freelance iş ilanları

Hit alamıyorum

13 Mesajlar 1.676 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

doktorYazar doktorYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Doktor
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 77 / 20
  • Ticaret 7, (%100)
Google keyword planner kullanarak rekabet oranı düşük kelimeler üzerine yazılar yazmanız iyi olacaktır.

wmaraci
reklam

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Belli bir istikrarda yazmak, mesela her 3 günde bir yazı girmek önemli ama elzem değil. Önemli olan kalite. Yeni sitelerin diğer yazılarının da sıralamada yükselmesi için daha önce denildiği gibi yazılmayan bir konuda yazılması gerekir. Pek kimsenin girmediği, bilinmeyen ama aranan içerikler bulmalısınız. Bu teknoloji ve bilim kategorisinde çok zor evet ama imkansız değil.

Bizim insanımız bilim konusunda video izlemeyi sever. Doğru ama eksik. Bizim insanımızın az çok alakadar büyük bir kısmı bilim içerikli videoları izler ama daha çok ilgi duyanlar da yazı okur. Bu yüzden bilimsel araştırma dergilerini takip edin. Buradaki araştırmalardan keyeordler çıkarın. Bu daha çok başarı getirecektir.

Yayma konusunda sosyal medya ve youtube'un gücüne güvenin.

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)

Mask adlı üyeden alıntı

27 içerik, evet az ancak istkrarsızlıktan değilde okulumun yoğun olmasından dolayı pek üretemiyorum. Bir yazı yazdığımda da üzerinde 2-3 saat uğraştığım için bir günde maksimum bir yazı çıkartabiliyorum. SEO etkenlerini hiçbir zaman es geçmeden yapmaya çalışıyorum. Yani içerik girişini arttırsam bu beni ilerletir mi dersiniz?

vaktin olduğunda okumanı tavsiye ederim.

https://volbiex.com/web-tasarim/gunluk-organik-hit-arttirma.html

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al