wmaraci reklam

sitem neden yükselişe geçmiyor?

17 Mesajlar 1.226 Okunma
smmexpress

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)
merhaba, yaklaşık 4 aydır bu sektördeyim 1 ay önce domain değişikliğine gittim. gayet güncel ve ilgi alakayla beraber gecemi gündüzüme katarak ufak da olsa bi şeyler ekleyerek sitemi geliştirdim ancak hitler hiç iç açıcı değil. 300-400 bandında ilerliyor. forumdan bazı arkadaşlara bakıyorum 1 ayda 2-3 k yapmış anlatıyorlar. sorun bende mi acaba? yanlış bir şeyler mi yapıyorum?

wmaraci
reklam

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Domain değişikli sitenizi uzun vadede etkiler. Bu etkiyi kısaltmak için bol özgün yazı ve link alımı gerekir. SEO Hizmetimiz ile bunu size sağlayabiliriz.

• Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

Lagger adlı üyeden alıntı

Domain değişikli sitenizi uzun vadede etkiler. Bu etkiyi kısaltmak için bol özgün yazı ve link alımı gerekir. SEO Hizmetimiz ile bunu size sağlayabiliriz.

hocam reklama gerek yok benim derdim uzman birinden sorularıma cevap almak.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Sektörün nedir? Siten kimlere hitap ediyor? Site legal mi? Altyapı Wordpress mi? İçerik sayısı nedir? Son Alexa sırası nedir?

Bunları cevaplarsanız yardımcı olmaya çalışrım

wmaraci
wmaraci

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

carpediem adlı üyeden alıntı

hocam reklama gerek yok benim derdim uzman birinden sorularıma cevap almak.

Doğru anahtar kelimeler ile oluşturun başlıkları. Rekabetin yoğun olduğu kelimeler yerine, sitenizle ilgili ama daha az rekabet olan kelimeler mesela... Bir de sosyal imleme sitelerine imleme yapın. Sosyal medya hesaplarınız varsa oralardan paylaşım yapın. Site içeriklerini yeterince güncel tutmaya çalışın. Eğer sitenin yorum özelliği varsa arkadaşlarınıza bir süre zorla yorum yaptırın.
Gerekirse bir süre reklam vs eklemeyin, sitenize gelen kullanıcıların memnun olması ve tekrar gelmesi için çaba harcayın.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

• Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

Karargaht adlı üyeden alıntı

Sektörün nedir? Siten kimlere hitap ediyor? Site legal mi? Altyapı Wordpress mi? İçerik sayısı nedir? Son Alexa sırası nedir?

Bunları cevaplarsanız yardımcı olmaya çalışrım

merhaba, imzamdaki site için konuşuyorum;

alexa tr 6 global 700k 16bin index 730 film ekli. 29 nisandan bu yana düştü bu alexa rakamlarına altyapı php

Ek Olarak:

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Doğru anahtar kelimeler ile oluşturun başlıkları. Rekabetin yoğun olduğu kelimeler yerine, sitenizle ilgili ama daha az rekabet olan kelimeler mesela... Bir de sosyal imleme sitelerine imleme yapın. Sosyal medya hesaplarınız varsa oralardan paylaşım yapın. Site içeriklerini yeterince güncel tutmaya çalışın. Eğer sitenin yorum özelliği varsa arkadaşlarınıza bir süre zorla yorum yaptırın.
Gerekirse bir süre reklam vs eklemeyin, sitenize gelen kullanıcıların memnun olması ve tekrar gelmesi için çaba harcayın.

emin olun dediklerinizi harfiyen yapıyorum ama yinede tatmin edici bir artış olmuyor. hiç kod bilgim olmadığı halde h1 h2 taglarını ufak düzenlemeleri kendi başıma zaman zaman buradan arkadaşların yardımı ile yapıyorum. tek amacım sadık kullanıcı ve kaliteli bir site olmak. millete bakıyorum fragmanı koyuyorlar hepsi 1. sıralarda ben aldatmadan bekletmeden içeriği koyuyorum gelen giden yok çok acayip.

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Birden çıkan birden düşer :) teker teker çık boşver sen kaliteli içerikler sunduğuna inanıyosan zaten zamanla ziyaretci gözünde olumlu bir site olarak gözükeceksin bence ihtiyacın olan bir 3-4 ay daha sonra 2-3 k hitlere ulaşırsın :) sabır sabır diyorum hocam pes etmeyin :)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V

• Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

nickcenter adlı üyeden alıntı

Birden çıkan birden düşer :) teker teker çık boşver sen kaliteli içerikler sunduğuna inanıyosan zaten zamanla ziyaretci gözünde olumlu bir site olarak gözükeceksin bence ihtiyacın olan bir 3-4 ay daha sonra 2-3 k hitlere ulaşırsın :) sabır sabır diyorum hocam pes etmeyin :)

hocam birazcık gözle görülür hit artışı olsa aklımda bir sürü şey var borç harç bulup siteye yatıracağım ama site hiç umut vermiyor anlam veremiyorum buna. hele forumda 1 ayda 2 ayda 1-2 k hite ulaşanlar var ki iyice sorun bende kıvamına geldim:) daha dizi sitesi açacaktım, farklı yeni şeyler yapmayı planlıyordum ama gel gör ki ortada hit yok:)

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum sitene baktım, aklıma ilk gelen şey "yine mi film sitesi oldu"

Misal senin eklediğin bi filmden hemen hemen 100'e yakın sitede daha var. Herkesin kafasında oyun ve film sitelerinden kolay hit alınır mantığı var. Ancak bu biraz eskidi kaldı gibi.

Tema çok iyi, sanırı en iyi film teması zaten, onda sorun yok.

Anahtar kelimeleri biraz daha doğru seçmen gerekiyor. Atıyorum bir film ekleyeceksin sitene: "Avatar"

Google'da armaya başlarken arama önerileri çıkıyor. O önerileri dikkate alarak anahtar kelimeni yap. Yani en çok ne aranıyorsa ona göre.

• Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

Karargaht adlı üyeden alıntı

Dostum sitene baktım, aklıma ilk gelen şey "yine mi film sitesi oldu"

Misal senin eklediğin bi filmden hemen hemen 100'e yakın sitede daha var. Herkesin kafasında oyun ve film sitelerinden kolay hit alınır mantığı var. Ancak bu biraz eskidi kaldı gibi.

Tema çok iyi, sanırı en iyi film teması zaten, onda sorun yok.

Anahtar kelimeleri biraz daha doğru seçmen gerekiyor. Atıyorum bir film ekleyeceksin sitene: "Avatar"

Google'da armaya başlarken arama önerileri çıkıyor. O önerileri dikkate alarak anahtar kelimeni yap. Yani en çok ne aranıyorsa ona göre.

teşekkür ederim. bende o akıllardaki ''yine mi film sitesi'' kalıbını söküp atmak aslında. insanlara iyi bir alternatif sunmak istiyorum:)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al