wmaraci reklam

Ben Bu Adamlara Ne Yapayım ?

44 Mesajlar 4.305 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

DemirbasAjans adlı üyeden alıntı

hocam merhabalar, 12 yıllık SEO Danışmanıyım öncelikle yapmanız gerekenleri yazayım

*** konu linkim : http://www.***.net/seo-danismanligi/841115-kurumsal-ve-bireysel-seo-danismanligi-siteniz-google-de-1-sayfada-yer-alsin-0544-234-40-50-a.html

sizden ne istedilerse yaptınız son olarak şunlar olsun dediler. bu söylediklerini yapmayın. sitenin yedeklerini alın, ve sitede hiçbir dosya kalmayacak şekilde silip sade bir index atın siteye ödeme yapılmadıgı için Site kapalıdır diye bir yazı yazın. yedekleri almassanız sizin tasarım üzerinden başkası ile anlaşıp tasarımınıza müdahale edebilirler bir süre sonra siteyi günlük inceliyorlardır zaten, elbet kapalı indexli şekilde gördüklerinde onlar size ulaşacaktır. bu süreçten sonra ödeme yapılmadan açmıyorum hocam başkasına yaptırın diyeceksin. gün içinde yatırırlar.

Hocam başkasına veremezler zaten şifreler bende. Bakım moduna alıyorum şimdi siteyi ödemeleri yaptıktan sonra açarım siteyi.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame
wmaraci
reklam

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

Bakalım dönüş ne zaman olacak :)

Arat - Yazılımın Kaderi

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
onurrckrr1 kesinlikle ücret tam olarak ödenmeden projeyi teslim etmeyin veya yayınlamayın. (Ben genellikle kaynak kod vermem veya belirli bir ücret alırım kaynak kodlar için) Bu sefer iyi bir tecrübe ve ders oldu gibi düşünün. Daha sonraları için proje başlamadan ön ödeme alın ve şunu söyleyin "eğer proje yazım aşamasında vazgeçersiniz ön ödemeniz ölür geri verilmez" Böylece hem harcadığınız zamanın karşılığını almış olursunuz. Ne olursa veya kim olursa olsun kalitenizi düşürmeyin. İyi çalışmalar dilerim.

Muvexxx Muvexxx Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 6 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
En iyisini yapmışsın , hatta gelecek paraya çok bel bağlamadıysan vazgeçtim yapmıyorum​ de

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

redwm adlı üyeden alıntı

onurrckrr1 kesinlikle ücret tam olarak ödenmeden projeyi teslim etmeyin veya yayınlamayın. (Ben genellikle kaynak kod vermem veya belirli bir ücret alırım kaynak kodlar için) Bu sefer iyi bir tecrübe ve ders oldu gibi düşünün. Daha sonraları için proje başlamadan ön ödeme alın ve şunu söyleyin "eğer proje yazım aşamasında vazgeçersiniz ön ödemeniz ölür geri verilmez" Böylece hem harcadığınız zamanın karşılığını almış olursunuz. Ne olursa veya kim olursa olsun kalitenizi düşürmeyin. İyi çalışmalar dilerim.

Hocam dediğiniz gibi benim için müthiş bir tecrübe oldu. Şimdi aldığım ücreti geri isterlerse verdiğim emeğin karşılığı derim vermem zaten. Ödemem geçilene kadar bakım modundanda çıkarmam. Bakalım ne olacak gelişmeleri buraya yazacağım.

Arat - Yazılımın Kaderi

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

Muvexxx adlı üyeden alıntı

En iyisini yapmışsın , hatta gelecek paraya çok bel bağlamadıysan vazgeçtim yapmıyorum​ de

Hocam memlekete gidecektim para buldum onlar öyle söyleyince ama vazgeçtim diyemem herhalde öyle yüzüstü bırakamam he onlar vazgeçerse ayrı mesele tabii ki.

Arat - Yazılımın Kaderi

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada site tarayıcılarda önbelleğe alınmış muhtemelen bakım moduna aldığımı görmeyecekler.

Arat - Yazılımın Kaderi

ustat ustat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 129 / 78
  • Ticaret 20, (%100)
hocam senin yerinde olsam çoktan projeyi sonlandırıp siteyi de kapatmıştım, sen onların peşinde koşacağına onlar senin peşinde koşsun, parayı ödedikleri zaman siteyi açarsın, adamına göre muamele...

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
kardeşim sendede amma sabır varmış. bende piyasada bu işler ile uğraşıyorum. işe başlamadan kesinlikle işin yarı parasını alırım. iş bitimi teslimatı yapmadan önce geri kalanı alırım. yapacağın mevzu basit aslında, karşı tarafa belli bir gün verin, ödemeyi o günde yapmazlarda, sunucular ile bağlantıyı keseceğinizi bildirin. gerekirse, tüm verileri silip yaptığınız çalışmayı kapatın.

eka7a eka7a openix.io Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 651
  • Beğeniler 109 / 313
  • Ticaret 2, (%100)

onurrckrr1 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar ne diyorsunuz ana sayfasına index atsam mı ki ? Şimdi baya gaza geldim. Bakım moduna alayım hatta bayramdan sonrasına kadar öyle kalsın. Sorarlarsa benden istediğiniz şeyleri falan yapmaya çalışıyorum derim.

Bu şekilde söylerseniz, daha işi bitirmemiş havası yaratır ve yine paranızı vermezler. Net bir şekilde neden kapalı olduğunu söylerseniz daha iyi olacaktır.

onurrckrr1 adlı üyeden alıntı

Bu arada site tarayıcılarda önbelleğe alınmış muhtemelen bakım moduna aldığımı görmeyecekler.

Bakım modu sayfasına 301 yönlendirmesi yaparsanız tarayıcı önbelleğinde ne olduğu fark etmez.
Seokent yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

Openix.io | $9.90 PositiveSSL | $12.90 RapidSSL
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al