wmaraci reklam

Sizce İyi Bir Yere Gelir Mi?

19 Mesajlar 1.726 Okunma
smmexpress

Quiet Quiet Life or Death Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

SevgidenHabersiz adlı üyeden alıntı

gezginler mi hocam gezginler sitesi öleli yıl oldu artık tamindir var gezginlere kim giriyor :)

Hususi olarak girmiyorlar zaten, aramalarda çıkıyor. Ayrıca bitmedi gezginler, halen var ve milyonlarca kişi ziyaret ediyor.

Denemegen.blogspot.com.tr - "Korkacak bir şey yok, sadece deniyoruz."
wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

minecraftpanelim adlı üyeden alıntı

Ben zaten aşırı iyi bir site olmasını istemiyorum. Giderek gelişen, ortalama 10 K hiti olan bir indirme sitesi olmasını istiyorum. Ayrıca 3 ay içinde 1000 TL'lik çalışma yaptıracağım. Özel tema + SEO için. Peki bu durumda ne olur?

Aynı kulvarda sayılırız, hocam aşırı boş zamanınız ve deneyimli bir ekibiniz olmalı, tüm teknoloji ve yazılım firmalarını avucunuzun içi gibi bilmeniz gerek. Türk sitelerinden alıntı ile birşeyler eklemeye çalışıyorsanız bence bu işi şimdiden bırakın. Herşeyi yabancı sitelerden %100 çeviri ile ( bunuda sadece referans alarak ) kendiniz eklemeniz gerekli.

Günlük en az 20 ürün girişi yapmış olmalısınız ve bu ürünler ilk sizde olmalı ve ayrıcada benzersiz tanıtım yazıları olmalı. Linkleriniz sürekli sağlam olmalı ve bunun takibini yapacak ekibiniz olmalı.

Size tavsiyem en az 4 kişilik sağlam bir ekip kurun. 1 seneden öncede siteye Domain+host masrafı dışında kuruş harcama yapmayın. Özgün olun, googleda arama yapınca çıkan oyun ve yazılımlara değil çıkmayanlara odaklanın ;)

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
inndir'den bahseden yok, o öldü mü ya?

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Ayrıca burada Tamindir'i gereksiz abartan çok arkadaş gördüm, şuan yaptıkları tek şey Googleplay'den uygulama eklemek ;)

wmaraci
wmaraci

Mintik Mintik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Desinatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

minecraftpanelim adlı üyeden alıntı

Hocam benim en iyisi olmak gibi bir planım yok zaten. Günlük 10 K civarı hitle yeter de artar. Aylık 1000 TL civarı kazandırsa bile yeterlidir benim için.

Bir defasında 1000 program yüklü hazır bir script kurmuştum. Aradan epey zaman geçince kendiliğinden hiti artmaya başlamıştı. Tamindir, Gezginler vs Türkiye'nin en büyük program indirme siteleri varken sizin sitenize ziyaretçi gelmez demek olmaz. Her web sitenin 1. sırada çıkan kelimeleri olur. Başlarda denk gelmeyebilir ama zamanla bir yerlere gelir. Mesela en çok eklenen içeriklerden biri olan ve adına yüzlerce site açılmış olan Wordpress kelimesini bilmeyen yoktur. Bu halde bile herkes yeteri kadar ziyaretçi çekebiliyor kendi sitesine. Hem sitenizin alan adında da indir kelimesinin geçmesi size fazladan avantaj veriyor. Bir de blog bölümü açıp programların kurulumları ve kullanımları hakkında da detaylı bilgiler verirseniz tadından yenmez. Ama sabır, zaman ve emek lazım.

Başlangıçta 1000 TL gibi bir miktar para harcamak istiyorsanız acele etmeyin. Site içeriğiniz binlere ulaştığında ister istemez program indirme sitesi ile alakalı eksiklikleri daha iyi öğrenmiş olursunuz. Bir program indirme sitesi için gerekli olanlar nelerdir diye sorsam en iyi cevabı verecek kişi program indirme sitesi sahibi olan kişiler olur. Dikkat ederseniz büyüyen sitelerin büyük çoğunluğu bir süre sonra site tasarımının yetersiz olduğunu düşündüğü için tasarımını değiştirir ve daha iyi bir site tasarımı kullanır. Eğer bu işin içinde biraz zaman geçirirseniz sitenin eksikliklerini daha iyi öğrenir ve doğru yerlerde para harcarsınız.

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

agg1401 adlı üyeden alıntı

inndir'den bahseden yok, o öldü mü ya?

Evet. Daha 146 zamanlarında ilk çıkan indirme sitesi o değilmi zaten. Zamanında bi altavista, mynet birde inndir bilirdik.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Tabi ki bu alanda büyük siteler var bunlara bu şekilde ulaşmanız imkansız gibi bir şey.

Ancak size bir tavsiyem olabilir ana sayfaya yüklenmektense alt sayfalara yüklenirseniz hitiniz artacaktır.

newcoder23 newcoder23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web tasarım & programlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 24 / 88
  • Ticaret 0, (%0)
bence devam et güzel olur. Warez paylaşımlar yaparsan da sitene çok giren olur. Bence... Ben warezturkey üzerine program stesi tanımam. Tamindirde neymiş :P

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Warez olmayacak kesinlikle. Herşey Adsense için...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al