızca 12,50 TL'ye hemen katılın ve aşağıdaki avantajlardan yararlanın:
PlayStation 4 çevrimiçi çok oyunculu oyun oynama
Hiçbir ek ücret ödemeden yılda 24 PS4 oyunu (Online olmak gerekirmi internet olmadan oynayabiliyormuyuz üyelik bitsede oyunlar bizimmi oluyor )PlayStation Store'da özel indirimler
Paylaşımlı Oyun'a erişim: Böylelikle arkadaşlarınız oyunun kopyasına sahip olmasalar bile sizin oyunlarınızı oynayabilir.
PS4 oyun kayıtlarınız için 10 GB bulut depolama alanı

MIRILTI MIRILTI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Danışman
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 32 / 34
  • Ticaret 25, (%92)
Bir Xbox One kullanıcısı olarak almanızı tavsiye etmem pişmanlıktır. Kinect özelliği PS4'te mevcut hocam onu alırsanız daha kârlı çıkarsınız. Ben Denizli'de yaşıyorum ne media markt ne teknosa ne bimeks ne vatan hiç birisine gidipde xbox one kolu bulamıyorum yok satmıyorlar diğer kollarda maalesef olmuyor çalıştırmıyorlar. Elimde Xbox boşta duruyor bunlara sinirlenip PS4 aldım ve çokta memnunun artı oyun fiyatları ps4'e göre oldukca fazla. Yinede bunlara rağmen almayı düşünüyorum derseniz elimde boşta xbox one duruyor 2 kol ve pes15 mortal kombat vs. gibi oyunalrla birlikte fiyatını konuşabiliriz :D

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

MIRILTI adlı üyeden alıntı

Bir Xbox One kullanıcısı olarak almanızı tavsiye etmem pişmanlıktır. Kinect özelliği PS4'te mevcut hocam onu alırsanız daha kârlı çıkarsınız. Ben Denizli'de yaşıyorum ne media markt ne teknosa ne bimeks ne vatan hiç birisine gidipde xbox one kolu bulamıyorum yok satmıyorlar diğer kollarda maalesef olmuyor çalıştırmıyorlar. Elimde Xbox boşta duruyor bunlara sinirlenip PS4 aldım ve çokta memnunun artı oyun fiyatları ps4'e göre oldukca fazla. Yinede bunlara rağmen almayı düşünüyorum derseniz elimde boşta xbox one duruyor 2 kol ve pes15 mortal kombat vs. gibi oyunalrla birlikte fiyatını konuşabiliriz :D

Bilgiler için teşekkürler

Sorumu oyun fiyatları bakımından değerlendirmek gerekirse

Peki PS4 mü almak mantıklı yoksa Kırılmış PS3 mü. Siz oyun PS4 oyun meselesini nasıl hallediyorsunuz

PS4 Kinectli model bulamadım ayrıcamı satılıyor parasal olarak ne kadardır

MIRILTI MIRILTI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Danışman
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 32 / 34
  • Ticaret 25, (%92)
Paket olarak satılmıyor fakat ayrıca alabiliyorsunuz onu ben kinetic almadım hiç ama mağaza gördüm eklenebiliyor bunun için incelemeleride mevcut. Oyun konusunda ben orjinal oyun alma taraftarıyım tüm özelliklerini kullanabilme adına daha çok faydalı ve online olarakda gayet iyi performanslı oluyor. Ps4 yada ps3 için tercih konusunda incelemeleri inceleyebilirsiniz karşılaştırma yapan sitelerden bakabilirsiniz ps4 ps için bir doruk noktası gibi bir durum bence.
34numara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Bilgi veren tüm arkadaşlara teşekkürler

PS4 konsollarında şu ara kampanya var örneğin hepsi burada gibi. Örnek vermek gerekirse 500gb+2.kol+fifa 2016 1849 TL 1TB ise 1949 TL

Buradaki 500GB veya 1TB alanlara oyunmu yüklüyorum? arkadaşımdan almış olduğum oyunu buraya yükleyip oynaya biliyormuyum. Birde istanbuldaki arkadaşlar en uygun oyun nerden nasıl temin ediyorsunuz fikir alabilirmiyim (Oyun konsollarıyla hiç oyun oynamadım bilmediğimden soruyorum kusuruma bakmayın)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al