freelance iş ilanları

facebook'a mi google'a mi reklam vereyim

24 Mesajlar 3.130 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

stendor adlı üyeden alıntı

Tesekkurler sayenizde bayagi iyi anladim. Daha once boyle bir deneyimi olan arkadaslarda cevap atabilir :)

Bu anlattıklarım deneyimle sabit. :) Ancak ben siteme girenlerden hiç tık aldığımı tespit edemedım orasıda ayrı konu. Günlük 2 ay boyunca 20 30 tllik reklam vermiştim faceye.. Arkadaşlık sitem vardı onunda reklamını googleye vermiştim ancak arkadaşlık ve türevi kelimelerde rekabet çok yüksek olduğundan tık başı yalan olmasın 3 tl mi ne ödemiştim tam hatırlamıyorum ama yüksekti 200 tl eriyip gitmişti. Ve üye olarak hiçbir getiriside olmadı diyebılırım

wmaraci
reklam

stendor stendor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Bu anlattıklarım deneyimle sabit. :) Ancak ben siteme girenlerden hiç tık aldığımı tespit edemedım orasıda ayrı konu. Günlük 2 ay boyunca 20 30 tllik reklam vermiştim faceye.. Arkadaşlık sitem vardı onunda reklamını googleye vermiştim ancak arkadaşlık ve türevi kelimelerde rekabet çok yüksek olduğundan tık başı yalan olmasın 3 tl mi ne ödemiştim tam hatırlamıyorum ama yüksekti 200 tl eriyip gitmişti. Ve üye olarak hiçbir getiriside olmadı diyebılırım

Yinede reklamlar sayesinde ufak capli bir kitleye ulasmissinizdir degil mi ?

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

stendor adlı üyeden alıntı

Yinede reklamlar sayesinde ufak capli bir kitleye ulasmissinizdir degil mi ?

Hocam o kadar yazdım :D bakın reklam ile sitenizin bilinirliği artar sürekli reklamla normal aramalarda doğal yollarda yazılarınızın üst sayfalarda cıkmasına katkısı olur vs vs vs vs yanı bu acıdan yararı olur ve cok uzun vadede hit daha cok geleceğinden tıkta haliyle olur. Ama direk reklamdan gelen kişi reklama tıklasın yada gösterim alsın birbirini karşılasın derseniz bu olmaz. %10 bile karşılamaz hesap ortada.

stendor stendor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Hocam o kadar yazdım :D bakın reklam ile sitenizin bilinirliği artar sürekli reklamla normal aramalarda doğal yollarda yazılarınızın üst sayfalarda cıkmasına katkısı olur vs vs vs vs yanı bu acıdan yararı olur ve cok uzun vadede hit daha cok geleceğinden tıkta haliyle olur. Ama direk reklamdan gelen kişi reklama tıklasın yada gösterim alsın birbirini karşılasın derseniz bu olmaz. %10 bile karşılamaz hesap ortada.

Anladım hocam :D :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al