wmaraci reklam

10 günlük laptopumu satıyorum..

7 Mesajlar 1.258 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanSalem FurkanSalem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

üniversite öğrencisiyim daha ilk taksidini bile ödemedim ve de ödeyemeyeceğim belli oldu.

internet üzerinden 3 5 iş yapar taksidi çıkarırım diye düşünüyordum fakat neredeyse 2 hafta oldu tek bir iş bile yapamadım. neyime güvenip aldıysam.

aslında bunu buraya yazma amacım satmaya çalışmak değil, biraz yakınmak istiyorum. neyi yanlış yapıyorum anlamıyorum.     

evet ,online dünyada pek bir becerim yeteneğim yok çünkü 

olması için imkanım yoktu. yıllardır grafik tasarımda kendimi geliştirmek istiyordum ama param yoktu bilgisayar alamadım.

zar zor birisini ikna edip taksitle bunu aldım

(asus 4gb ram i3 10. nesil 256ssd. neredeyse 7000e aldım ve ekran kartı bile yok kendi içindeki var dahili mi denir artık neyse anladınız siz))

ne bileyim abi girip dizi film izlerim ödev yaparım yazı yazarım diye almadım ki. Bir şeyler yapar para kazanırım diye aldım .

Kendimi geliştiririm diye düşünmüştüm. Ama yok işte neyine güveniyorsun !

nasıl ödiycem ben bunun parasını. aldığım krediyle karnımı doyuramıyorum. ne olacak böyle. sadece ben mi. benim gibi binlercesi var biliyorum.

okuyup memur olup sıradan bir hayat yaşamak

istemediğim için bunlar başıma geliyor sanırım. ne vardı 3 5 milyara razı olsan adamakıllı okusan değil mi. yok işte hayallerini de hayal gücünü de kullanırsan sonuç bu.

kime ne diyeyim bilmiyorum. yönetimi mi eleştireyim aileme mi kızayım yoksa kendime mi söveyim?

ne vardı yani biraz yüzümüz gülse. Elimizi attığımız dal kuruyor.. Abi bırak gezmeyi tozmayı insani ihtiyaçlarımızı gideremiyoruz ki.

En son ne zaman alış verişe gittim kendim için bir şeyler aldım. Ya da arkadaşlarımla oturup bir kahve içtim rahatça. Aç uyuduğum günler oluyor ötesi var mı?

merak ediyorum. Neden ve yanlışım nerede?

ben ikisinin cevabınıda veremiyorum. 

Dediğim gibi aslında satmak için bunları yazmıyorum. 

Ciddi alıcılar pm -ironi

wmaraci
reklam

• Üyelik 20.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

bu arada denedim ve hala denemeye devam ediyorum. hayata küstüğüm  zamanlar oluyor ama ne yapıp ne edip tekrar çabaladım bir şeyler için. Ama yıllardır bu çabalardan hiçbir sonuç alamadım çünkü imkansızlıklar yüzünden hiçbir zaman elle tutulur bir şey yapamadım. Ve bunu yaşamaya devam ediyorum. Sizce pes etmenin zamanı geldi mi ? Bir şeyler yapabilmek için artık zamanım kalmadı gibi hissediyorum. 40 yaşına geldikten sonra mutlu olsam neye yarar onca yıl eziyet çektikten sonra..

khenjikruka khenjikruka Sadece Huzur... Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Taşeron
  • Konum Kars
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 12, (%100)

Kardeşim yanlış anlama da sen baya baya okulu bitirmek yerine para kazanmaya odaklanmışsın , kusura bakma ama hedefin yanlış...

melankolia Dopinity FurkanSalem

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

khenjikruka adlı üyeden alıntı

Kardeşim yanlış anlama da sen baya baya okulu bitirmek yerine para kazanmaya odaklanmışsın , kusura bakma ama hedefin yanlış...

Onu bende farkettim ama biraz geç oldu sanırım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

Kardesim üzülme Allah büyük genç adamsin calisir ödersin,istersen biz organik ürünler satiyoruz musteri bulursan senin adina kargolar kâr payinida sana gonderirim

FurkanSalem

kişi bu mesajı beğendi.

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Laptop u her kimden aldıysan geri iade et bende taksitle almıştım hemde 8 ram ve i5 ekran kartında 8 dir ama 6 bine mal oldu bana seni kazıklamışlar

FurkanSalem

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Laptop u her kimden aldıysan geri iade et bende taksitle almıştım hemde 8 ram ve i5 ekran kartında 8 dir ama 6 bine mal oldu bana seni kazıklamışlar

hocam faizsiz krediyle fibabanktan arkadaşım adına aldım ve kendisi şehir dışında okuyor. iade etmek için çok geç

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al