lostyazilim

Advoly herkesimi banladı?

86 Mesajlar 13.684 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Ben 212 deki ofislerine gittim ancak kimseyi bulamadım guvenlik telefonla ulasmaya calisti telefon calmadi bile en son ben ararim nerdesiniz dedim ofisteyiz dediler dedim 212 deki ofisteyim dediler bizim baska yerlerdede ofisimiz var diye cevap verdilet para bol galiba :) velhasil

Temmuzun son hafyasina kadar ya %10 a kadar yada %100 luk bi kesinti yapilacakmis yani bir ay daha bekleyin diyorlar

wmaraci
reklam

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Tum yazilari okudum ve takip ettim ben en kisa surede bunlarin olabilecegini tahmin ettigim icin siteme reklamlarini almadim sonucta adsensenin vermis oldugu hizmetten para kazaniliyor ilk gunler cogu adsenseden daha fazla kazaniyor diyerek yaziyordun .Mantikli dusundumu adsenseden fazla para verse sirket iki gun sonra batar. Zaten o kadar reklam sirketi gordum adsense harici gerisi bos yere emek sarfetmektir.
ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Benim 60TL gibi bir miktar var, bu ara günlük 10 kuruş gibi geliyor siteleri bıraktığım için ama yine de banlamamışlar.

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaş http://anlikaltin.com/ şu site ile 1500 tl nasıl kazanmış allah aşkına bi açıklasın.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
wmaraci

Advoly Advoly Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

senvedat adlı üyeden alıntı

Benide banladılar yaklaşık 1 ay oldu. Haram olsun dedim geçtim, tahmin ediyordum bu şekilde birşeyin başımıza geleceğini ve geldi..

Merhaba,

Burada Google tarafından banlananlarla sizin ilginiz yoktur. Advoly'nin yetersiz trafiktan dolayı kapattığı hesaplar için kalan bakiyelerinin ödemesini yapıyoruz. Bu ayrı bir konudur.
Bu konu hakkında açıklamamız:
"Advoly olarak başvuruları incelerken yayıncılarımızın hit, içerik ve trafik kalitelerini göz önünde bulunduruyoruz. Bazı başvurularda hitler aradığımız seviyelerin altında olsa bile içerik ve trafik olarak büyüme potansiyeli gördüğümüz yayıncılara bir şans veriyoruz. Ancak bu kategorideki yayıncılarımızın reklam ağımıza katılmalarından itibaren reklam gösterim, tıklama oranları ve eCPM, eCPC değerlerinin analiz ve değerlendirmelerini yapıyoruz. Bu değerleri belirlediğimiz süre içerisinde yine belirlediğimiz bir sınırın altında kalan veya Advoly hesabı almasına rağmen pasif durumda olan müşterilerimizin reklamlarını diğer müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve kaynaklarımızı daha verimli kullanabilmek adına donduruyoruz. Bu zamana kadar yapılan hesap silinmeleri yukarıda yazdığımız sebep iledir, keyfi silinme olmamaktadır. Bu yayıncılarımız trafiklerini arttırıp tekrar başvurduklarında memnuniyetle yeniden kabul ediyoruz, tabii kabul sınırımız normal başvurulardan daha yüksek oluyor.
"

Buraya göz atabilirsiniz:
https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/gelirim-nasil-advoly-355277-3.html#28

Burada konuşulan konu Google tarafından hesapları tamamen kapanan yayıncılardır.

fenix fenix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ben buraya kayıt olurken google onayından geçerek kayıt oldum diye biliyorum en azından advoly öyle söyledi ve site o günden bu yana bi değişiklik olmadı hileyi geçtim onu zaten yapmadıkta bi problem olacak bişey olsa ilk önce uyarı almamız ve sorunu söylemeniz gerekmiyor mu ? birden kapatma neden

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Ben de banlandım. Beni de aramadılar forum dışı banlanan bir arkadaşım daha var onu da aramamışlar. Zaten telefonlarına bile çıkmıyorlar. Sitem de ki adsense reklamları aktif ve bu gün ödemesini de aldım. Zaten o siteden yaklaşık 3 yıldır ödeme alıyorum ( adsense ile ) . Hatta 1.5 yıl önce tek tıklama ile 113 tl alıp konuda açmıştım. İlgili konu
1- Eğer site adsense tarafından banlandı ise nasıl adsense den para alabiliyorum.
2- Eğer site adsense tarafından banlandı ise adsense ödemelerini bu gün yaptı (geçen aydan olan kesinleşmiş kazancı ) ya ödeme yapılmıştır ya da yapılmamıştır bu konuda net bir cevap yok.
3- Eğer yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi Temmuz ayının sonu ise bu ay ki kazançlar ödendi ( ki bu mutemelen olmuş olabilir adsense banlasa dahi bazı durumlarda kesinleşmiş kazançdan keserek ödeme yapıyor) gelecek ay ki ödemeler için bekleniyor olabilir.
4- Yani google tarafında sitelerimiz banlanmış olsa bile firma çok keyfi tavırlar sergiliyor en azından banlanan kişilerin mail adreslerine banlanma ile ilgili maili gönderebilirlerdi.
ahmetce33

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Kafama takılan bazı konular var. Hatırladığım kadarıyla daha önceleri bazı konularda "Adsense ban yedim" tarzı konular görüyordum. Onlarında söyledikleri "Ödeme yapacakları zaman banladılar" oluyordu. Advoly sözcüsü Google banladı biz ellemedik diyor. Şunu düşündüm, acaba Google çalışma sistemi bu şekilde mi? Ödemeye yakın bir periyotta incelemeyi yapıp cezayı kesiyorlar? Advoly firmasına da bunu bildirdiklerinde ödeme tarihi gelmiş oluyor?

İkinci olarak bazı arkadaşlar 1.000 tl 1.500 tl kazanıyorum demişler ve sitelerini sunmuşlar. Sitelere biraz göz attım. Kesin bir souç vermesede hit sorgulayan bir site var. Örneğin kendi bir kaç sitemi denedim. Gerçek hitim 350 ise 250 filan diyor. Diğerinde 100 ise 70 80 filan diyor. Bu oranla baktığıma bir arkadaş 35 hit sistemde gösteriyor. 35 değil 350 hiti olsun. ben 350 hit ile advoly ayda 20TL kazanıyorum. Arkadaş aynı hit ile 1.500TL ----- Diğer arkadaşın hiti 700 küsür gösterdi. Haddi yine üstten atalım 2k hiti var desek. Ben 350 hitle 20 tl alıyorsam o arkadaş orantıya göre 150 tl alsın. Hadi tıklama oranı filan 2-3 katım olsun. Zor ama olsun, 400-500TL EN BABA alacağı. nasıl 1000+ yapıyorsunuz?

Banlandığını söyleyen arkadaşlar. Ben advoly'i savunmuyorum. Sizden advolydeki gelir tablosunun fotoğrafını atmanızı ve sitenizin analist hit bilgisini atmanızı istiyorum. Bir inceleyelim. Bu sayede niye banlandığınızı daha rahat görebiliriz diye düşünüyorum. Umarım iki tarafta haklıdır umarım Google haksızdır :)

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1158
  • Beğeniler 257 / 266
  • Ticaret 150, (%100)
yeni reklam firmalarının klasik taktikleri ödeme aldım bu gün adsenseden ödeme rakamları x,xxx gibi olanların akibeti ne olurdu advoly de demeden edemiyorum :) geçmiş olsun arkadaşlar pir parmak bal misali hadi hepiniz kazanacaksınız izlenimi verildi sonrasında durum ortada

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Az önce advoly den bir arkadaşımız beni aradı ben aramasından ve yaptığı açıklamalardan durumları hakkında bilgi aldım ve açıklamaları bana mantıklı geldi. Firma sonuçta adx firması olay google adsense de bitiyor. Görünüş olarak Temmuzun sonundaki google incelemesini beklemekten başka çare yok görünüyor.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır
wmaraci
Konuyu toplam 17 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 17 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al