wmaraci reklam

Satılık DA PA Değerleri Yüksek, Organik Hitli , Full Özgün İçerikli Yatırımlık Siteler

10 Mesajlar 1.089 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Ne zamandır aklımda olan yeni bir proje için, elimdeki sitelerimi satışa çıkarıyorum.

Sitelerimin hepsi adsense reklamı yayınlanan temiz sitelerdir, tanıtım yazısı satışına da uygun kaliteli sitelerdir.

Düzenli ilgilenildiği zaman şuanki hitlerini kısa sürede 10 katına çıkar, 1 yazı paylaştığımda bile farkını görüyorum.

Site 1 :

Site Linki : PM
Sektör : Teknoloji
Altyapı : WP
Tema : Lisanslı Ücretli Tema
Ahrefs DR : 47
Moz Da : 26 Pa : 37
Makale Sayısı : 55
İstediğim Ücret : 850 TL

Bu sitemin ekstradan düzenli hit çeken bir alt uygulama sayfası bulunmaktadır. Birçok kelimede ilk sıradadır ve kesilmeyecek hit kaynağıdır. Ayrıca belirli yazılardan düzenli hit akışı bulunmaktadır. 69 USD değerinde Lisanslı wordpress teması vardır. Makalelerin hepsi özgün olup uzunluğu ortalama 600-700 kelime arasıdır. Gelir Kaynağı adsense ve domain değerinden dolayı tanıtım yazılarıdır.

Domain 5 harfli ve akılda kalıcıdır. Site ajans sitesine çevrilip içerikler blog bölümüne gömülebilir doğrudan bu domaine firma bile kurulabilir :) Veya teknoloji sitesi olarak devam edebilir. Site gözbebeğimdir.

Site 2 :

Sektör : Bilgi Sitesi
Altyapı : Blogger
Tema : Lisanslı Ücretli Tema
Ahrefs DR : 43
Moz Da : 12 Pa : 1
Makale Sayısı : 87 ( En az 100 içerik ile teslim edilecektir )
İstediğim Ücret : 450 TL

Bu sitem genel bilgi sitesidir, altyapı blogger ve hosting sıkıntısı bulunmamaktadır. 22 USD değerinde lisanslı blogger teması vardır. Yazılar 300-600 kelime aralığındadır, ortalaması 400 kelimedir. Gelir kaynağı adsense ve her sektöre uyduğundan dolayı tanıtım yazılarıdır.

Site 3 :

Sektör : Grafik Web Tasarım Kaynakları
Altyapı : Wp
Tema : Ücretsiz Tema
Ahrefs DR : 40
Moz Da : 21 Pa : 33
İçerik Sayısı : 34 ( En az 100 hit çekecek içerik ile teslim edilecektir, analiz yapılmıştır )
İstediğim Ücret : 450 TL

Grafik Web Tasarım kaynakları paylaşma sitesidir, ilgilenildiğinde çok acayip hit potansiyeli vardır, grafik tasarımcılar için daha ideal bir sitedir ( özgün içerik oluşturma daha kolay olacağından ) Sistem kuruludur, belirli sitelerden içeriği indirip yandex diske kaydedip siteye sadece 1-2 cümle yazı ve görsel atıldığında hemen ziyaretçi çekmeye başlamaktadır. Günde 1 saat ayırarak 8-10 içerik girilebilir ve hitini katlaya katlaya gider, sektörde rakibi çok azdır. Gelir kaynağı warez içerik paylaşılmadığı sürece adsense, tanıtım yazıları ve indirme işlemleri olduğu için link kısaltma siteleridir.

Zamanım olsa bu site için çok sağlam projelerim var ve alacak arkadaşa da anlatacağım.

Site 4 :

Sektör : Otomobil
Altyapı : Wp
Tema : Ücretsiz Tema
Ahrefs DR : 39
Moz Da : 16 Pa: 29
Makale Sayısı : 40 ( En az 50 içerik ile teslim edilecektir )
İstediğim ücret : 250 TL

Otomobil Haberleri, Otomobil Parçaları , Otomobillerle ilgili her türlü bilgilerin paylaşıldığı sitedir. Çalıştığım sektördeki e-ticaret sitemizi güçlendirmek için kullanmıştım sonra hoşuma gidince biraz daha kişisel ilgilendim. Otomobil sektöründe tanıtım yazısı paylaştıracak site piyasa azdır o yüzden bir noktaya getirildiğinde çok güzel fiyatlara tanıtım yazısı satılabilir. Diğer yandan gelir kaynağı adsensedir.

-----

Toplu alımda %10 indirim uygularım. Ciddi alıcılar pm ile site 1 , site 3 şeklinde link sorabilir. Ankara içi elden alışveriş tercihim. Diğer türlü aracı siteler veya forum yöneticilerinden aracılar aracılığı ile satarım.

+ Sitelerimin son zamanlarda beklediğimden daha iyi performans göstermesinden dolayı satışlarım iptal.

wmaraci
reklam

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
Hocam siteleri son 3 aylık hit tablosuyla birlikte pm alabilirmiyim.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

• Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

mustafa94 adlı üyeden alıntı

Hocam siteleri son 3 aylık hit tablosuyla birlikte pm alabilirmiyim.

Buraya yazıyorum herkes fikir sahibi olsun.

Site 1

Domain 2 yıllık, sitenin bir kendisinin hiti var bir de bahsettiğim alt uygulamasının hiti var. Site hiti 100-400 arasında git gel yapıyor bazı kelimelerde ilk 3 sırada sürekli oynuyor. Alt uygulamanın hiti de 80-120 arasında değişiyor haftaiçi haftasonu olarak. Yani totalde min 200 max 500 arası hiti var.

Site 2

Sadece içerik kasıldı, herhangi bir sosyal medya çalışması veya seo çalışması yapılmadı. Günlük hit olarak maksimum 50-60'ı gördü ortalama 20-30

Site 3

3 aylık olmasına rağmen belirli içerikler nedeni ile ( yılbaşı , takvim vb ) günlük hiti her gün ortalama %20 artıyor, şuan günlük 40-50 hitleri gördü yıl sonuna doğru 200-300 hiti bulur sadece içerik girerek.

Site 4

Site hiti yok denecek kadar az 8-10 civarı, ancak bu sitede çalışmamı hep önümüzdeki yılı düşünerek yaptım , 2018 için içerik çalışmalarım var, malumunuz bazı konular tarih ile birlikte çok daha fazla hit çekiyor. Özellikle otomobil sektöründe her yıl birşeyler değiştiği için ve 2017 de geçtiği için 2018 olarak çalıştım. Oto şu fiyatları 2018 , oto şu değişimi 2018 felan, şuan birkaç tanesinde ilk sırada , aramalar artmaya başlayınca hitleri toplamaya başlayacak haliyle.

mhmmdkrbs mhmmdkrbs Coming Soon.. Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 49 / 39
  • Ticaret 3, (%100)
Site 1 ve 2 için detaylı pm lütfen.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MErdeM43 MErdeM43 KobimNet.com ®️ Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım Seo
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 34 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
Pm alabilirmiyim hocam

• Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

mhmmdkrbs adlı üyeden alıntı

Site 1 ve 2 için detaylı pm lütfen.

mert433 adlı üyeden alıntı

Pm alabilirmiyim hocam

2 numaralı sitede dün bir içerik sayesinde hit patlaması oldu 40 K hit geldi birkaç saattei anlık online 3700'leri gördü. Pm'leri attım

weqale weqale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 12 / 32
  • Ticaret 36, (%100)
Site 1 hakkında bilgi alabilir miyim ? Özellikle bu alt uygulama sayfasıyla ilgili ?

dumansoft dumansoft Opencart Destek Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
siteler pm lütfen

• Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Sitelerin satışı bir süre duraklatılmıştır.

tolga07 tolga07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 91 / 66
  • Ticaret 7, (%100)
site 1 pm alabilir miyim hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al