wmaraci reklam

Türkiyede alanında tek ve en kapsamlı içerik için kazanç önerisi?

8 Mesajlar 876 Okunma
wmaraci reklam

yjmalmsteen yjmalmsteen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 73 / 2
  • Ticaret 6, (%100)
Selamlar

Başlıkta da belirttiğim gibi aralıksız 7 senelik bir geçmişi olan, alanında (figür,koleksiyon,oyuncak) içerik zenginliği, kapsamlı ve özgünlüğü bakımından,ülkemizde tek olan bir site var.

Uzun bir süre siteden herhangi bir gelir beklemedim fakat değerinin artmasıyla birlikte çeşitli yollarla az veya çok farketmeden gelir getirebilirmi diye düşündüm.

Denediklerim;

- Adsense: Yıllarca başvurdum ıvır zıvır nedenlerden dolayı kesinlikle kabul etmediler. Sonunda adsense hesabı satın aldım. Gelirler gayet güzel başlamasına ve kesinlikle kurallara aykırı hareket etmememe rağmen "geçersiz tıklama" sebebinden dolayı hesabımızı iptal ettiler 1 hafta sonra.

- Popunder: 1 tane denemelik koymuştum üyeleri ve ziyaretçileri çok rahatsız etmesinden dolayı iptal etmek zorunda kaldım.

- Çeşitli ad network sitelerinin bannerları: Kısacası gelir getirmedi hiç.

- Gittigidiyor ve hepsiburada reklamları: Tıklama oranı çok az olduğundan bunlarda iş görmedi uzun vadede.

Sitenin adı kuzey kalesi.Niyetim kesinlikle reklam olmadığı için direk link vermek istemiyorum burada. Siteye göz atıp değerlendirmek isteyen olursa diye :)

Amacım legal ve kullanıcıları siteyi gezerken minimum derecede huzursuz ederek gelir sağlayacak bir tavsiye alabilmek olaya hakim arkadaşlardan.

Şimdiden ilginiz için teşekkürler

wmaraci
reklam

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Sitenizin hiti, indexleri vs iyi durumaysa zaten şahıslardan reklam alabilirsiniz illaki bir şirket kullanmanıza gerek yok bence.

Yazının tümünü de kalın yazmak yasak sanırım hocam
yjmalmsteen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 73 / 2
  • Ticaret 6, (%100)

ozdenfurkan adlı üyeden alıntı

Sitenizin hiti, indexleri vs iyi durumaysa zaten şahıslardan reklam alabilirsiniz illaki bir şirket kullanmanıza gerek yok bence.

Yazının tümünü de kalın yazmak yasak sanırım hocam

İşte bir sıkıntı da orada zaten; pazarlamasını iyi yapabilmek.
Zaten sitede bir şirketin leaderboard reklamı var fakat o da tanıdık olduğundan dolayı sağlam ödeme yapmıyor malesef. Yerini başkasına memnuniyetle verebilirim açıkçası :D

Öneri ve uyarı için teşekkürler ayrıca :)

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)

yjmalmsteen adlı üyeden alıntı

İşte bir sıkıntı da orada zaten; pazarlamasını iyi yapabilmek.
Zaten sitede bir şirketin leaderboard reklamı var fakat o da tanıdık olduğundan dolayı sağlam ödeme yapmıyor malesef. Yerini başkasına memnuniyetle verebilirim açıkçası :D

Öneri ve uyarı için teşekkürler ayrıca :)

Pazarlamaya forumda başlayabilirsiniz ayrıca. Reklama uygun gören birileri çıkacaktır.
yjmalmsteen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
adcash öneririm banner üyeliklerden çok kazandırıyor ve site-under formatı var popupa göre daha iyi ve az rahatsız edici biyere tıkladığınızda yeni sekmede açılıyor reklam kapaması kolay ve kazancı cok iyi popupa göre euro olara işliyor ve aylık ödeme her türlü siteyi kabul ediyolar adult hariç reklam verenlerde kaliteli
yjmalmsteen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 73 / 2
  • Ticaret 6, (%100)
Tavsiyeler için çok teşekkürler tekrar :)
Başka fikri olan varmı acaba konu hakkında

fckinglegendary fckinglegendary WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 13 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
hocam mesela bu tür koleksiyonlar amazon, ebay gibi sitelerde çok satılıyor,bu sitelerin satış ortaklığı sistemine başvurun. Eğer sağlam bir kullanıcı kitleniz var ise bu tür koleksiyon yapan. Ebay veya amazondaki ürünlerin tanıtımını yapıp altına referans linkinizi koyarsınız reklam gelirlerine ekstra olarak öylede birşeyler kazanabilirsiniz.
yjmalmsteen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 73 / 2
  • Ticaret 6, (%100)

fckinglegendary adlı üyeden alıntı

hocam mesela bu tür koleksiyonlar amazon, ebay gibi sitelerde çok satılıyor,bu sitelerin satış ortaklığı sistemine başvurun. Eğer sağlam bir kullanıcı kitleniz var ise bu tür koleksiyon yapan. Ebay veya amazondaki ürünlerin tanıtımını yapıp altına referans linkinizi koyarsınız reklam gelirlerine ekstra olarak öylede birşeyler kazanabilirsiniz.

Sitedeki evrenlerin ürün koleksiyonları yapanların %90 veya fazlası zaten işin resmen kompedanı olan vatandaşlar :) Ondan dolayı ref linklerine ilginin çok düşük seviyelerde olacağını tahmin etmek zor olmuyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al