wmaraci reklam

Film sitesi kazanç hakkında (fikir belirtirseniz çok sevinirim önemli)

12 Mesajlar 4.285 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

PealonTeor PealonTeor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Selam arkadaşlar, ben geçte olsa açık öğretim lisesini bitirmek üzereyim yani bilemiyorum kesin değil ama eylül ayında üniversiteye gidebilirim. Ben üniversiteye gidersem babam para yollamayacak kendim idare etmem gerekicek, bende bir site kurup düzenli içerik girerek para kazanmayı düşündüm.

Makale yazamıyorum bu yüzden normal site açamıyorum, adultta çok uğraştırıyor sürekli engel ye yeniden başla falan, bende film sitesi açmayı düşündüm ve geçen hafta açtım.

Siteye günlük ortalama 5 yeni film ekliyorum ve filmin etiketlerini, meta açıklamasını ve film özetini kendim yazıyorum sadece video embed kodlarını başka sitelerden alıyorum bunun dışında özetler hep %100 özgün. Eylüle kadar 10 ay var, aynı düzenle devam edersem 10 ay sonra aylık 600 tl falan kazandıracak duruma gelirmi sizce sitem?
Aylık 400 lira veren sonradan ödemeli burs olayına kaydolucam kalanınıda internetten tamamlayıp öğrenciliğimi böyle geçirmek istiyorum ama daha önce film sitesinden para kazanmadığım veya uzun süreli yönetmediğim için yükselme ve kazanma olayını bilmiyorum maalesef, daha önce film sitesi işinden para kazanan arkadaşlar varsa tahmin yürütebilirmi?

Bu arada şuan çalıştığım için siteye az biraz yatırım yapabilirim ayrıca ücretsiz tema kullanmıyorum temafabrika film teması var.

10 günlük site 50 film var ve günlük 20 tekil geliyor şuan başlangıç için iyimidir birde?

wmaraci
reklam

tevfikkavil tevfikkavil Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 7 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
hocam benim film siteme günlük 200 küsür hit geliyordu ilk haftalarında. Kesinlikle rekabet olarak çok ciddi bir platform. Spam attıran mı dersin antiseo mu dersin. Kısacası ahlaktan uzak bir kategori onu önce kafanıza yer edin. Kesinlikle bütçe gerektiriyor ve ciddi manada bütçeler lazım. Daimi backlink gerekirse hacklink alınmalı. Bu şekilde ayakta tutunabilirsiniz. Birde domaininiz hoş ve akılda kalıcı olsun.
PealonTeor

kişi bu mesajı beğendi.

kisabiara kisabiara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 33 / 60
  • Ticaret 15, (%93)
aynen hocam size karşı savaşan sitelere karşı sizinde savunma yapmanız gerekecek. arkadaşın dediği gibi ahlaktan uzak bir sektör.
PealonTeor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam benim amacım sektörde liderlerle kapışmak değil, banada saldırırlarmı acaba? 600-700 tl bekliyorum çok değil.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
başka bilgili arkadaş varmı?

samwinchester samwinchester Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 33 / 85
  • Ticaret 26, (%100)
Burs veya krediler 2018'den sonra 470tl olacak bilgin olsun.
Bence bu duruma bel bağlama. Okul saatlerine göre part time iş bak kendine yine zamanın artar yine film sitene içerik girip ordan da ekstra gelir elde edersin.
Düşün bi film sitesine bel bağlamışsın tam okulun ortasında tak Türkiye'den engel yemiş siten veya teliften kapatılmış...
Önceliğin part time iş bulmak olsun en son sırada bu işe bel bağla sana tavsiyem.
PealonTeor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Jetfullindir sitem engel yiyene kadar kenara 3-5 bişey atıp engel yerse gidip bir iş bulabilirim hocam, 470 tl haberi içinse teşekkür ederim söylediğiniz iyi oldu :)

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Bu işten para kazanan kimse yokmu forumda?

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
Siten icin 3 4 tanitim yazisi alirsan 1 ay dolunca ve gunluk 5 icerik girersen yerli(fake player ile) yabanci. Bu sekilde 2 veya 3 ay sonra anca gunluk 2k ile 3.5k arasi hit alirsin. Suan nerdeyse 10k dan aşagı sitelere reklam veren yok. Bir siteye seo yaptim, 900 hit aliyordu ve seo ayarlamalarindan sonra neredeyse 30k hite yaklasti bir hafta icinde. 2 haftadir da hem *** hem wmaracinda 20k hitli film sitesi icin reklam alimlari var diyip uygun fiyatlardan yazildi fakat 2 haftadir reklam veren yok. Eger film sitesi dusuneceksen once baska bi is dusun, ikinci iş olarak film sitesi olsun.

Ayrica rakip sitelerin her biri hacklink basiyor mu dersin, sırf senden bi sıra yukarıda olmak istiyor diye antiseo yapan mı dersin ya da bot hit gonderip siteni düşüşe sokturtan mį dersin.. kısaca berbat bir durumda bu film sektörü.

Mertkas Mertkas Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Sektörü
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 3 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Ticaret de kazanç söylenmez :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al