wmaraci reklam
lidertakipci

Almanca İngilizce Siteler ile 1 Günde 100-200 tl Kazandıran Sitelerin Yöntemini ÜCRETSİZ açıklıyorum

199 Mesajlar 40.523 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tyriaeum tyriaeum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Konya
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 19 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Ben de denedim. 2 dakika içerisinde 97 kişi geldi. Öyle kaldı. Bakalım nasıl devam edecek.

wmaraci
reklam

phoenixsimurg phoenixsimurg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilg. Müh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
@sovetski PopAds reklamları görünmüyor bir türlü. yardımcı olabilecek birileri var mı?

dmdnz dmdnz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelance Öğrencilik ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Varsın konuda benimde bir yorumum bulunsun. Gelen yorumlara şöyle bir bakıyorum bazıları adsense banlanır diyor, bazıları siz google'ı kerizmi sanıyorsunuz diyor.Öncelikle şunu belirteyim konu ilk olarak ytpara ve ***da açıldı.Ytpara yani başkasının youtube videolarından milyarlar kazanan kişilerin toplandığı bir forum.Sonrada youtube'un google'a ait olduğunu hatırlatayım.Ek olarak spam videolardan gelen kazancı çok büyük bölüm yine Adsense'den sağlıyor, adsense'ninde google'a ait olduğunu biliyorsunuz.Ayrıca bu adamın verdiği db'leri birsürü kişi ekledi nasıl kazanacaksınızı diyen arkadaşlarda olmuş yine.Hepsine topluca bir cevap vereyim adam orda onu anlattı diye yazdıklakrını klonlayarak uygulayacak değilsiniz.Farkettiyseniz orda bir fikiri size üşenmeden anlatmış arkadaş.Ama buna rağmen hem facebook gruplarında hem başka forumlarda taşa tutuldu.Adam orda db verdi diye sizde db ile açacak değilsiniz bu iş için yapılmış botlar var onları bulup kullanın kendiniz ekleyin.Bir adım daha ötesine geçin işleyişdeki fikri kapın kendi çapınızda yabancı kelimelerle başlıklara küçük küçük yazılar bulup googledan birer ikişer resim atın konuyla alakalı. İllaki full resim basmanıza gerek yok. 2 başlık 4 resim 2 paragraf halinde küçük yazılar ile alın size yarı özgün içerikli yabancı hitli site.

Peki avantajınız ne ?
1- Kazanç türkçe içeriklere göre daha yüksek.Özellikle bazı dillerde (Almanca gibi).
2- Aranma hacmi genel olarak daha yüksek (Özellikle ingilizce içeriklerde)
3- Yeni bir konu aramak için fazla uğraşmazsınız.Girin google görsellere herhangi bir kelimede arama yapın ilginizi çeken bir resimi başlığında fazla oynama yapmadan yanında 2 tane daha ilgili resimle birlikte ekleyip altına birazcıkda yazı yazın tamamdır.
4- Sitenizin içinde normal bir web sitesinden daha fazla resim olacağından google aranmanın yanında google görseller'dende hit gelir.
5- Ziyaretcilerinizi memnun etmek zorunda değilsiniz bu yüzden en iyi reklam tipi pop-up dur.
6- Dolayısıyla reklamlara tıklanma beklemek yerine hitinize göre para alırsınız.
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

leons97 leons97 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 53 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Bende deniyorum beyler açtım

wmaraci
wmaraci

BaskentMedya BaskentMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 29
  • Ticaret 4, (%75)
Mesajım bulunsun.

batuski batuski WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 60 / 21
  • Ticaret 7, (%100)
açık ara bu forumda beni bilgilendiren en anlamlı yazı,yazan arkadaşın kalemine sağlık

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Bu sistemle ben hala para kazanıyorum diyen var mı merak ediyorum. Çünkü ben botla açtığım sitelerde hemen spam yiyorum artık. Kırmızı Kart mı yedik Google'dan:)

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
actionscript ytparadan banlandı. Sebebi de "açıklayacağım" söylemlerinde bulunup hiçbir şey açıklamaması, eksik ya da yanlış bilgi vermek ve birçok kişiyi bu işlere sokup ücretli desteğe ittirmek. Kazançları olanlar oldu. Ben de üç beş kazandım ama göründüğü kadar kolay değildi. Google gibi getir scriptleri satanlar mı dersiniz, db satanlar mı dersiniz bi sürü ticaretçi türedi. Sonrasında google de önlem aldı. Şu an gelinen noktada bu.

✂------------------------

sembolbasi sembolbasi Çok oturgaçlı götürgeç Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 40 / 36
  • Ticaret 9, (%100)
Forumun en saçma konu hort'u. Yemin ediyorum tüm mesajları okudum. Başlık sadece dikkat ediyor umut vadediyor. Ama o kadar yorumdan çıkardığım sonuç; google'ı soyamazsınız.

Watson Watson Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Aktör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 6, (%100)
Spam yemek gayet normal.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al