wmaraci reklam
lidertakipci

Sorun ne Hiç Anlamadım sorun var sitende dediler öyle kaldı

8 Mesajlar 804 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Herkese iyi günler geçen gün Google analitc verilerimde mobil veriler görünmüyor nerene yalnış yaptım diye bi konu açtım çok anlamsız yorumlar aldım ve bu fotoda

arkadaş şey yazmış hocam siz ne yaptınız yazmış bende pek bilmiyorum ne yaptığımı anlamadım ne yalnış lütfen yardımcı olurmusunuz o yorum yazan arkadaşı skype den ekledim cevap yok ve sorunu çözemedim zor durumdayım lütfen bi çıkış yolu gösterin konu yalnış yerdeyse düzeltebilirsiniz kusura bakmayın
önce ki açtığım konu burada zor durumdayım lütfenhttps://wmaraci.com/forum/google/google-analytics-sorunu-284296.html#post1625486

wmaraci
reklam

Piedra Piedra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam eğer ücretli yaptırırım diyeydiniz emin olun o kadar kişi yazardı ki! Ne yazık ki geçen bende konu açtım kimse ilgilenmedi bile.
basymgroup

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

Piedra adlı üyeden alıntı

Hocam eğer ücretli yaptırırım diyeydiniz emin olun o kadar kişi yazardı ki! Ne yazık ki geçen bende konu açtım kimse ilgilenmedi bile.

Anladım hocam ama bu temayı parayla yaptırdım gercekten

applemaybe applemaybe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba,

blogger dan pek anlamam mobil site ayrı bir sayfadan çalışıyor olabilir o yüzden analytics kodunuzu o sayfayada koymanız gerekebilir.

örnek vermek gerekirse,

diyelim sizin anaytics kodunuz footer.php de.

bu footer.php yi mobil görüntüleme sayfası almıyor olabilir.

sadece aklıma gelenleri yazdım wordpress olsa tam yardımcı olabilirdim ancak bloggerin sistemini hiç bilmiyorum.

wmaraci
wmaraci

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam siz de ücretli yaptırın o zaman. Hem burada gerçekten işten anlayan insanların şevki kırılmamış ve emekleri boşa gitmemiş olur, hem de siz bir emek harcadığınız için para harcadığınız için projeniz her neyse ona daha fazla özen gösterirsiniz. Yine yardım eder ücretli yapan kişiler. Mesela ufak tefek şeyleri, ücretli işinizi yaparken ücretsiz yapabilirler.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

Hocam siz de ücretli yaptırın o zaman. Hem burada gerçekten işten anlayan insanların şevki kırılmamış ve emekleri boşa gitmemiş olur, hem de siz bir emek harcadığınız için para harcadığınız için projeniz her neyse ona daha fazla özen gösterirsiniz. Yine yardım eder ücretli yapan kişiler. Mesela ufak tefek şeyleri, ücretli işinizi yaparken ücretsiz yapabilirler.

hocam sorun domain yönlendirme yaptıktan sonra oldu alaticy de ondan önce analityc te tüm veriler görünüyordu şimdi yeni durumdan sonra görünmemeye başladı tabler ve mobil veriler sadece masaüstü sayımları görünüyor

Ek Olarak:

applemaybe adlı üyeden alıntı

Merhaba,

blogger dan pek anlamam mobil site ayrı bir sayfadan çalışıyor olabilir o yüzden analytics kodunuzu o sayfayada koymanız gerekebilir.

örnek vermek gerekirse,

diyelim sizin anaytics kodunuz footer.php de.

bu footer.php yi mobil görüntüleme sayfası almıyor olabilir.

sadece aklıma gelenleri yazdım wordpress olsa tam yardımcı olabilirdim ancak bloggerin sistemini hiç bilmiyorum.

hocam sorun domain yönlendirme yaptıktan sonra oldu alaticy de ondan önce analityc te tüm veriler görünüyordu şimdi yeni durumdan sonra görünmemeye başladı tabler ve mobil veriler sadece masaüstü sayımları görünüyor

applemaybe applemaybe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 4, (%100)
[QUOTE=koz4;1628079]hocam sorun domain yönlendirme yaptıktan sonra oldu alaticy de ondan önce analityc te tüm veriler görünüyordu şimdi yeni durumdan sonra görünmemeye başladı tabler ve mobil veriler sadece masaüstü sayımları görünüyor

google analytics de domain olarak eklediniz mi ? verileri yoksa blogsporttan mı

mobil version siteadi.com/?m=1 olarak görünüyor belki domainden dolayı analytics içeriği almıyor olabilir.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

applemaybe adlı üyeden alıntı

[QUOTE=koz4;1628079]hocam sorun domain yönlendirme yaptıktan sonra oldu alaticy de ondan önce analityc te tüm veriler görünüyordu şimdi yeni durumdan sonra görünmemeye başladı tabler ve mobil veriler sadece masaüstü sayımları görünüyor

google analytics de domain olarak eklediniz mi ? verileri yoksa blogsporttan mı

mobil version siteadi.com/?m=1 olarak görünüyor belki domainden dolayı analytics içeriği almıyor olabilir.

olabilir hocam onu nasıl düzeltirim ben alalitc de sadece şablon kodunu html kod olarak ekledim başka bişi yapmadım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al