wmaraci reklam

Alexa Hala Geçerliliğini Koruyor!

21 Mesajlar 3.121 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

firsatcepte firsatcepte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Aktif Satış Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar forumda her yerde görmeye başladım. Benim bildiğim kadarıyla burası Webmasterler forumu ama dediğim yanlış anlaşılmasın çoğu kişinin bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Alexa sistemi çok uzun yıllardır profesyonel olarak değerlendirme yapan bir sistemdir. 2018-2019 da Alexa'nın bozuk olduğunu yok sahte hit basarak algoritmasını bozarak ilk sıralara gelinebileceğini falan yazan bilgisiz insan dolu piyasada. İşin ustaları zaten az çok anlıyor. Bakın arkadaşlar şöyle bir durum var şimdi sizin web siteniz kurumsal web sitesi satış sitesidir alanınızdan dolayı sıralamada daha geride olabilirsiniz diğeri aktüel veya başka bir site açmıştır daha hızlı yükselir. Gidipte benim sitem daha eski daha kaliteli daha hızlı neden daha gerideyim diye sormak saçma olur. sahte hit basarak anlık sıralama düşüşü yaşayabilirsiniz ama siteniz hem google tarzı yerlerden spam olarak algılanacaktır. Adsense , Google Search ve Alexa'da spam olarak işaretleneceksinizdir. 100'lerce site yönetip satışını gerçekleştirmiş biri olarak söylüyorum Alexa hala geçerliliğini orta düzey ve üstünde korumaktadır. SimilarWeb'te tercih edilebilecek bir platformdur. Ama bu denli köklü bir yapımda çalışan kişiler emin olun sizden fazla bilgiye ve tecrübeye sahip insanlar 2 gram kodu yazamayan insanlar değil. O yüzden işinize gelmeyen noktalarda çamur atmayın.
Ayrıca tabii ki hiçbir sistem kırılamaz değildir. Adamlar Twitterda TT hizmeti satıyor ya da İnstagramda keşfet hilesi satıyor. Tabii ki açıklardan faydalınabiliyor fakat bu onun berbat veya geçersiz olduğunu belirtmez.

Edit : Hala anlamakta sıkıntı çeken ve evde televizyon izleyip bunlar hiçbir işi bilmiyor ben devletin başında olcaktım üff diyen amcalardan farkı olmayan insanlar var. Eğer bu kadar bilginiz varsa siz açın bir değerlendirme platformu da biz sizi takip edelim. Kayda değer muadili olmayan bir sistemdir. Traffic esaslı çalıştığı için hit basınca değişim normaldir fakat fake hit olduğunu anladığında geri düzelicektir.

Tekrar söylüyorum İnstagramda Keşfete çıkma ve Twitterda TT basma işlemleri ne kadar kolay olduğunu az çok biliyorsunuzdur. Bu o sistemlerin kayda değmez olduğunu mu gösterir. İşiniz gücünüz saçma sapan sallamak.
darknov4 Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

İnternetten Para Kazanmak için gelirvakti.com
wmaraci
reklam

Pikselizasyon Pikselizasyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Alexa hiç bir zaman doğru sonuçlar vermedi. Eskiden olduğu gibi günümüzde de hiç bir işe kesinlikle yaramıyor.
cthax halitaga ICrosSI

kişi bu mesajı beğendi.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Hocam madem muazzam bir sistemleri var nasıl oldu da Uludağ sözlük bir aylık çalışma ile bir günlüğüne Alexa'da ikinci sıraya yerleşti?

Buyrun ispatı: https://eksisozluk.com/uludag-sozlukun-alexa-tr-siralamasinda-2-olmasi--4643639

Hani bu örneği neden veriyorum, Serkan inci ve yancısı ismail alpeni az çok tanıyorum emek adına bir şey yapmadan iyi yerlere gelmeye çalışan adamlar.

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Alexa alınan hite göre sıralama yapıyor. Hit basınca düşmesi çok doğal.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WMSupport WMSupport Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Wordpress & SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 25 / 157
  • Ticaret 26, (%92)
Alexa ne site değeri neden SEO bakımından bir değeri yoktur. Bunu iddia eden insanı önemsemeyin o dikkat etsin.
halitaga Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam neye dayanarak söylüyorsunuz bunu ?

Alexa vb. Araçları önemseyen çok amatördür benim gözümde.

Aksine alexaya değersiz diyenler değil, değerli diyenler bilgisizdir.

Alexa sanıldığı kadarda önemsemediğini düşünmüyorum. Yoksa globalde 100K-500K arasına sokmak Max 1 ay sürecektir. Çok kolay aşılabiliyor.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Alexaya takılmıyorum benim için google sıralaması ve hit önemli. o sadece görsel :)

• Üyelik 09.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Tamamdır arkadaşlar siz alexanın sahibi ve yazılımcılarından daha bilgilisiniz sizin düşündüğünüzü düşünemiyorlar siz cidden akıllanmazsınız

• Üyelik 09.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Hocam madem muazzam bir sistemleri var nasıl oldu da Uludağ sözlük bir aylık çalışma ile bir günlüğüne Alexa'da ikinci sıraya yerleşti?

Buyrun ispatı: https://eksisozluk.com/uludag-sozlukun-alexa-tr-siralamasinda-2-olmasi--4643639

Hani bu örneği neden veriyorum, Serkan inci ve yancısı ismail alpeni az çok tanıyorum emek adına bir şey yapmadan iyi yerlere gelmeye çalışan adamlar.

Hocam anlamamak için kendinizi zorluyorsunuz sanırım. Muazzam bir sistem diyen yok muadili olmayan bir sistem. Alanında en iyi sistem ayrıca yazdığımı gözünüzle okuyup zihninizle algılamamışsınız sanırım. İnstagramda Keşfete çıkmak Twitterda TT olmak gibi anlık yükselebileceğiniz açıklar her sistemde vardır bahsettiğiniz site 2.sıraya gelmiş olabilir açık sayesinde ama telafi edilir şu an sırası 224 gördüğünüz gibi globalde de +10k'da. Daha iyisi olana kadar en iyisidir

turk5 turk5 turk5.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Internet ve Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 766
  • Beğeniler 93 / 185
  • Ticaret 2, (%100)
Alexanin googledaki siralamaya bir etkisi oldugunu düsünmüyorum, dolayisiyla orda yükselmenin getirisi nedir?
conference

kişi bu mesajı beğendi.

Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform : turk5.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al