wmaraci reklam

Sitenin adıni yazinca Google da çıkmıyor

9 Mesajlar 766 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

prognostic prognostic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar kendi sitemin adını yazdığımda benim sayfam gelmiyor bunun sebebi nedir zaman mı gerekiyor acaba ?
Coder27

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Coder27 Coder27 www.ofisto.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 11, (%100)
googleye siteni onayladınmı? xml varmı bunları incele birde site dosyalarında robot.tx varsa onu incele

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
benim site google news'e kayıtlı oldugu halde günlük hiti 5 k oldugu halde çıkmıyor ki :) yandex yahoo bing kardeşlerde tüm anahtar kelimelerle 2. sırada hatta bulundugum ilin adını yazdıgında 5. sırada ama googlede yokum aslında google benim için birsey ifade etmiyor benim hitimi baska bir yer saglıyor onun için takmayın googleyi kafanıza :)

işte buu

• Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

benim site google news'e kayıtlı oldugu halde günlük hiti 5 k oldugu halde çıkmıyor ki :) yandex yahoo bing kardeşlerde tüm anahtar kelimelerle 2. sırada hatta bulundugum ilin adını yazdıgında 5. sırada ama googlede yokum aslında google benim için birsey ifade etmiyor benim hitimi baska bir yer saglıyor onun için takmayın googleyi kafanıza :)

Şöyle bir şey bir anahtar kelime değil ismim aslında spesifik bir isim yani yazinca direk gelmesi lazım gibi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

Hocam konu dışı ama eğer siteniz google de ilk sıraya çıksaydı şuan ki hitinizin çok daha fazlasını alabilecektiniz.

Türkiye’de ise Google %95,74 ile en fazla arama motoru kullanım sırasında 1. Oluyor. Türkiyede 2 sıradaki %3,74 oran ile Yandex arama motoru oluyor.

Hocam sizin sorunuza gelecek olursam, eğer siteniz yeni açıldıysa hemen google da çıkmaması normal bir durumdur. Yanlız aradan uzun bir süre geçtiyse ya domaininiz banlıdır ya da siteniz google botlarını engelliyordur. Search console ya kaydolup "google gibi getir" yapın herhangi bir hata almadan dizine ekleme yapabildiyseniz aradan 15 dakika geçtikten sonra google da site:www.siteismi.com olarak arama yapın. Sitenizi görebiliyorsanız sorun yok demektir.

Sitenizi göremiyorsanız robot.txt dosyanızı inceleyin. Burada arama motorları englliyse engeli kaldırın. Birde burada sitemap dosyanızın doğru yerde gösterildiğinden emin olun. Burada sorun yoksa sitenizin meta kodlarını inceleyin sayfanız için noindex tarzında ifade görüyorsanız silin. Burada da sorun yoksa wordpress veya blogger gibi hazır sistem kullanıyorsanız google engeli olup olmadığına bakın.

Bunların hiçbirinde sorun yoksa birkaç hafta bekleyin. Google sitenizin neden indexlenmediğini search console ya üye olduğunuz mail adresine mail atacaktır. İyi çalışmalar dilerim.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

jarni jarni WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek elektrik teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 8 / 102
  • Ticaret 1, (%100)
Benm site ismi 2 kelimeden olusuyor birlesik uazinca site ismi ilk sirada altlarda da sosyal medya hesaplari girunuyor abcak ayri ayri yazinca cikmiyor .
Sanirim ilk kelime rekabeti yuksek oldgndan.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocam konu dışı ama eğer siteniz google de ilk sıraya çıksaydı şuan ki hitinizin çok daha fazlasını alabilecektiniz.

Hocam sizin sorunuza gelecek olursam, eğer siteniz yeni açıldıysa hemen google da çıkmaması normal bir durumdur. Yanlız aradan uzun bir süre geçtiyse ya domaininiz banlıdır ya da siteniz google botlarını engelliyordur. Search console ya kaydolup "google gibi getir" yapın herhangi bir hata almadan dizine ekleme yapabildiyseniz aradan 15 dakika geçtikten sonra google da site:www.siteismi.com olarak arama yapın. Sitenizi görebiliyorsanız sorun yok demektir.

Sitenizi göremiyorsanız robot.txt dosyanızı inceleyin. Burada arama motorları englliyse engeli kaldırın. Birde burada sitemap dosyanızın doğru yerde gösterildiğinden emin olun. Burada sorun yoksa sitenizin meta kodlarını inceleyin sayfanız için noindex tarzında ifade görüyorsanız silin. Burada da sorun yoksa wordpress veya blogger gibi hazır sistem kullanıyorsanız google engeli olup olmadığına bakın.

Bunların hiçbirinde sorun yoksa birkaç hafta bekleyin. Google sitenizin neden indexlenmediğini search console ya üye olduğunuz mail adresine mail atacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

haklısınız gereksiz siteleri zengin ederken günlük ilgilenilen siteler hep geride adamlar botla haber cekerken onlar 1. sırada öenecıkarıyor biz elle yazıyoz kendimiz yazıyoz domaini yazınca bile cıkmıyoz mazzalah:(

evet tekradan söylüyorum haklısınız istedigim kelimelerde olsam googlede çok hitim olur suankini belki ikiye katlar ama şuvar bu dünyada beni ve benim gibi çalısanları getirmez ilk sayfaya parayı veren düdügü calmaya devam etsin benim hitimin geldigi yer gercekten süper

ı love zen demekten kendimi alı koyamıyorum :) herkese eşit davranıyor
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu

• Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocam şöyle söyleyeyim ben tam belirtemedim galiba herhangi bir indexlememe sorunum yok indexlerim geliyor robot.txt de engellenen bir sey de yok sadece mesela benim site adım sağlık dünyam bunu yazdıgımda ilk sayfada gelmıyor bambaska alakasız seyler gelıyor bu sanırım eger sıte gerı sıradaysa ve yeterı hıtı yoksa zaten ılk sırada olması zor olmasından kaynaklı bır sey ama yıne de teknık bır sorun mu var dıye sormak ıstedım.Cevaplarınız ıcın de cok tesekkur ederım

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Google gibi getir kullanarak daha hızlı ve kesin yollarla getirebilirsiniz hocam. İyi akşamlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al