wmaraci reklam

SEO'cular ne iş yapıyor?

48 Mesajlar 4.118 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)
teknoburgers SEO çalışması 1 günde yüzlerce siteden zararlı link alımı yapmak bunun adına da paket demek değildir. SEO çalışması zamana yayılmış bir şekilde site içi ve site dışı olarak yapılır.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)
Kısaca :

Web sitesine makaleler eklenir artık kalitesi ve seo uyumlu olması size kalmış. Makale girildi ve backlink paketi alındı. Alınan paket doğrultusunda sitenize referanslara gelmeye başlayacak. Gelen link çıkışları doğrultusunda siteniz ilerleme veya gerilemeye başlayacak. Peki sizce paket seçiminde (ben şunda forumlarda satılan paketlerin bir çoğunu önermiyorum) neye göre karar veriyorsunuz ?

Neye göre sitenize backlink almaya karar veriyorsunuz ? Rakipleriniz Nasıl bir çalışma yapıyor bakıyor musunuz ? Zararlı link çıkışları olmuş mu bakıyor musunuz ? gibi sorular sorulduğu zaman bir çoğunu yapmıyoruz yapamıyoruz. Hal böyle olunca bu işlemleri yapacak birine ihtiyaç duyuyoruz (tabi bu bir kısımı) buna "seocu" diyebiliriz.

Herkes kendi sitesinin seocusu olabilir ama bir çok iş ile uraştığı için vakit bulamıyor. "Seocu" denilen tabiri bir ekip arkadaşı olarak düşünebilirsiniz. O sizin yükünüzü azaltan , daha çok kitleye ulaşmak için çalışmalar yapan ve google algoritmasını yakından takip eden seo takitleri ile sitenizi üst sıralara çıkmasını sağlayan kişi diyebiliriz.

Kusura bakmayın şimdiden yazım hatalarım olabilir. Çok fazla zamanım olmağı için tekrar okumaya fırsatım olmadı. Umarım faydası dokunur.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

teknoburgers teknoburgers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)

sealofnova adlı üyeden alıntı

Kısaca :

Web sitesine makaleler eklenir artık kalitesi ve seo uyumlu olması size kalmış. Makale girildi ve backlink paketi alındı. Alınan paket doğrultusunda sitenize referanslara gelmeye başlayacak. Gelen link çıkışları doğrultusunda siteniz ilerleme veya gerilemeye başlayacak. Peki sizce paket seçiminde (ben şunda forumlarda satılan paketlerin bir çoğunu önermiyorum) neye göre karar veriyorsunuz ?

Neye göre sitenize backlink almaya karar veriyorsunuz ? Rakipleriniz Nasıl bir çalışma yapıyor bakıyor musunuz ? Zararlı link çıkışları olmuş mu bakıyor musunuz ? gibi sorular sorulduğu zaman bir çoğunu yapmıyoruz yapamıyoruz. Hal böyle olunca bu işlemleri yapacak birine ihtiyaç duyuyoruz (tabi bu bir kısımı) buna "seocu" diyebiliriz.

Herkes kendi sitesinin seocusu olabilir ama bir çok iş ile uraştığı için vakit bulamıyor. "Seocu" denilen tabiri bir ekip arkadaşı olarak düşünebilirsiniz. O sizin yükünüzü azaltan , daha çok kitleye ulaşmak için çalışmalar yapan ve google algoritmasını yakından takip eden seo takitleri ile sitenizi üst sıralara çıkmasını sağlayan kişi diyebiliriz.

Kusura bakmayın şimdiden yazım hatalarım olabilir. Çok fazla zamanım olmağı için tekrar okumaya fırsatım olmadı. Umarım faydası dokunur.

Ellerine sağlık yazdığın için.

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

teknoburgers adlı üyeden alıntı

Ellerine sağlık yazdığın için.

Rica ederim eklenecek bir çok şey var ama çok fazla vaktim yok :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Sitenizin Analizi yapar. Hatalarını düzeltir.
Panda, Penguen vb. algoritmaları takip eder,
Yenilikleri takip eder yabancı kaynaklardan,
Search Konsol'u takip eder,
SEO araçlarını kullanır. Ücretli Dolar ile satılan araçlar.
Görülen hataları Developer'a iletir.
İçerik planlaması yapar.
Dijital Pazarlama ekibi ve Yönetici ile toplantılar yapar.
Karşılığında hizmet bedeli alır. Aylık 3binTL 10binTL civarı.

Site sahibinin yapılması istenilen işlemlerin kısa sürede düzeltecek bir Developer'ı yoksa başarısız olunur.
Üç-Dört ay deneyelim sonra bırakırız diyenler site sahipleri başarısız olur.

Başarılı olunursa ne kazanırsın BEDAVA trafik.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

iqhaber.com

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
seocunun ne yapacağını arkadaşlar anlatmış. yıllardır web alemindeyim, ancak daha seocuya denk gelmedim.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

Erlikhans Erlikhans E=mc² Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** I**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
6 sene pc başında diz çürüt. seo da belli bir noktaya gel. sonra meraklı birine hemen armut piş, ağızıma düş niteliğinde bilgi ver.. kardeşim seo kesinlikle backlink almak veya h tagleri doğru düzgün dizmek değil..
seomweb teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
SEO -> Search Engine Optimization -> Arama Motoru Optimizasyonu
SEO lar ne iş yapar?
- SEO lar web sitenizi arama motorlarına en iyi şekilde uyum sağlayacak hale getirir ve arama sonuçlarında daha doğru ve iyi sıralamalarda çıkmasını sağlar.

SEC -> Search Engine Cheats -> Arama Motoru **************
SEC ler ne iş yapar?
-SEC ler web sitenizi arama motorlarını en iyi şekilde kandırabilecek hale getirir, yapay paylaşımlar, tanıtım yazıları, yapay backlinkler, anahtar kelime üç kağıtçılığı, makale evrim çevrim dalga dümen, hertürlü hile hurda üç kağıt **************lık işleri ile sitenizi geçici süreliğine üst sıralara taşıyan yada taşıyacağını iddia eden kişilerdir.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)

Decanus adlı üyeden alıntı

zangess Paket satanlarla gerçek SEO çalışması yapanları birbiriyle karıştırmayın.

Son yorumumda paket satanlardan bahsettigimi belirtmistim.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)

zangess adlı üyeden alıntı

Ben söyleyeyim. Google'a "free backlink submitter" yazıp siteyi oraya basıp bir kaç geçmişi bilmem ne hale gelmiş beykoz çöplüğü sitelerden yorum backlink, aynı makineden oluşturulmuş bir kaç sosyal profilden link çıkıp, "Uçuran SEO!" "Siten Alexayı Tersten Görecek!" "%100 GARANTİLİ SEO" gibi başlıklarla işi bilmeyen, daha doğrusu onların ne iş yaptığını bilmeyen arkaaşları tokatlamaktan başka bir halta yaramayan, forumların istismarcıları.

arkadaşın dediği gibi 2 yıllık domainım çöp oldu yanlış seodan :) iyisini bulmak zor
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al