wmaraci reklam

Backlink hakkında birkaç soru?

10 Mesajlar 1.051 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Muhammedchan Muhammedchan sencesaglik.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar arkadaşlar,

Diyet ağırlıklı sağlık, yemek tarifleri, bakım yöntemleri ve spor tavsiyeleri gibi kategorilerde yazılar paylaştığınız bir sitemiz bulunuyor. Diyetisyen olan kardeşim gerçek ve ziyaretçilerin ilgisini çeken yazılar hazırlıyor, bende genel olarak sağlık ve bakım konusunda detaylı yazılar hazırlıyorum. Bundan dolayı ziyaretçiler konuda uzun süre kalıyor ve tekrar geliyorlar. Ayrıca konu hakkında soru soruyorlar fakat ziyaretçileri binlere ulaştırmak istiyoruz.

Siteyi daha fazla kişiye ulaştırıp ziyaretçi çekmek için sadece makale yazmak yetmiyor. SEO uyumlu makale konusunda 5 yılı aşkın tecrübe sahibiyim ve hazırladığımız makalelerde gerçekten konuya ihtiyacı olan kişiler geliyor.

Siteye daha fazla ziyaretçi geldiğini görmek istiyoruz ancak amaç HİT çekmek değil gerçekten konuyla ilgili kişilerin geldiği kişileri çekmek. Bundan dolayı bir backlink çalışması yapmam gerektiğini biliyorum. Ayrıca sosyal medyada aktif bir şekilde devam ediyoruz ancak yeterince büyük sosyal medya hesaplarına sahip değiliz.

Backlink çalışması konusunda neler önerirsiniz?

Hangi backlink hizmeti satın almalıyım?

Alacağım yapay backlink olmayacak.

Firmalar milyonlara ulastiriyoruz diyor ancak ben ay ı sektörde çalışma istiyorum böyle bir imkan var mı?

Tanıtım yazısı aynı sektörde olmak şartı ile önerir misiniz?

Sizin çalıştığınız ve katkısı olan çalışmaları anlatabilir misiniz?

Backlink yerine sadece Adwords üzerinden reklam versem yeterli olur mu?

Hangi çalışmalara siz olsanız ne kadar bütçe ayırırdınız?

Son olarak site adresimiz: http://sencesaglik.com
İnceleyip tavsiyelerinizi yazar mısınız?

Yorumlarınız için teşekkürler.

wmaraci
reklam

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
Siteniz gayet hoş gerçekten. Ben backlink paketi vs gibi şeylerin kişinin kendini kandırması için iyi oyuncaklar olduğuna inanıyorum.
-Backlink paketi aldım, şu kadar para verdim vs vs..
-Siten den ne kazanıyorsun?
-Ayda 50 lira.
:)
Hepsi hikaye.
Tanıtım yazısı, ve AdWords reklamları bence en iyisi. Ancak Sizin siteniz için Facebook reklamları da çok faydalı olabilir. Reklamlarla ilgili kullanıcıları sitenize kolayca çekebilirsiniz. Çünkü içeriğiniz bunun için son derece uygun.
Başarılar dilerim.

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

wpdenizi adlı üyeden alıntı

Siteniz gayet hoş gerçekten. Ben backlink paketi vs gibi şeylerin kişinin kendini kandırması için iyi oyuncaklar olduğuna inanıyorum.
-Backlink paketi aldım, şu kadar para verdim vs vs..
-Siten den ne kazanıyorsun?
-Ayda 50 lira.
:)
Hepsi hikaye.
Tanıtım yazısı, ve AdWords reklamları bence en iyisi. Ancak Sizin siteniz için Facebook reklamları da çok faydalı olabilir. Reklamlarla ilgili kullanıcıları sitenize kolayca çekebilirsiniz. Çünkü içeriğiniz bunun için son derece uygun.
Başarılar dilerim.

Anlattıklarınız üzere tanıtım yazısı ve Adwords reklamlarına ağırlık vereceğim. Ayrıca sosyal medya üzerinden reklamlarda iyi dönüş sağlıyor ancak hepsine maddi imkanı sağlamak için bir ön araştırma yapmam gerekiyor. Bunun için de en azından deneme yanılma yaparken başlangıcı tutarlı rakamlardan yapmak için ne kadarlık reklamların yeteceği konusunda ortalama bir rakamı duymaya ihtiyacım bulunuyor.

Site için yaptığınız yoruma ve verdiğiniz bilgilere teşekkür ediyorum. Verdiğiniz bilgileri dikkate alarak çalışmalarımı yapacağım.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Yazılarınız gerçekten iyi ve içerik anlamında özgün/doluysa zaten insanlar kendi bloglarında konuşur, atıf yapar, link verir ve yönlendirir. Zaten backlink budur. Ilgili kitleye konuyla ilgili yönlendirme yapmak..

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Yazılarınız gerçekten iyi ve içerik anlamında özgün/doluysa zaten insanlar kendi bloglarında konuşur, atıf yapar, link verir ve yönlendirir. Zaten backlink budur. Ilgili kitleye konuyla ilgili yönlendirme yapmak..

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Bir sosyal amaçlı projemiz bulunuyor ve yeteri kadar kitleye ulaşabilirsek bir dalga halinde yayılacağını planlıyoruz. Kimseye ulaşamasa dahi kendi yaptıklarımız bizim için yeterli olacak. Ancak projemize göre sahip olduğu hastalıktan dolayı ülkemizde oldukça az sayıda olan insana ulaşmamız gerekiyor. Bunun için de ne kadar fazla kişiye ulaşırsak tanıdıkları aracılığı ile o kadar çok aradığımız kişiyi bulacağız.

Tüm bunlardan dolayı da biraz aceleci davranıyor sitenin gerekli ziyaretçi sayısına ulaşmasını bekliyoruz. Yoksa siz dediklerinizde haklısınız. Yorumlarınız için tekrar teşekkür ediyorum.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Siteyle ilgili bilgi ve tanıtım yazinizi iletirseniz yardimci olabilir, kendi sitelerimde destek amacli yayinlayabilirim. Tek şartım hastalığa destek olmak ve her yazının özgün olmasıdır. 3 adet yayın sağlayabilirim.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Tanıtım yazısı yayınlatırken "ücretli bağlantı" niteliği taşımamasına özen göstermelisiniz. Google parayla satın alınan backlinklere kesinlikle karşıdır. Backlink paketlerinin içeriğini bile buna göre belirliyoruz ki buna mecburuz çünkü Google agresif davranışları ve sıralamayı manipüle eden davranışları affetmiyor. Er ya da geç cezasını kesiyor. Tanıtım yazısını bir sitede, blogda veya haber sitesinde yayınlatırken parayla backlink satın aldığınızı Google anlamamalı. Tanıtım yazınızın dili, içerdiği bilgi, katma değerinin seviyesi hayati önem taşır. Inbound pazarlamaya bir göz atın.

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Siteyle ilgili bilgi ve tanıtım yazinizi iletirseniz yardimci olabilir, kendi sitelerimde destek amacli yayinlayabilirim. Tek şartım hastalığa destek olmak ve her yazının özgün olmasıdır. 3 adet yayın sağlayabilirim.

Yardımcı olmak istediğiniz için teşekkür ediyorum. Detayları PM olarak tarafınıza gönderdim.

SeoDaddy adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı yayınlatırken "ücretli bağlantı" niteliği taşımamasına özen göstermelisiniz. Google parayla satın alınan backlinklere kesinlikle karşıdır. Backlink paketlerinin içeriğini bile buna göre belirliyoruz ki buna mecburuz çünkü Google agresif davranışları ve sıralamayı manipüle eden davranışları affetmiyor. Er ya da geç cezasını kesiyor. Tanıtım yazısını bir sitede, blogda veya haber sitesinde yayınlatırken parayla backlink satın aldığınızı Google anlamamalı. Tanıtım yazınızın dili, içerdiği bilgi, katma değerinin seviyesi hayati önem taşır. Inbound pazarlamaya bir göz atın.

Bende dedikleriniz gibi düşündüğümden dolayı forumda bulunan kurumsal firmalardan backlink almak konusunda bir ön yargıya sahibim. Ancak tanıtım yazısı ve backlink konusunda daha önce bir tecrübem olmadığı için sizlerin yorumlarını almak istedim. Inbound pazarlama ve diğer dediklerinizi detaylı bir şekilde araştıracağım. Yorumunuz için teşekkürler.

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam sizin için en güzeli 1 ay boyunca etkili hedef kitle seçerek facebook ve instagramda reklam vermek. Arkadaşımın sitesi doğum ve çocuk uzerine. 4800 gosterim 700 ila 850 arasi tiklanma 100 uzerinde sayfa begenmesi aliyordu.

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Hocam sizin için en güzeli 1 ay boyunca etkili hedef kitle seçerek facebook ve instagramda reklam vermek. Arkadaşımın sitesi doğum ve çocuk uzerine. 4800 gosterim 700 ila 850 arasi tiklanma 100 uzerinde sayfa begenmesi aliyordu.

Bende sadece instagramda 1 hafta boyunca reklam verdim 5669 gösterim 43 tıklama ve 50 ye yakın sayfa beğenisi aldım ancak ilk reklam olduğu için doğru reklam belirleme konusunda biraz daha bilgiye ihtiyacım bulunuyor.

Dedikleriniz üzere her iki sosyal medya üzerinden ilgi çeken bir paylaşım yapıp tanıtım hazırlayacağım.

Arkadaşınızın adresini PM olarak gönderebilirseniz izlemem gereken yol açısından iyi örnek olabilir. Yorumunuz için teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al