wmaraci reklam

Kimse para kazanmak istemiyor

36 Mesajlar 3.779 Okunma
wmaraci reklam

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Burada insanlarla dalga mı geçmeye çalışıyorsun, yoksa işi yaptırmaya niyetin yok da boş laf kalabalığı olsun diye insanlara bir şeyler mi anlatmaya çalışıyorsun anlayabilmiş değilim! Bu forumda daha büyük işler daha kısa zamanda halloluyorken sen nasıl oluyor da tam üç gündür çok basit iki tane eklenti ile halledilecek bir şeyi çözemiyorsun onu ayrı merak ediyorum.

Sana BURADA açtığın konuda bunu nasıl çözebileceğine dair bir çözüm yolu sundum. Tınlamadın!

Ayrıca şuan yazdığım konuna yorum yaptıktan sonra PM mesaj gönderdim dönüş yapmadın. Arkadaşm, burada milleti karalamaktan vazgeç. Ya ne yapmak istediğini tam olarak söyle ona göre bir çözüm yolu bulunsun, ya da sürekli farklı farklı konuları açarak forumda gereksiz kalabalık yapma. Korkum odur ki sende bu gidişle BAN listesine girersin ve böyle bir ortamdan uzak kalmanın cezasını çekersin.

Hayır asıl anlamadığım olay şu ben sana daha önceki samimiyetimize dayanarak bir PM gönderdim, yaşını biliyorum, benden küçüksün seninle Facebook üzerinde de konuştuğumuzda zaten seni az çok tanıyorum. Çok detaycı birisin.. Anlamadığım olay benim sana gönderdiğim PM'ye neden dönüş yapmıyorsun? gel özel olarak konuşalım sitenin linkini burada vermiyorsan. Ama senin niyetin farklı ben onu anladım inan.

Senden bir ücret talep etmedim sadece sana dedim ki gönder siteni de bi inceleyelim ne istiyorsun onu bilelim. Bundan daha basit nasıl anlatabilirdim sana kendimi ki?

Neyse bakalım yine de Allah işini rast getirsin....

Allah hepimize rahmet eylesin!
wmaraci
reklam

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
burası garanti olarak senin işini yapacak kişilerle dolu değil ki zaten üye olurken böyle bi sözleşme göremedim... üsluba bak ya. git kodlama öğren arkadaşım.

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Wmaraci.com bir bilgi paylaşım platformudur, tamamen ticarete yönelik bir platform olsaydı ve bu kadar kısa bir sürede işinizi yaptıracağınız birisini bulamasaydınız bu konuya belki eyvallah derdim ama dediğim gibi burası tamamen ticarete yönelik bir site değil. Öyle olsa bile kimse sizin işinizi yapmak zorunda da değil, bu yüzden üslubunuzu doğru bulmuyorum. Biraz sabretseydiniz büyük ihtimalle bulurdunuz birini.

Ayrıca forum kurallarını gözden geçirin, ticaret konularınızı doğru kategoriye bir kere açmalısınız.

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Burada insanlarla dalga mı geçmeye çalışıyorsun, yoksa işi yaptırmaya niyetin yok da boş laf kalabalığı olsun diye insanlara bir şeyler mi anlatmaya çalışıyorsun anlayabilmiş değilim! Bu forumda daha büyük işler daha kısa zamanda halloluyorken sen nasıl oluyor da tam üç gündür çok basit iki tane eklenti ile halledilecek bir şeyi çözemiyorsun onu ayrı merak ediyorum.

Sana BURADA açtığın konuda bunu nasıl çözebileceğine dair bir çözüm yolu sundum. Tınlamadın!

Ayrıca şuan yazdığım konuna yorum yaptıktan sonra PM mesaj gönderdim dönüş yapmadın. Arkadaşm, burada milleti karalamaktan vazgeç. Ya ne yapmak istediğini tam olarak söyle ona göre bir çözüm yolu bulunsun, ya da sürekli farklı farklı konuları açarak forumda gereksiz kalabalık yapma. Korkum odur ki sende bu gidişle BAN listesine girersin ve böyle bir ortamdan uzak kalmanın cezasını çekersin.

Hayır asıl anlamadığım olay şu ben sana daha önceki samimiyetimize dayanarak bir PM gönderdim, yaşını biliyorum, benden küçüksün seninle Facebook üzerinde de konuştuğumuzda zaten seni az çok tanıyorum. Çok detaycı birisin.. Anlamadığım olay benim sana gönderdiğim PM'ye neden dönüş yapmıyorsun? gel özel olarak konuşalım sitenin linkini burada vermiyorsan. Ama senin niyetin farklı ben onu anladım inan.

Senden bir ücret talep etmedim sadece sana dedim ki gönder siteni de bi inceleyelim ne istiyorsun onu bilelim. Bundan daha basit nasıl anlatabilirdim sana kendimi ki?

Neyse bakalım yine de Allah işini rast getirsin....

Ben ne demiştim ? :)

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Ozzyfb Hocam napalım canı sağolsun arkadaşımın :)

Allah hepimize rahmet eylesin!

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
@cgrclk, konunun açılma bölümü ile ilgili durumu farkettim teşekkür ederim. Ayrıca
igunayCOM, halen daha anlamadın mı neden geri dönüş yapmadığımı? Neyse senin de canın saoğlsun. Ancak Ozzyfb, madalyon, ve senin açtığım konulara üslubuma iş yapmaktan ziyade boş müdahaleler etmemenizi rica ederim. Zaten site yönetimi böyle bir durumda uyarı gönderir. Birgün iş yapmak yerine eleştiri almak istersem söylerim gelir içinizi dökersiniz:) İyi çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al