wmaraci reklam

Bumerangla istatistik sorusu

15 Mesajlar 1.976 Okunma
smmexpress

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Bumerang'a laf atanlar kendi sitelerinin bir durumuna baksın öyle yorum yapsınlar. Bumerang'ın felsefesi özgün faydalı siteleri bünyesine almasıdır. Yani görsellik onlar için ikinci planda, öncelik içeriğe bakılıyor. Son 1 senedir de üyelik alımlarında ciddi sınırlama getirdiler, zira kendi sitemi bile zar zor Platin'e geçirebildim.

Bumerang editörüyle yaptığım telefon görüşmesinde bana önceliklerinin görsellikten çok özgün yazıların bulunduğu siteler olduğunu belirtti. Özgünlük dışında kategorinizde önemli olduğunu unutmayın, genel blog yapan binlerce insan var, sizi niye alsın siteye? Teklif fiyatlarınında siteye konulan şablonun tıklamasıyla orantılı olduğu söyledi. Yani şablondan onlara ne kadar hit gönderirseniz onlarda size bol gösterim + yüksek fiyatlı teklifler gönderiyor. Sitedeki ilk zamanlarımda 3 kere 12 TL'lik teklifler geldi, bunun dışında 8-7-5 TL geldiğini de hatırlıyorum. O zamanlar sitemle de ilgilendiğim için teklifler boldu ve 65 TL biriktirdim, stopaj falan filan derken 45 TL ödeme gönderdiler. Yazarkafe'ye de üyeliğim vardı, oradan da güzel hit geliyordu. Yani adamlar hem reklamını yapıyor hem de sana para ödüyor. Bundan daha kazançlı sistem var mı?

Hesabımın açıldığından bu yane 16.257.541 gösterim kazanmışım, eski sitemde dahil buna. 19 aylık son siteme yazarkafe'den 3.885 + 43 + 17 + 11 =3956 ziyaretçi gelmiş. Ayrıca şu anda hesapta 20 TL falan var.

Özet: Sistemi anlamadan yorum yapmayın, doğru kullanırsanız iyi gelir elde edebilirsiniz.

iyi.
wmaraci
reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
20 tl ne ki? :D

Selamunaleyküm.

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Sistemi anladık, biliyoruz. Sonuç : Bumerang, pişmanlıktır.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1071
  • Beğeniler 111 / 211
  • Ticaret 2, (%100)
Bu kadar kişiye muhalefet olmak istemem de, ama yazmadan da duramayacağım bu yorumları okuduktan sonra, kendi hikayemi anlatayım size:
Bir gün sitemin Facebook sayfasında bir mesaj gördüm, sitemin kurumsal mail adresini istiyordu benden. Face'den yardımcı olmak istedim, kabul etmediler. Bir mail açtım, sonrasında aktardım kendilerine. Bana Bumerang teklifi yaptılar. Hemen geldim burdan ve daha farklı sitelerden tüm bunun gibi olan yorumları okudum, aklım karıştı, onaylamak istemedim tekşifi, ama arkadaş dedi ki: memnun kalmazsanız geri çıkarsınız. Ben de öyle olunca kabul ettim.
Direk platin üye olarak girdim, hesabıma 25 TL bonus yüklendi. Sonrasında cep telefonumu tanımladım, 5 TL de öyle bonus geldi. Hemen aynı gün 32 TL'lik bir teklif aldım. Onun sonrasında da aldığım 6-7 teklifin hepsi 32 TL oldu. Gösterim sayısı artarsa, yani benim o reklam için yaptığım gösterim, teklifin fiyatı artıyor. Bunun için de olabildiğince paylaşmak, ve o paylaşımlardan tık almak gerekiyor.
Şu anda 3. ödememi bekliyorum. Hı eksisi varsa nedir? ödemelerden yapılan kesinti çok. 64 TL ödemeniz varsa onu 50 TL olarak alıyorsunuz. Bunun dışında ben gayet memnunum. Gelen reklamlar zaten kaliteli markalardan olduğu için sık gelmiyor sanırım.
Bu kadar memnunsun da tüm sitelerinde Bumerang var mı derseniz, hayır, başka bir site ile başvuruda bulunmadım, platin olmadığım sürece anlamı olduğunu düşünmüyorum. Sadece başlangıçta benim gibi olumsuz düşünen arkadaşlar için anlattım bunları, sitenize güvenmelisiniz herşeyin öncesinde, sonrasında da platin olmalısınız mutlaka, gerisi geliyor.
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
Bumerang Paneli Ve İstatistikler

Bumerang panelinize giriş yaptığınızda aşağıdaki resimdekine benzer bir panel karşılar sizi. Burada Tanıtmlarım kısmında paylaşılan linklere ve eklenen şablonlara tıklanmasıyla kazanılan Hurriyet.com.tr ggösterimleri gözükür. Yanındaki Yazarkafem’de ise Yazarkafe’de yer alan yazılarınız ve bunlara kaç kez tıkandığı yazar. Tekliflerim kısmında katıldığınız veya katılmanız beklenen Bumerang teklifler vardır. Şablonlarım yazan yerde blogunuza eklediğiniz Bumerang şablonlarının kaç kez görüntülendiği ve bu şablonlara kaç kez tıklandığı vardır. Link Paylaşımlarım bölümünde de Hürriyet sitelerine ait linkleri kısaltrak sosyal medyada paylaşmanız sayesinde bu linklere kaç kez tıklandığı yazar.

Bumerang hakkında ön yargılı olmayın ve okuyun: http://bloghocam.blogspot.com/2013/10/her-yonuyle-bumerang-network.html

Google'a "Blog Hocam" yazın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al