wmaraci reklam

SEO'cular ne iş yapıyor?

48 Mesajlar 4.124 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

teknoburgers teknoburgers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Senin bilgin var yapıyorsun peki bilgisi olmayanlar?

Evet, böyle düşünmemiştim.

wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
teknoburgers Birde herkesin özel bir çalışması vardır anlatmaz deneye deneye bulmuştur ve işe yarıyordur. Seo deneme yanılma işi kitap okuyorak veya ne yapıyorlar diye bakarak üst sıralara çıkamazsın her zaman arkasında kalırsın.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

teknoburgers Birde herkesin özel bir çalışması vardır anlatmaz deneye deneye bulmuştur ve işe yarıyordur. Seo deneme yanılma işi kitap okuyorak veya ne yapıyorlar diye bakarak üst sıralara çıkamazsın her zaman arkasında kalırsın.

Aslında çalışma ile alakalı. Hiç kimse kopyala/yapıştır ile Google'da çıkamaz. Çıksa bile bi işine yaramaz. - Ziyaretçi kaybı. -

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
teknoburgers Sadece makale yazmakla olmuyor, günde min 1 adet 500 kelimelik makale yazıyorum %100 özgün yanında makalelerde ekliyorum (arada) + tanıtım vs seosuyla ilgileniyorum finans/borsa/coin sitesinde 2 haftadır sıralamaya giremiyorum :)
Birde sadece makale yazanları düşünün. Girdiğim 1 kelime var aranması çok az 230. sıradan girdim
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)
Ama bu sizin hiç sıralamaya giremeyeceğiniz anlamına gelmez ki. Benim bir lafım vardır;
"Tüm arama motorları sana aşık olacağına, bir ziyaretçin mutlu ayrılsın."

idrisayirkan idrisayirkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Ben hobi olarak yapıyorum yakın çevreme ve cidden 2 site olunca uğraşamıyorum 1 aylık genel olarak yaptıklarım.
1.Siteyi ilk önce bir kontrol ediyorum Site içi Seo'su nasıl ? Bunun akabinde bulduğum hataları düzeltmeye çalışıyorum ana sayfayı genellikle müşteri gözüyle bakıp ona göre ayar veriyorum.(5 günlük bir süreç tabi her şeyi bilemiyoruz malesef)Site hız ayarları gibi etkenlerde var tabi
2.Sitenin anahtar kelimelerdeki sıralamasını öğrenip bunları not alıyorum
3.Bu adımda genellikle sitenin da ve pa değerlerini öğreniyorum bu bana bu sitenin yükselip yükselmiyeceği konusunda fikir veriyor tabi tam etken değil bu
4.Sitenin aldığı tüm linkleri inceliyorum ve bunların da ve pa değerlerine bakıyorum ve kaliteli değilse bunları kaldırıyorum
5.Bu aşamada rakip siteleri araştırmaya başlıyorum nerden link almışlar ? Ne yapmışlar ?Bu linkleri bende alabilir miyim ? Tarzında sorularım oluyor alabildiğim linkleri alıyorum.
6.Bu araştırma neticesinde site sahibine kardeşim bak makale ile deseklemeliyiz(gerçekten ihtiyacı varsa abi) bu makale başlıklarını ben belirleyip bunların kaçıncı sayfaya oturduklarını kontrol ediyorum
7.Bundan sonrası backlink değerli sitelerden link alıyorum örnek olarak da ve pa değerini baz alıyorum alexa değerlerine bakıyorum vb
8.Backlinklerimle ilgili plan oluşturuyorum hangi kelimeye ne kadar bir günde kaçtane atıcam gibi
9.Emin olun bu işlemleri yaptıktan sonra sitenizde yükselme sağlıyorsunuz ve bence bir siteniz var ise zamanınız da varsa tabi kendi işinizi kendiniz yapın.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)
zangess Paket satanlarla gerçek SEO çalışması yapanları birbiriyle karıştırmayın.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)

idrisayirkan adlı üyeden alıntı

Ben hobi olarak yapıyorum yakın çevreme ve cidden 2 site olunca uğraşamıyorum 1 aylık genel olarak yaptıklarım.
1.Siteyi ilk önce bir kontrol ediyorum Site içi Seo'su nasıl ? Bunun akabinde bulduğum hataları düzeltmeye çalışıyorum ana sayfayı genellikle müşteri gözüyle bakıp ona göre ayar veriyorum.(5 günlük bir süreç tabi her şeyi bilemiyoruz malesef)Site hız ayarları gibi etkenlerde var tabi
2.Sitenin anahtar kelimelerdeki sıralamasını öğrenip bunları not alıyorum
3.Bu adımda genellikle sitenin da ve pa değerlerini öğreniyorum bu bana bu sitenin yükselip yükselmiyeceği konusunda fikir veriyor tabi tam etken değil bu
4.Sitenin aldığı tüm linkleri inceliyorum ve bunların da ve pa değerlerine bakıyorum ve kaliteli değilse bunları kaldırıyorum
5.Bu aşamada rakip siteleri araştırmaya başlıyorum nerden link almışlar ? Ne yapmışlar ?Bu linkleri bende alabilir miyim ? Tarzında sorularım oluyor alabildiğim linkleri alıyorum.
6.Bu araştırma neticesinde site sahibine kardeşim bak makale ile deseklemeliyiz(gerçekten ihtiyacı varsa abi) bu makale başlıklarını ben belirleyip bunların kaçıncı sayfaya oturduklarını kontrol ediyorum
7.Bundan sonrası backlink değerli sitelerden link alıyorum örnek olarak da ve pa değerini baz alıyorum alexa değerlerine bakıyorum vb
8.Backlinklerimle ilgili plan oluşturuyorum hangi kelimeye ne kadar bir günde kaçtane atıcam gibi
9.Emin olun bu işlemleri yaptıktan sonra sitenizde yükselme sağlıyorsunuz ve bence bir siteniz var ise zamanınız da varsa tabi kendi işinizi kendiniz yapın.

Sağ ol yazdıkların için.

idrisayirkan idrisayirkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
teknoburgers Elimden geldiği kadar yazdım doğru veya yanlış
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)

Decanus adlı üyeden alıntı

zangess Paket satanlarla gerçek SEO çalışması yapanları birbiriyle karıştırmayın.

Paketlerde SEO çalışması satmıyorlar mı?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al