lostyazilim

Web tabanlı oyun script

3 Mesajlar 1.839 Okunma
lostyazilim
smmexpress

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba.

Web tabanlı oyun scripti satışı yapan var mı? (agar.io dışında)

Travian tarzında değilde daha çok Strateji tarzında ama gelişmiş arıyorum.
Şöyle söyliyeyim, travian aşırı fantastik geliyor bana. Bu tarz değil nasıl ki bir cs16 oynarken gerçekçilik hissettiriyorsa bu tarzda gelişmiş olarak arıyorum. Fiyat sorun değil çok uçuk olmadıktan sonra.

wmaraci
reklam

BugraGulay BugraGulay <?php echo"It's Life"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer/Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 34 / 135
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam istediğiniz scripti kodlayan coder bulabilirsiniz. Bilgi amaçlı yorum yazıyorum. Bu iş biraz ucuz etin yahnisi yenmez tarzındadır. Yani ucuza yapan olur siz fiyat sorun değil demişsiniz fakat oyunu kodlatmak reklamını yapabilmek ve günümüzde bir app yaptırmanız gerekmektedir. Maliyeti tahmini olarak söylemek gerekirse 25 bin altı olmaz diyebilirim.

Tamamen bilgi amaçlı bir yorumdur. Altı yada üstü olabilir rakam :) iyi çalışmalar dilerim
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

BugraGulay adlı üyeden alıntı

Hocam istediğiniz scripti kodlayan coder bulabilirsiniz. Bilgi amaçlı yorum yazıyorum. Bu iş biraz ucuz etin yahnisi yenmez tarzındadır. Yani ucuza yapan olur siz fiyat sorun değil demişsiniz fakat oyunu kodlatmak reklamını yapabilmek ve günümüzde bir app yaptırmanız gerekmektedir. Maliyeti tahmini olarak söylemek gerekirse 25 bin altı olmaz diyebilirim.

Tamamen bilgi amaçlı bir yorumdur. Altı yada üstü olabilir rakam :) iyi çalışmalar dilerim

Ben aslında bu sektöre girmiyorum. Sadece benim bir sitem var belli bir kitlem var 3-5 bunlar sitede soru cevap yapıyorlar genelde. Bu esnada can sıkıntısına site.com/oyun vs. diye girip biraz kafa dagıtmaları istedigim şey. Tabi güzel bir şey olmalı ki keyifli olursa kafa dağıtma amacına uygun olur. Edebiyat sitesi lise, üni, kpss... Böyle yani istediğim bir şey:)
Normalde cs16 düşündüm ama onun için yok oyunu indir servere girsinler ohooo uzun iş bizde bayan da çok yani hiç yapamyacakları bir şey. Ama gerçekten şart benim kitleme bu tarz kafa dağıtmak için takılacakları bir oyun. Bu fantastik oyunlar bıktırdı insanları görüyorum, facebook oyunları da aynı şekilde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al