lostyazilim

Webmail Roundcube'yi Gmail'e aktarma nasıl yapılır?

6 Mesajlar 13.814 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

erkut erkut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 35 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Webmailde kullandığımız roundcubeyi Gmail veya Outlook,Hotmail'e nasıl aktarabiliriz. Yani Gmailden yada Outlook,Hotmail'den mailadresi(@)siteadi.com şeklinde nasıl oturum açabiliriz?

wmaraci
reklam

selamim selamim http://mehmetcabar.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisliği
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 104 / 60
  • Ticaret 32, (%100)
Bu şekilde oturum açamazsınız ancak roundcube hesabınızı, gmail veya hotmail e ekleyebilir ve gelen mailleri hotmail veya gmail üzerinden okuyabilir veya yanıtlayabilirsiniz.

Trustflow 42 Kaliteli Kişisel Blog: www.mehmetcabar.com | Mutluluk Satıcısı

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)

selamim adlı üyeden alıntı

Bu şekilde oturum açamazsınız ancak roundcube hesabınızı, gmail veya hotmail e ekleyebilir ve gelen mailleri hotmail veya gmail üzerinden okuyabilir veya yanıtlayabilirsiniz.

Gmail veya hotmail'e yönlendirilmiş bir maili nasıl mailadresi@site.com olarak cevaplayacak ki?

Roundcube'de oturum açınca orada yönlendirme seçeneceği var kardeşim oraya ekle maili gelen kutuna düşer ama kurumsal mailden cevap vermek için ya outlook kutuna e-posta adresini tanımlarsın ya da her seferinde webmailde oturum açman gerekir. Ama mailleri sürekli kullandığın hotmail veya gmail üzerinden okuyabilirsin.

selamim selamim http://mehmetcabar.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisliği
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 104 / 60
  • Ticaret 32, (%100)

omerknet adlı üyeden alıntı

Gmail veya hotmail'e yönlendirilmiş bir maili nasıl mailadresi@site.com olarak cevaplayacak ki?

Roundcube'de oturum açınca orada yönlendirme seçeneceği var kardeşim oraya ekle maili gelen kutuna düşer ama kurumsal mailden cevap vermek için ya outlook kutuna e-posta adresini tanımlarsın ya da her seferinde webmailde oturum açman gerekir. Ama mailleri sürekli kullandığın hotmail veya gmail üzerinden okuyabilirsin.

bilgi@mehmetcabar.com mail adresimi hem hotmail hem de gmail ile birleştirdim ve şu anda bilgi@mehmetcabar.com adresine gelen mailler, direk olarak gmail ve hotmail hesabıma da düşmekte ve istersem gmail ve hotmail üzerinden bilgi@mehmetcabar.com olarak cevap verebiliyorum. Gmail ve hotmail'in bu şekilde bir özelliği bulunmakta. Tekrar ediyorum, okuyup yanıtlayabilirsin. Biraz ayarları kurcalarsan görebilirsin.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

Trustflow 42 Kaliteli Kişisel Blog: www.mehmetcabar.com | Mutluluk Satıcısı
wmaraci
wmaraci

erkut erkut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 35 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Vallaha kardeşim araştırdım ama pek beceremedim nasıl yapacağımı yollar ile tarif edebilir misiniz?

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
erkut https://www.youtube.com/watch?v=0FapOeGo_G0 bu video'da anlattım hocam.

Cevap gecikmiş olabilir fakat sonraki gelen arkadaşlar olursa video'dan faydalanıp işlemlerini gerçekleştirebilirler.
chackall

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al