wmaraci reklam
lidertakipci

Alan adımı transfer edemiyorum çok acil yardım !

6 Mesajlar 508 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar ALYASOFT üzerinde değerli bir alan adım kayıtlı. Bu alan adımı taşımak istiyorum registar kilidini açdım , epp kodunu yeni firmaya transfer aşamasında ilettim ama e mailime onay maili gelmiyor. Firma Whois bilgilerini gizlemiş whois bilgilerim güncellenmiyor. Destek talebi açıyorum 1 aydır yanıt yok telefonlarada bakmıyorlar. Bu aşamada ne yapabilirim ? Transfer edeceğim firmada whois gizli olduğu için onay maili gelmez onu açmanız gerek diyor ama ALYASOFT hiçbir şekilde ilgilenmiyor....

Edit : İsimtescil imdadıma yetişti whois iniz gizli olsada kurallar gereği trasnferi yapabiliyorlar , alan adı konusunda bundan sonra isimtescil den şaşmam...

wmaraci
reklam

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
Erişim sağlayıcıları ve yer sağlayıcıları aşağıda belirtilen tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında, kullanıcıların ana sayfadan doğrudan ulaşabileceği şekilde, iletişim başlığı altında, doğru, eksiksiz ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür.

a) Gerçek kişi ise; adı ve soyadı, tüzel kişi ise unvanı ve sorumlu kişiler, vergi kimlik numarası veya ticaret sicil numarası,

b) Yerleşim yeri, tüzel kişi ise merkezinin bulunduğu yer,

c) Elektronik iletişim adresi ve telefon numarası,

ç) Sunduğu hizmet bir merciin iznine veya denetimine tabi bir faaliyet çerçevesinde yapılıyor ise yetkili denetim merciine ilişkin bilgiler.

Ticket açın 2-3 güne yanıt vermezseniz yersağlayıcı belgenizin no'su ile sizi şikayet edeceğim diye yazın . Telefonla'da sürekli olarak rahatsız edin eğer yanıt olmazsa şikayet edin . 1 hafta içinde netice alınır .

Ayrıca konumları (adres) yakın iseniz ziyaret edin yüz yüze konusup halledin .

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Erişim sağlayıcıları ve yer sağlayıcıları aşağıda belirtilen tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında, kullanıcıların ana sayfadan doğrudan ulaşabileceği şekilde, iletişim başlığı altında, doğru, eksiksiz ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür.

a) Gerçek kişi ise; adı ve soyadı, tüzel kişi ise unvanı ve sorumlu kişiler, vergi kimlik numarası veya ticaret sicil numarası,

b) Yerleşim yeri, tüzel kişi ise merkezinin bulunduğu yer,

c) Elektronik iletişim adresi ve telefon numarası,

ç) Sunduğu hizmet bir merciin iznine veya denetimine tabi bir faaliyet çerçevesinde yapılıyor ise yetkili denetim merciine ilişkin bilgiler.

Ticket açın 2-3 güne yanıt vermezseniz yersağlayıcı belgenizin no'su ile sizi şikayet edeceğim diye yazın . Telefonla'da sürekli olarak rahatsız edin eğer yanıt olmazsa şikayet edin . 1 hafta içinde netice alınır .

Ayrıca konumları (adres) yakın iseniz ziyaret edin yüz yüze konusup halledin .

1 Aydır cevap vermiyorlar hiçbir şekildede ilgilenmiyorlar telefonlara ve maillere bakan yok elim kolum bağlı iletişim bilgilerini düzenliyorum ama whoisden güncellenmiyor. Whois görüntülenmediği içinde alan adımı taşıyamıyorum. Nasıl ve nereye şikayet edeceğimide bilmiyorum açıkcası :(

• Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

1 Aydır cevap vermiyorlar hiçbir şekildede ilgilenmiyorlar telefonlara ve maillere bakan yok elim kolum bağlı iletişim bilgilerini düzenliyorum ama whoisden güncellenmiyor. Whois görüntülenmediği içinde alan adımı taşıyamıyorum. Nasıl ve nereye şikayet edeceğimide bilmiyorum açıkcası :(

Bende şimdi aradım cevap vermediler , taşıyacagınız firmadan yardım alabilirsiniz onlar belki yardımcı olabilirler ... [Netinternet , SadeceHosting] tavsiye edebilirim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Bende şimdi aradım cevap vermediler , taşıyacagınız firmadan yardım alabilirsiniz onlar belki yardımcı olabilirler ... [Netinternet , SadeceHosting] tavsiye edebilirim.

Efendim whois bilgileri gizli. BU sebeble onay maili gelmiyor.. Whois bilgilerimi açmak istiyorum ama ALYASOFT bunu yapmıyor.

• Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Efendim whois bilgileri gizli. BU sebeble onay maili gelmiyor.. Whois bilgilerimi açmak istiyorum ama ALYASOFT bunu yapmıyor.

Ozaman yapacak pek birşey yok gibi , panelden siz gizliliği kaldıramıyorsanız , firmadan yanıt gelene kadar elden gelen bir şey olmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al