wmaraci reklam
lidertakipci

Almanca İngilizce Siteler ile 1 Günde 100-200 tl Kazandıran Sitelerin Yöntemini ÜCRETSİZ açıklıyorum

199 Mesajlar 40.628 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

izleogren izleogren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilgisayar işletmeni
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 6, (%100)
Pm gönderildi hocam konu hakkinda

www.dirilis.org | www.photoshopyap.com
wmaraci
reklam

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Verilen databaseler ile sonuca ulaşmanız imkansız. Binlerce konu başlığı ve 4-5 tane farklı dilde database oluşturmak istiyorsanız bu işi yapacak botu bir kaç kişiye satabilirim.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Adsense'li site satışı yapacaklar ya da Adsense butonu aktif blog satanlar acele etmesin. Hesabı banlananlardan çok ekmek yiyeceksiniz bu başlıktan :)

aynen. ama ne derseniz diyin 1 müsibet 1000 nasiatten iyidir.

hem eski, hemde trend db ile denedim. eskiden hiç hit gelmedi. trenddende 50 hit geldi. 3-4 saatlik emek 50 hit. eski blog silindi. 50 hitte diğer eklediğim reklma sitesi 20-30 hiti saydı ama popad diyorda, popad bu 50 hiti bile saymadı.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Dediklerinizi uyguladım, pek umudum yok ama duruma göre bilgilendireceğim hocam. :)

wmaraci
wmaraci

promhilo promhilo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
ytparadaki adam ilk yazılacağı sona yazmamış mı? Template dosyasını kendi bilgilerinizle değiştirin diyor ama herşeyi yapıp templateyi falan ekledikten sonra en sonda yazıyor bu bilgi keşke başa yazılsaydı :o

cybermario cybermario Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci+Web Designer
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 116 / 72
  • Ticaret 10, (%100)
mesajım bulunsun :D

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)
sovetski Kardeşime öncelikle çok teşekkürler bizimle böyle bir konuyu paylaşma isteğinde bulunmuş.

Hakkatten arkadaşığın dediği gibi bu İngiliççe ve Almanca sitelerin iyi bir getirisi var *** da da boyle bir adam vardı baya bi satış yapmıştı.

Şimdi bi kaç sorum var;

Biz bu verdiğiniz databaseler dışında kendimiz nerden database edinebiliriz ?

Adsensim yok popads bu konuda ne kadar etkili oluyor ?

Şu ana kadar cebine 1-2 lira giren varmı ?
Bonimax

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.

kasver kasver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 337
  • Beğeniler 59 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
omerenes aynı soruyu bende soracaktım yeni db edinmenin kolay bir yolu var mıdır?

Şahsen çoğu kişi bu databeseleri kullanmadan önce kullandım ilk 6 saat içinde 60-70kr bıraktı. Başka da vermedi ondan sonra

///!!!\\\

NossaCosta NossaCosta Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WEB TASARIM VE GOOGLE DANIŞMANLIĞI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 1, (%0)
bence bilmeyen arkadaşlarımız bu konuda adsenselerini banlatmakta nbaşka hiçbirşey yapıamıcak bir ton blog açtım bu arkadaşa güvenerek hepsi boşmuş onu anladım :D

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
omerenes kasver
Arkadaşlar kendi database oluşturmak basit, ilk önce google trends kısmından fransa ve almanya ülkerinde trend olan konulara bakıcaksınız başlıkta zaten anahtar kelimeler yazıyor oradaki anahtar kelimeleri not defterine yazıp not alacaksınız. Daha sonra "www.blogsbot.net" sitesine girip dili fransa veya almanya artık hangi ülkenin trend konusuna baktıysan dilini seçip yukarıyada not aldıgın anahtar kelimeden bir tanesini yazıcaksın alt kısımdada sayfa sayısını yazman için bir kutu var orayada 1,2,3 gibi sıralarsan baya bir içerik çıkarır karşınıza.

Resim boyutlarını falanda seçtikten sonra resimleri çek butonuna basıcaksınız aşağıda resimler çıkacak. Resimleri tikleyip seçtikten sonra çıktı ver'e bas direk. XML bulaşma sorunlu bende denedim yüklerken çok bekletiyor ve yüklemiyor. Normal çıktı alıp kodu Blogger'e girip yeni yazı yazma kısmına geliceksin yazı yazma kısmından HTML seçiceksin kodları oraya yapıştırıp normal görünüme geçtikten sonra yazının etiketlerini giriceksiniz. Resimleri çekmek için kullandıgın anahtar kelimeyide başlığa yazıcaksın. Bu şekilde tek tek konuları hazırla ve blogta yayınla 50 kadar bu şekilde içerik ürettiğinde blogger menüsünden>ayarlar>diğer kısmından bloğu dışa aktar diyip xml dosyanı indir bilgisayarına 2 tane daha blog açıp bilgisayarına indirdiğin xml dosyası(database) ni yeni açtığın bloglara "İçe aktar" kısmından yükleyip google getiri kullanarak işlemini tamamlıyacaksın. Database'nizi bu şekilde hazırlayabilirsiniz arkadaşlar. YTPara forumundada blogger bot programları yazanlar var baya iyi botlar gördüm fakat paralı satış yapıyorlar isterseniz bir bakarsınız. Benim bildiklerim bu kadar kolay gelsin.
ozan56 heyderli557 omerenes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al