freelance iş ilanları

Web projelerinde ekip kurmak gerekliliği

15 Mesajlar 1.845 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Olur neden olmasın ?

Web projeleri asla tek kişi ilerlemez.Kişisel açılan çoğu blog bile bir süre sonra yokluğa terkediliyor, kapanıyor ve yok oluyor.

Eğer ciddi bir düşünce varsa yatırım yapılmalı, planlı ve programları hareket edilmeli.Hayatta zamanı tasarruflu kullanmamız çok önemlidir.Bir ekip ile gönülden geçen her iş başarılır ancak ekibin icraatları bu noktada en önemli etkendir.

otuzgun Onedio tarzı değilde şuan piyasada olmayan farklı düşünceler içerisindeyseniz ve ekip arayışınız varsa görüşebiliriz.

wmaraci
reklam

otuzgun otuzgun Otuzgun Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 199 / 121
  • Ticaret 10, (%100)
Onedio dan sadece başarılı bir örnek olarak bahsettim. Kendim iş yoğunluğuma bağlı olarak böyle bir işe giremem. Ancak aklımda birkaç proje var. Yürütücü olamadığım için öylece yatıyor. Bir tanesini örnek olarak ekliyorum buraya http://gazetema.com/gazetema-nedir/

onlinemakalem onlinemakalem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Her türlü personel açığınızı karşılayabiliriz. İletişime geçebilirsiniz.

İletişim
Telefon: +90 553 715 18 64
Mail: onlinemakalem@gmail.com

Archer Archer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 43 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Kusura bakmayın yanlış yoldasınız. Bebek masası ile büyümeyecek o proje para ile büyüyecek. Onedio'nun sosyal medya yatırımını kaçınız yapabileceksiniz? Forumlarda 20 - 30 bin liraya satılan gruplardan kaç tane alabileceksiniz?

İnternette içeriğin yüzde 60'nın büyüklerin eline geçtiği bir ortamda siz içerik üretmeye çalışırken onedio gibi projeler video işinde yerini sağlamlaştıracak. Aldığı milyonluk yatırımlarla hem piyasadaki nitelikli kişileri bünyesinde barındıracak hem de reklam pastasındaki payını artıracak.

Reklam işi ne olacak? Adsense ile ev mi geçindireceksiniz? Yarın sabah adsense uçarsa ne olacak? Ofis kirası eleman maaşını kim verecek? Ben size söyleyeyim yetiştirdiğiniz kişiyi onedio gibi yüksek bütçeli projelere kaptıracaksınız. Server masrafları, SEO ve yazılımcı sorunlarını vs. pas geçtim.

Büyük düşünmek güzel, güzel projeler yapıp iyi paralar kazanmak gerekiyor. Facebook kurmaktan vazgeçip, ekşi sözlük kurma hayallerinden sonra onedio'ya rakip olmayı denemek. Yarın Buzzfeed Türkiye açılırsa ne olacak? Bizim mahallede bakkal para kazanıyor diye biri gelir bakkal açar sonra BİM gelir ikisine de dersini verir. Siz gidiyorsunuz BİM'in yanına bakkal açıyorsunuz :)

Bence daha düşük bütçeli user generated content olayına girilmeli.

digibakers.com - the power of thinking small...
wmaraci
wmaraci

onlinemakalem onlinemakalem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
@archer user generated content nedir? Biraz aciklar misiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al