wmaraci reklam

Neden Hosting firmalarına Bağlı Kalalım ki?

55 Mesajlar 5.060 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sercewebtasarim sercewebtasarim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Skype: srcbil@outlook.com fikir alışverişi için bekliyorum

wmaraci
reklam

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Ne kadar amatörce açılmış bir konu.. Millet artık hostingleri cloud açarken siz vps diyorsunuz. Sanıyorsunuz ki 1 $ aldığınız vps ile doğru dürüst hizmet verilebilir. Allah aşkına hosting diyorsunuz, 5651 no lu kanunu duydun mu hayatında.. Vps yıllardır var, bir tek sizin aklınıza geldi dimi bu, başka hiç kimse düşünemedi yani..

Bakın arkadaşlar, eğer tek web siteniz varsa ve bu web siteniz için shared kaynakları yetmiyorsa vps mantıklıdır, birden fazla web sitesi için vps MANTIKLI DEĞİL!... Reseller alınır.. Zaten aşırı kaynak tüketiminde firmalar sizi vps ye yönlendirir. Vps var cpu %3 demişsiniz, o cpu sizin değil, yanlış anlamışsınız, sizin zaten vps de %25cpu hakkınız var ki zaten shared hostinglerde çoğu firma %25 cpu veriyor!..

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
İlla vps diye ısrar ediyorsanız, Aruba dan uzak durmalısınız ayrıca.

Yabancı kaynaklarda oldukça şikayet alan bir firma olduğunu daha önce görmüştüm.

Yerli firmalardan vazgeçmeyin derim.

İşini düzgün yapan fazla olmasa da bir kaç yerli firma mevcut sonuçta.
O firmaların hangileri olduğunu bu forumda bile rahatlıkla görebilirsiniz.

İyi forumlar.

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

sercewebtasarim adlı üyeden alıntı

5 yildir vps kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. bu konuyu açma amacım sıkıntı yaşayanlara destek olmak için bir platform kuralim diye bu konuyu actim

5 yıl boyunca çalıştınız sorun çıkmamış olabilir ama taahhüt mü var 6. yılda sorun çıkmıyacağına dair. Siz bu projeye başka arkadaşları dahil ederseniz 6. yılda kaç kişiyi mağdur edeceğinizin farkındamısınız ? Muhattap kim olucak ?

Sıkıntılara çözüm arama düşünceniz doğru olsa da yönteminiz yanlış. Bu şekilde sonuç alamazsınız aksine daha çok mağduriyete sebep olucak bir girişim. Kusursuz hizmet diye birşey yoktur iddia eden varsa yalan söylüyordur. Her firmanın sıkıntıları olur ama o firma size bizle çalışın diye herhangi bir zorlamada bulunmuyor, ayrıca seçtiğinizin firmaların yanlış olması sektördeki tüm firmaların böyle olduğu sonucunu çıkarmaz.

Bence yaptıkları iş çok zor bi iş. Biri çıkıp bu firma kötü diyor da neye göre kime göre diyor bunu? Firma kötü de müşteri çok mu iyi yada çokmu sağlıklı biri ? Sizin ihtiyaçlarınızı karşılamıyan firmayla çalışmayın. Firma ile uzun süre çalışmadıysanız yıllık ödemeler yapmayın pişman olsanız dahi mağduriyetiniz az olur.

Bir yada birkaç müşterinin bir firma ile sorun yaşamasından dolayı tüm firmayi kötülemek yanlış olur. Siz nekadar memnun değilseniz bir okadar memnun olan insanlarda vardır. Sundukları hizmet sizin için yeterli değil diye hizmetin kötü olduğunu forumlarda söylemek ayıp bence. Örnek vermek gerekirse wmaracı gibi bir sitenizin olduğunu düşünün ve bir firmadan hosting alıp bunun çökmemesini bekleyin. ( Beklemeye devam :) )

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
konuya destek olmaktan çok köstek olmaya çalışanlar olduğu için biz daha çok hamallık yaparız hosting firmalarına hayırlı işler hocam

semihsadi semihsadi www.onlinetahta.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kurucu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 25 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Takipteyim

http://onlinetahta.com -> Canlı Dershane- Video Dershane-Uzaktan Eğitim

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)
2 yıldır resellerhosting.com.tr kullanıyorum. Sorun yaşadığım şeyler 1 elin parmaklarını geçmedi. Yıllık 100tlye çözülüyor. Sınırsız trafik gibi vaadleri yok. Sorun yaşamadım desem yeri.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Sungmert hocam çok yanlış anlamışsınız arkadaşın amacı sunucu konusunda bilgisi olmayan kişilere destek verebilecek bir ekip oluşturmak anladığım kadarıyla eğer amaç bu ise çok güzel çünkü sunucu kurulumu vb. gibi konularda bilgili bazı arkadaşlar kendini ulaşılamaz zannediyor kullanıcı adını vermek istemiyorum bu forumdan birinin sunucu kurulumu üzerine çalışma yaptığını öğrendim ve ihtiyacım olduğu için mesaj attım 100 lira fiyat verdi biraz indirim yapamaz mısınız öğrenciyim diye geri dönüş yaptım sonrasında cevap dahi vermedi :)
70826

kişi bu mesajı beğendi.

evillord evillord WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 0 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

sercewebtasarim adlı üyeden alıntı

konuya destek olmaktan çok köstek olmaya çalışanlar olduğu için biz daha çok hamallık yaparız hosting firmalarına hayırlı işler hocam

Konu hakkında tecrübesi, bilgisi olan üyelerin yorumunu adam akıllı okumadan "köstek oluyorlar" dersen hamallıkta yaptırmazlar sana.

• Üyelik 06.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

darknov4 adlı üyeden alıntı

Sungmert hocam çok yanlış anlamışsınız arkadaşın amacı sunucu konusunda bilgisi olmayan kişilere destek verebilecek bir ekip oluşturmak anladığım kadarıyla eğer amaç bu ise çok güzel çünkü sunucu kurulumu vb. gibi konularda bilgili bazı arkadaşlar kendini ulaşılamaz zannediyor kullanıcı adını vermek istemiyorum bu forumdan birinin sunucu kurulumu üzerine çalışma yaptığını öğrendim ve ihtiyacım olduğu için mesaj attım 100 lira fiyat verdi biraz indirim yapamaz mısınız öğrenciyim diye mesaj geri dönüş yaptım sonrasında cevap dahi vermedi :)

aynen işte anlatmak istediğim bu hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al