freelance iş ilanları

Sizce Böyle Bir Sistem Tutar Mı

61 Mesajlar 6.158 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

darkdemon darkdemon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 14 / 58
  • Ticaret 1, (%100)
hocam 3 yıl boyunca ben bu işi tutturmak için uğraşırım. iyi bir kodlama yaptırırım diyorsanız. çünkü herkes sahtekarlık yapmaya çalışacaktır. bence bu işe girin; televizyonun yerini artık bilgisayar ve cep telefonundan izlenen video programlar aldı ve bundan 5 sene sonra televizyon tamamen kalkacaktır.

wmaraci
reklam

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)
Hocam proje düşünceniz güzel fakat,

Bir kurnaz çıkar hitli bir sitesine koyduğu iframe kodu ile, sizin sitenize yüklediği video'nun izlenme oranını yükseltir. Bu da hiç uğraşmadan para kazanmasına yarar.

Eğer bu işe girerseniz, bu tür önlemleri de almalısınız ;)

ercnshn ercnshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 84 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Belli bi konuda yaparsaniz sansiniz artar

bylejyoner bylejyoner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

hasancem adlı üyeden alıntı

Gavurun kopyesinde evcilik oynarsan bu forumda aldığın olumlu mesajlardır, senin projenin alabileceği en iyi başarı.

Ek Olarak:

Ayrıca amacım konunu baltalamak falan değildi, bana taş atacağına projenin farklı yanlarını anlat.

Konuyu açarken yazdığın şey ile youtube'yi anlatmışsın. Doğruya doğru.

Ek Olarak:

Bende Türküm kardeşim, bende isterim Türk siteleri, Türk beyinleri iyi yerlere gelsin...
Ama kopye ile olmaz işte.

Ayrıca eleştiriye açık değilsen konu açmayacaksın.

Ayrıca eleştiriye açık değilsen konu açmayacaksın demiişsin ben kesinlikle eleştirinize laf etmedim

wmaraci
wmaraci

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam sen bu işe gir bence tutar. Riskinide azaltmak için bu işlerden anlayan biriyle ortaklık düşünebilirsin. Eğer böyle bir sistem yapacaksan hocam ben sürekli video yüklerim. Hiti sağlam bir haber portalına bakıyorum. Haber videolarını sizin siteye yükleyip hem size kazandırıp hemde kendim kazanmak isterim.

ercnshn ercnshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 84 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Eger dizilerden kucuk kisa videolar telif hakkina girmicekse ben de video yuklerim

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

ercnshn adlı üyeden alıntı

Eger dizilerden kucuk kisa videolar telif hakkina girmicekse ben de video yuklerim

Hocam onlar iyice araştırılıp.Üyelik sözleşmesi bölümüne yazılacaktır.

halilyc adlı üyeden alıntı

Hocam sen bu işe gir bence tutar. Riskinide azaltmak için bu işlerden anlayan biriyle ortaklık düşünebilirsin. Eğer böyle bir sistem yapacaksan hocam ben sürekli video yüklerim. Hiti sağlam bir haber portalına bakıyorum. Haber videolarını sizin siteye yükleyip hem size kazandırıp hemde kendim kazanmak isterim.

desteğiniz ve yorumunuz için teşekkürler :) iyice araştırılıp algoritmalar çizilip projeyi hayata geçireceğiz destekleriniz için şimdiden teşekkürler.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
para harcamadan bu böyle oluversin fln dersen olmaz ne gerekiyorsa para olarak yapacaksın.Göz artı eder savsaklarsan yapacağın şeyleri hiç başlama

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

para harcamadan bu böyle oluversin fln dersen olmaz ne gerekiyorsa para olarak yapacaksın.Göz artı eder savsaklarsan yapacağın şeyleri hiç başlama

hocam dediğim gibi birden açmayacağım zaten bütçe var her şey planlanıp yapılacak hatta herşey tam olarak oturursa siteye webmaster bile alabilirim. Ama allah kerim bakalım ne olcak. Herşeyin hayırlısı.

emrekirbiz emrekirbiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 28 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
Amacım hevesinizi kursağınızda bırakmak değil ama :D Hocam artık böyle siteler yapsak dahi hatta en güzelini biz yapsak bile adamların tek alıştığı bir site vardır. Örneğin YouTube. Sen olsan YouTube yerine başka bir site kullanır mısın? YouTube artık çok yaygınlaştı. Video ekleme sistemleri artık her yerde ve hep YouTube kullanılıyor. Sen bunu başarırım diyorsan sana kalmış. Senin içinde varsa yap derim. Ve baya bir destekçin olmalı hatta bir gelişmiş bir sponsor alman gerek. Reklamını yapacaksın daha. Tanıtım için bir 5000 Tl gözden çıkarman gerekir. Kolay iş değil çünkü. Facebook, Google'a reklam vermekle olmayacak. Ve siteyi tanıtmadan önce içerikle doldurmalısın. Üyelerinden bekleme başta. Kazanç yaptığın için vergi ödemelisin, eğer özel reklam alırsan vs. Benim söyleyeceklerim bukadar kolay gelsin :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al