wmaraci reklam
lidertakipci

karios planet nasıl onerirmisiniz

38 Mesajlar 4.186 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

karamamba karamamba Uses Lcd; Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Keşke karalama mantığıyla değilde, sistemin işleyişini anlatmayı tercih etseydiniz.

Ayrıca kazandırma yöntemi ile ilgili vur kaç yöntemi yazmışsınız. Doğrudur genel olarak bu tür kazanç kapıları sistemin yalnış kurulmasından dolayı veya art niyetten dolayı kapanmıştır ve güvenli bir firma kimse öneremez.

Ama şu bir gerçektir ki hiçbir firma, sistem v.s. garanti veremez. Hatta devlete vergi ödeyen ve hatta bizden gelir vergisi kesilse dahi, firma iflas gösterdikten sonra yine kaybetmiş olursunuz.

Bakanlıklarca yapılan araştırmalar saçmadır. Araştırsa hangi sonuca ulaşacaklar. ************** dese ne olacak veya gel devlete vergi öde dese ne olacak. Sonuç sıfır.

Mesele risk meselesidir. 2 Platin ve bir altın paketle hayatımı değişecek duruma geldi. Ama garantisi olmadığından dolayı hayatımı değiştirmek yerine yatırım yapıyorum.

Bu arada sırf karalama amaçlı yapılan yorumları dikkate almayın. 10.000$ da kazansam veya kazansanız kimse kimseye 125$'lık sponsorluk yapmaz. Ne kazanacağım ki yatırım yapayım. Çok saçmadır.

Zaten bu tür sistemlerin zamanla kapandığı belli birşeydir.

Sırf ekmeklerine yağ sürmek amaçlı yapılan karalama habercilerin tamamının mahkemesi vardır.

Hürriyet gazatesinden yapılan **************lık haberi sonrasında dinçer gökçe işten atılmıştır ve bir süre sonrada fetodan yargılanmıştır. Doğru düzgün haber ve bilgilendirme yapan gazetecilerin zaten yanındayız. Gereksiz karalamalarla bir yere varılamaz...

Sorusu olanlar pm ile ulaşabilirler. (Not: Çevrem harici üyelik açmıyorum.)
mertcinar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Fsocean Fsocean Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 175 / 77
  • Ticaret 11, (%100)
Boş işler, boş işler, boş işler..

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Uzak durun, sonra vay efendim param gitti diye konu açarsanız kimse sizi kaale almaz.

Üniversite 2. sınıf öğrencisiydim ve ciddi anlamda maddi sıkıntı çekiyordum. Bir arkadaşım "kanka iş buldum gel gidelim" dedi ben de sordum söylemedi. Orda konuşuruz dedi. O arkadaşım da webmaster'ım diyordu ne kadar doğru bilmiyorum. Ben de çatpat wordpress biliyorum yaparım dedim. Gittik bir ofise, kimseden iş hakkında bilgi verilmiyor. Ablacım diyorum bu iş ne? Bekle öğreneceksin, arkadaşa dönüyorum "hacı bu iş nedir böyle niye geldik" diyorum yine ses yok.

Derken bir hanımabla geldi, güzeeeelce anlattı kağıt üzerinde. "Salak" kafam kimseyi kıramadığım için kabul ettim ve o zaman ancak öğrendim "hayır" demeyi ancak iş işten geçti.

İlk önce benim param yok nasıl olacak dedim, sana buluruz dediler. Nasıl olacakmış o iş dedim. Faturalı hattıma telefon alıp bozduracaklardı. 1600 tl ödemem lazımdı. Güzelce anlaştıkları bir telefoncuya gittik, iPhone 5s alıp bozdular. 2350 tl'ye alıp 1600 tl'ye bozunca iyice ayarım bozuldu ama bir şey de diyemedim.

Sonradan vazgeçtim 1600 tl aldım ve aradaki 750 tl farkı "it gibi" çalışıp kendim ödedim. Beni götüren arkadaşla bir daha konuşmadım. O da zaten duydum bırakmış bu işi.

Gitmeyin arkadaşlar, para kazanmak kolay olsa da havadan gelmez alın teri olmadan gelmez bilgi olmadan gelmez gelmez gelmez.
ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
Ayrıca da sözde verilerini şifreledikleri bazı referans isimler yalanlamaya başladı bile. Bir tane daha vardı geçen okumuştum ama unuttum şimdi. Nissanın resmi sayfasındaki yazı aşağıdaki linkte.

http://www.nissan.com.tr/otomobil-haberleri/kairos-teknoloji-sozlesme

Sitemin işleyişi diyip duruyosunuz da kimse o verilerde neler saklanıyor bilmiyor. Belkide hiç kimsenin aklına dahi gelmeyecek büyük bir örgüte yardım ediyorsunuz. İşin ucu herşeye açık malesef. Kendi akrabam bu iş sayesinde ofis açtı ama kendi bile ne yaptığını tam anlatamıyor hala.

wmaraci
wmaraci

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Bazı arkadaşlar ödeme aldım demiş, doğrudur. Ama saadet zincirinin mantığı da budur. Yeni üye geldiği sürece sıkıntı çıkmaz. Üye bulunamadığı zaman sisteme son katılanlar hep zarar görür. Yeni üye de katlanarak gelmek zorundadır. Yani sistem yeni başladığında açan kişi 3 kişi bulmak zorundadır. O üç kişi 9, 9 kişi 27, 27 kişi 81 gibi. Ama doğal olarak bu kadar üye bulunamayacağı için sistem eninde sonunda tıkanır. Sisteme ilk girenler para kazanırken son giren ve sistemin büyük çoğunluğunu oluşturanlar zararla ayrılır.

Kısacası Kairos gibi sistemlerden uzak durun. Bedava peynir ancak fare kapanında olur...

Ne ekersen onu biçersin

Unstopables Unstopables Unstopables WM Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Satınalma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 43 / 54
  • Ticaret 21, (%100)
kolay yoldan para kazanma, internetten para kazanma keyfe keder 3 attım 5 alırım olmadı 10 alırım.

Virali de iyidir bunların:

arkadaşım şu kadar kasandı ben şahidim.
Denemeden yorum yapmayalım.
bi gir begenmessen cık.
arkadaşım yat kat bide sarışın kıs aldı.

bu arada seo ile ilgilenen arkadalara bu kairoscular mutlaka ugramıştır.

Sozluk hesaplarımdan bir samanlar bunların reklamlarını da yapmışlıgım vardır. bisimde para kasanmamıs lasım.

Konuya gelecek olursak tamamen bir **************lık yontemidir kem kum le açıklanacak bir konu olmayıp yakında kapısına kilit vurulacagı aşikardır. AT FAV' A BEKLE.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Diğerleri kanar anlarım da bir webmaster nasıl bunlara kanar anlamam. Adamlar sizin bilgisayarı depolama için kullanarak vaat ettikleri paranın çok daha azına dedicated sunucu bulabilirler. Farzı misal sabit diskinizden 180 GB'tı onlara vermeniz karşılığında size bir yıl sonra 3900$ vaat ediyorlar. Şimdi hepimiz webmasterız. Kendinize sorun. Bu adamlar ayda 300 dolara sizin evinizdeki bilgisayardan çok daha güçlü bir sunucu kiralayabilecekleri halde neden illa sizin bilgisayarınızı kiralamak istiyorlar?

Ne ekersen onu biçersin

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Umut tacirliğinden başka birşey değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al