wmaraci reklam

Ben Bu Adamlara Ne Yapayım ?

44 Mesajlar 4.314 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Öfke ile kalkan zararlar oturur demişler.

Emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız durumu açıkça ortaya koymanızda yarar var.

Aksi takdirde hiç ödeme yapmayabilirler, maalesef bazı insanlar ödeme yapmamak için her türlü bahaneye sığınabiliyorlar.

Hakkınızda hayırlısı olsun.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

ustat adlı üyeden alıntı

hocam senin yerinde olsam çoktan projeyi sonlandırıp siteyi de kapatmıştım, sen onların peşinde koşacağına onlar senin peşinde koşsun, parayı ödedikleri zaman siteyi açarsın, adamına göre muamele...

Hocam dediğim gibi daha gencim ve yeni yeni böyle çalışmaşar yapıyorum neyin ne olduğunu bilmiyordum ama benim için çok güzel bir tecrübe oldu. Şimdi bakım modunda siteleri hala görmediler berhalde beni aramadılar.

dargman69 adlı üyeden alıntı

kardeşim sendede amma sabır varmış. bende piyasada bu işler ile uğraşıyorum. işe başlamadan kesinlikle işin yarı parasını alırım. iş bitimi teslimatı yapmadan önce geri kalanı alırım. yapacağın mevzu basit aslında, karşı tarafa belli bir gün verin, ödemeyi o günde yapmazlarda, sunucular ile bağlantıyı keseceğinizi bildirin. gerekirse, tüm verileri silip yaptığınız çalışmayı kapatın.

Bundan sonra benimde çalışma şeklim böyle olacak zaten.

eka7a adlı üyeden alıntı

Bu şekilde söylerseniz, daha işi bitirmemiş havası yaratır ve yine paranızı vermezler. Net bir şekilde neden kapalı olduğunu söylerseniz daha iyi olacaktır.

Bakım modu sayfasına 301 yönlendirmesi yaparsanız tarayıcı önbelleğinde ne olduğu fark etmez.

Hocam dediğiniz gibi yapmayı düşündüm fakat adamlara bir kere tamam dedim şimdi aramalarını bekliyorum eğer ararlarsa durumu izah edip paramı isteyeceğim zaten görürlerse direk arayacaklarını düşünüyorum.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Öfke ile kalkan zararlar oturur demişler.

Emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız durumu açıkça ortaya koymanızda yarar var.

Aksi takdirde hiç ödeme yapmayabilirler, maalesef bazı insanlar ödeme yapmamak için her türlü bahaneye sığınabiliyorlar.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

Hocam zaten paramın yarısından daha az bir kısmını verdiler eğer sizin dediğiniz gibi bir şey yaparlarsa aldığım ücreti iade etmem ki zaten bu şartlarla o adamlarla kimse çalışmaz.

Arat - Yazılımın Kaderi

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaşlar 1 gün aradan sonra gördüler herhalde aramışlar görmemişim. Mesaj atmalarını bekliyorum.

Arat - Yazılımın Kaderi
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al