wmaraci reklam

Bu Seo cuların hepsi mi böyle?

48 Mesajlar 4.619 Okunma
smmexpress

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

hersaniye adlı üyeden alıntı

Hocam çok fazla yazdım, söylüyorum neyin ne olduğunu ama aynı yorumları değiştirerek tekrar yazıyorsunuz. Herkes kafasına göre takılsın, ben diyeceklerimi dedim. :)

SEO yani arama motoru optimizasyonu sizin yazdıklarınız, yani her yerde yazan bir şey olsaydı şuanda bu arkadaş başta olmak üzere bir çok şahıs ve kurum bunları bir kitap yapar, bir de eleman alır ve düzenli olarak bunları tekrarlatırdı.

SEO 1 aylık siteye 500 backlink almak değildir. Bunu tahmini olarak 3 ay sonra siz de göreceksiniz. Profilinizdeki site için anahtar kelimede 1 ayda 12. sıraya kadar backlink ile gelirseniz 3 ay sonra panda ile uğurlanırsınız.

SEO arama motoru yönergelerini takip ederek, güncel yönergelere göre web sitesinin güncellenme ve işlem yapılma sanatıdır.

Fotoğrafı herkes çekiyor, ancak fotoğrafçısı da çekiyor.

SEO bir sanattır

wmaraci
reklam

World World WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

semantik adlı üyeden alıntı

SEO yani arama motoru optimizasyonu sizin yazdıklarınız, yani her yerde yazan bir şey olsaydı şuanda bu arkadaş başta olmak üzere bir çok şahıs ve kurum bunları bir kitap yapar, bir de eleman alır ve düzenli olarak bunları tekrarlatırdı.

SEO 1 aylık siteye 500 backlink almak değildir. Bunu tahmini olarak 3 ay sonra siz de göreceksiniz. Profilinizdeki site için anahtar kelimede 1 ayda 12. sıraya kadar backlink ile gelirseniz 3 ay sonra panda ile uğurlanırsınız.

SEO arama motoru yönergelerini takip ederek, güncel yönergelere göre web sitesinin güncellenme ve işlem yapılma sanatıdır.

Fotoğrafı herkes çekiyor, ancak fotoğrafçısı da çekiyor.

SEO bir sanattır

SEOyu abartan bir arkadaş daha çıktı. Dediğim gibi hiç görmedim seoya o kadar para verip başarılı olan, herkes tarafından bilinen bir site. İşte bu şekilde tüm seo satıcıları konuşur seo bir sanattır, seoya para vermezseniz google sizi sepetler vs. Sonra parayı ver adam sana 2 tane yerden link versin, paranıda bir güzel yesin. Sonra ne oldu? Bin tane bahane işte şöyle olması gerekiyor, böyle olması gerekiyor, 100 tl daha yolla halledelim.

Herkes söylediklerimin yapılan şeyler olduğunu söylemiş. Herkes derken sözde SEO SANATÇILARI herkesin yapmadığı bir şey ben adama 200-300 tl para bayılıcam. İçinde milyon tane gereksiz link olan 5 tane siteye benim sitemin linkini yazacak sonra seo bir sanattır olacak. Peeh :/ kendinizi kandırmaya devam edin.

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

SEOyu abartan bir arkadaş daha çıktı. Dediğim gibi hiç görmedim seoya o kadar para verip başarılı olan, herkes tarafından bilinen bir site. İşte bu şekilde tüm seo satıcıları konuşur seo bir sanattır, seoya para vermezseniz google sizi sepetler vs. Sonra parayı ver adam sana 2 tane yerden link versin, paranıda bir güzel yesin. Sonra ne oldu? Bin tane bahane işte şöyle olması gerekiyor, böyle olması gerekiyor, 100 tl daha yolla halledelim.

Herkes söylediklerimin yapılan şeyler olduğunu söylemiş. Herkes derken sözde SEO SANATÇILARI herkesin yapmadığı bir şey ben adama 200-300 tl para bayılıcam. İçinde milyon tane gereksiz link olan 5 tane siteye benim sitemin linkini yazacak sonra seo bir sanattır olacak. Peeh :/ kendinizi kandırmaya devam edin.

Siz SEO'yu backlink sanmaya devam ettiğiniz sürece, biz bu sektörde var olmaya devam edeceğiz.
AltunelSeo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

semantik adlı üyeden alıntı

Siz SEO'yu backlink sanmaya devam ettiğiniz sürece, biz bu sektörde var olmaya devam edeceğiz.

Hahaha :) keşke ilk sayfada yazdıklarımı okusaydınız. Neyse ilk sayfada yazdıklarım haricinde bana insanların parasını alacak kadar ne yaptığınızı söyler misiniz?
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

Hahaha :) keşke ilk sayfada yazdıklarımı okusaydınız. Neyse ilk sayfada yazdıklarım haricinde bana insanların parasını alacak kadar ne yaptığınızı söyler misiniz?

Bilgi, birikim, araştırma ve emek. Bir müdürün yaptığından daha fazlası, genel koordinatörden daha gerçekçi çalışma.

Siz SEO'yu backlink sananlar ile aynı bilgiyi sürekli dolaştırırken, biz sizin belki de hayatınızda hiç duymadığınız ama Dünya'da bir numaralı webmaster forumlarında bilgi alışverişi yapıyoruz. Siz SEO'yu backlink, tanıtım yazısı sanmaya devam ederken biz penguen ile gelecek güncellemeyi ön görüp hazırlanıyoruz.

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)
Herhalde birkaç arkadaş toplandınız SEO piyasasını bitireceksiniz, sen burda çıkmış onu yaparım bunu yaparım seocuya para vermem daha iyi diyorsun da? acaba sen ne yaptın? Diyelim seoya ihtiyaç duymuyacak kadar bilgin var ama cfgindir kelimesinde cfgindir.net 12.sıra da yer alıyor, seni en basit siteler bile geçmiş herhalde çok başarılı bir çalışma yaptın.

BU İŞTEN EKMEK YİYEN VAR AZ SAYGINIZ OLSUN!

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Her şeyin doğalı oluru iyidir kendim makalemi yazarım googlenin anlayacağı dilden millet severse google sever. :) ;) Seo felan uğraşmayın. :) Siteyi seven sitenin linkini kendi sitesine olsun başka yerlere illaki ekler ve tanıtımını yapar. :)
World

kişi bu mesajı beğendi.

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)
@hersaniye mesajınızı düzenleyin ve tartışma ortamı yaratacak mesajlar yazmayın.

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)
@hersaniye Haddinizi bilin! Kimsenin bir şeyi örttüğü yok. Bir tartışma ortamı yaratılmış ve herkes her eleştiriyi kendince göğüslüyor gördüğüm kadarıyla. Konu hakaret etme boyutuna gelirse burada ben müdahale etmek zorundayım.

Bu kullanıcılar hakkında şikayetiniz mi var? Kendileri haksız kazanç mı elde ediyor? Toplayın kanıtları, açın bir şikayet konusu inceleyelim.

Hakaret etmeden, kötü söz kullanmadan sohbetinizi yapın lütfen.
Pasa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Neyse SEO SANATÇILARIna verdiğim cevaplar silinmiş. Her şey ortada bu insanlara benim söylediklerim dışında ne gibi bir hizmet sağlıyorsunuz?

Ek Olarak:

rbx adlı üyeden alıntı

@hersaniye Haddinizi bilin!

Daha burada bana söyleyeceklerinizin aksine bir şey söylemişsiniz. Ben sizin babanızın oğlu değilim. Yani kimse bana burada emir verirmiş gibi konuşamaz. Bunların haricinde ben kimseye kötü söz söylemedim. Gayet normal bir şekilde tartışıyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al