wmaraci reklam

Her Türlü Sorulara Açıklayıcı Cevaplar Veriyorum!

25 Mesajlar 2.959 Okunma
smmexpress

tpeker tpeker Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 124 / E
  • Meslek Hamal Aq
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)

Drstop75 adlı üyeden alıntı

All in one ücretsizlerin en iyisi ve aynı zamanda dediğiniz etiketleri ayarlama seçeneği mevcut size kalmış ayarlar.Yoast'ı duydum fakat hiç denendim sanırım ücretli o eklenti.

Hocam cvplarınız için teşekkürler ama içi boş cevaplar veriyorsunuz. Seo ve wordpress konusunda uzman olduğunu iddia eden birisinin yoast'ı denememiş olması hatta ücretsiz olduğunu bilmemesini garipsedim açıkçası.

Lütfen eleştirimi mazur görün, beni uzmanlığınıza ikna edemediniz ki daha soracak, konuşacak onlarca şey vardı.
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Orifame Orifame Oriflame Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Oriflame Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 69 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
özel mesaj gönderdim.

erhangenc erhangenc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Web sitesi marka ve patent işlemleri nasıl yapılır? Maliyet bilgilerini öğrenmek istiyorum.

Teşekkürler.

Drstop75 Drstop75 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 22 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

tpeker adlı üyeden alıntı

Hocam cvplarınız için teşekkürler ama içi boş cevaplar veriyorsunuz. Seo ve wordpress konusunda uzman olduğunu iddia eden birisinin yoast'ı denememiş olması hatta ücretsiz olduğunu bilmemesini garipsedim açıkçası.

Lütfen eleştirimi mazur görün, beni uzmanlığınıza ikna edemediniz ki daha soracak, konuşacak onlarca şey vardı.

Dostum eleştirilere açığım fakat şöyle bîrşey var ben sadece wp'de uzmanım demedim ayrıca hergün birçok eklenti ekleniyor hepsini denemek mantıksızlık size de bir sorum olacak karşınıza iyi bir yolurum o yolu mu denersinîz yoksa alternatif yol mu ararsınız?

Ek Olarak:

erhangenc adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Web sitesi marka ve patent işlemleri nasıl yapılır? Maliyet bilgilerini öğrenmek istiyorum.

Teşekkürler.

Bu konuda çok emin konuşmadan sizi resmî linke bağlayayım burada daga îyi cevaplar bulabilirsiniz;
http://www.tpe.gov.tr/portal/default.jsp

wmaraci
wmaraci

tpeker tpeker Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 124 / E
  • Meslek Hamal Aq
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)

Drstop75 adlı üyeden alıntı

Dostum eleştirilere açığım fakat şöyle bîrşey var ben sadece wp'de uzmanım demedim ayrıca hergün birçok eklenti ekleniyor hepsini denemek mantıksızlık size de bir sorum olacak karşınıza iyi bir yolurum o yolu mu denersinîz yoksa alternatif yol mu ararsınız?

Derdim haklı haksız kavgası değil yanlış anlama, bana kızanlarda olabilir 'ya adam yardım etmek istiyor, ne tatava yapıyorsun' diye ama hatırlatmakta fayda var: yanlış tedavi öldürür.

Diyorsun ki doğru yol, ben de sana diyorum ki nerden biliyorsun o yolun doğru olduğunu. Ben sana herşeyi dene demedim ki. Seo eklentileri denildiğinde sayılabilecek 3-4 eklenti var zaten, yoast bunlardan biri, hergün eklenen onlarca eklentiden biri değil. Hadi onu da geçtim yahu seo, bilişim, internet teknolojileri o kadar dinamik işler ki hergün okuycaksın, araştırcaksın, takip etceksin, deneyeceksin. Senin doğru yol sandığın seyi google bi algoritma degişikliği ile öyle bir sallar ki, kendini müjde ar gibi bi kıraathanede istanbul ne tarafta abiler diye sorarken bulursun.

Ayrıca yoastı dene, sonra bi allah razı olsun de yeter :)
VipTema Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
Soru: Sitem 3 yıllık olmasına rağmen neden Hızlı index almıyor? vede pr değeri hala 1 !
Site: www.okurkafe.com
Ek olarak: Tema hakkındaki görüşlerin neler?

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
1-Sorum - Seo çalışması adı altında yapılan çalışmalar sizce yarar sağlar mı?
2-Site - herhangi bir site için
3-Varsa ek notlar -ben denedim ücretli ama işe yaramadı fakat bu işi sektöre çeviren arkadaşlar mevcut. Bilginiz varsa paylaşırsanız memnun olurum teşekkürler.

www.sefikselli.com

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.musainci.com/ sitem bu.sorun değil de genel bir değerlendirme istiyorum.iyiyse iyi yanları,kötüyse hangi yönleri,sıralaması,reklam yerleşimi... vs.

teşekkürler.

herseyiblogluyorum.blogspot.com

wild wild WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

1-Sorum - Türkiyede 5.4 milyon görsel index e sahip bir site var mı ?
2-Site - supersan.net sitesi buna 5 ayda nasıl ulaşmış ?
3-Varsa ek notlar - cevap için teşekkürler

İmzanızda sorduğunuz siteyi gördüm. Bu duruma nasıl geldiğini paylaşma şansınız varmı acaba ?
Drstop75

kişi bu mesajı beğendi.

Drstop75 Drstop75 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 22 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

tpeker adlı üyeden alıntı

Derdim haklı haksız kavgası değil yanlış anlama, bana kızanlarda olabilir 'ya adam yardım etmek istiyor, ne tatava yapıyorsun' diye ama hatırlatmakta fayda var: yanlış tedavi öldürür.

Diyorsun ki doğru yol, ben de sana diyorum ki nerden biliyorsun o yolun doğru olduğunu. Ben sana herşeyi dene demedim ki. Seo eklentileri denildiğinde sayılabilecek 3-4 eklenti var zaten, yoast bunlardan biri, hergün eklenen onlarca eklentiden biri değil. Hadi onu da geçtim yahu seo, bilişim, internet teknolojileri o kadar dinamik işler ki hergün okuycaksın, araştırcaksın, takip etceksin, deneyeceksin. Senin doğru yol sandığın seyi google bi algoritma degişikliği ile öyle bir sallar ki, kendini müjde ar gibi bi kıraathanede istanbul ne tarafta abiler diye sorarken bulursun.

Ayrıca yoastı dene, sonra bi allah razı olsun de yeter :)

Dostum yanlış bilgi verdiysem özür dilerim fakat şunu söyleyeyim kendi sitemde kullanmadığım hiçbir eklentiyi sizlere önermem.Bir teknoloji bloğu açıp Seo ayar fîlan hepsini burdan yaptım sitem 3-4 günlük olmasına rağmen indexlendi.

Yani demek istediğim ben kendim hala All în öne Seo kullanıyorum ki ben bu eklentiyi ilk yıllarından kullanmaya başladım ve türkçeye çevrilmesi için katkıda bulundum.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al