freelance iş ilanları

yurtdısından hiçbirşey alınamaması

10 Mesajlar 1.041 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
yav 200kusur vergi mi olur
emeğe saygı diyip arkadaşlık sitesi işine gireyim warez kullanıp cöp olacak bi işe baslamak istemiyorum
pek ugras gerektirmeyen cok kapsamlı bir arkadaşlık scripti android ios web sürümü güncelleme herşey içinde adamlarda haklı bir yandan 247 dolar yurtdısında kolay ödenebilecek bir rakam ama hergün dolar artıyor ülkede. vergi indirimi istedim destekten onu da yapmadılar :( hiçbirşey alamaz olduk
https://resmim.net/f/wqCVRQ.jpg

sibelceliker darknov4 CitaYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sibelceliker sibelceliker WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek iş geliştirme ve reklam uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 65 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
daha dur. 3d security olmayan sitelerden güzel sipariş veriyorduk.şimdi gümrükten başlayıp alınmayan vergileri de alacaklar.millet kendi kendine çinden alıp satıyodu o da hayal olacak.TL nin hükmü yok.kısa vadede aynı ürünleri temin edebileceğin yer bulursan kazancın %18 olur.başkada bişey olmaz bu ülkede

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Seçim sonrası tekrar editleyin hocam konuyu :)
sibelceliker muhendis26

kişi bu mesajı beğendi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
sibelceliker dediğinize katılıyorum, çok yakında daha da kısıtlama olacak. Yurdışından alışveriş limiti de düşürülecek 22 eurodan 11 euro düşecek burayı not olarak alın. geçen bir yazı okudum maliye bakanlığından düzenleme yapıyorlar galiba.
sibelceliker

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 65 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
az zaman kaldı. biyerden ürün almaya çalışıyorum 502 Bad Gateway
hatası alıyorum.vpn ile girebiliyorum.çözemedim sorunu.işleyen bir e-ticaretimiz vardı.tanzim açarlar mı dersin bunun için

• Üyelik 11.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 65 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
kesin bilgi gelecek düzenleme

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)
%18 VAT olarak çoğu site uyguluyor ülkemiz için, bence şaşırmayın olağan bir durum haline geldi her ülke gibi, hatta şükretmek lazım isveçte %25 vergi

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

sibelceliker adlı üyeden alıntı

az zaman kaldı. biyerden ürün almaya çalışıyorum 502 Bad Gateway
hatası alıyorum.vpn ile girebiliyorum.çözemedim sorunu.işleyen bir e-ticaretimiz vardı.tanzim açarlar mı dersin bunun için

Bana gore IMF ile anlaşıldı hocam kim ne derse desin. Çoğu ekonomistte bu yönde fikir beyan ediyor zaten. Ekonomi çöktükten sonra IMF ile anlaşılmaz ekonomi bu noktadayken anlaşilir. Hükümet büyük ihtimal seçim sonrası Devalüasyon(TL değer kaybı) yapacak. Ve TL 6 7 leri görecek(en az) daha sonra IMF ile anlaşıldığı acıklanacak ve kur 5.5 5.8lere gelecek bu bir zafermiş gibi sunulacak. IMF nin klasik taktigi budur zaten. Paraya devlet değer kaybettirir IMF gelir kötünün iyisine evriltir işi hükümette bunu bir zafer olarak halka sunar. Halk da aptal değilse durumu anlar aptalsa şak şak şak yaparak hükümeti alkışlar.

Kısaca TR'nin en az 3 sene geleceği belirsiz berbat. Yani en az 3 sene daha en az bu kadar ızdırap yine devam edecek. Yurt dışından ürün getiren alan vs.. varsa işi çok zor artık. Seçim sonrası birçok holding kur farkından gelen zarardan dolayı iflasını ilan edecek.

• Üyelik 11.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 65 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
sence halk buna inanmaz mı?sence kaçıncı devalüasyonu geçirdik,geçiriyoruz ?.en az 6,7 doğru ben 10 Tl yi görürüz diyorum.o bir kahraman o sürecide hamdolsun lehine çevirir.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

sibelceliker adlı üyeden alıntı

sence halk buna inanmaz mı?sence kaçıncı devalüasyonu geçirdik,geçiriyoruz ?.en az 6,7 doğru ben 10 Tl yi görürüz diyorum.o bir kahraman o sürecide hamdolsun lehine çevirir.

İflas listesinde Zorlu Holding'den Sabancı'ya ordan Ali Ağaoglu'na kadar uzanan bir liste var. Mercedes vs.. gibi firmalarda üretim süreçlerini Türkiyede büyük oranda durduracakmış. Herkes seçimi bekliyor. Ege bölgesinde Zorlu Holding hakkında yer gök inliyormuş mesela yerel halkın dilinde durum. Işler berbat bir hal almış. Ben 10 lirayı görmez diyorum çünkü ülke anahtarlarıyla birlikte IMF ve dış güçlere(!) Teslim edilecek. Başka çareleri yok. İssizlik %20lere dayandı borç 500 milyar dolara gidiyor vs.. vs..

Bu halk zerre kadar düşünebilse zaten bu durumda olmazdık. Benim de zerre kadar umudum yok. Sadece durumu anlatmak istedim. Ne ülkeden ne ülke geleceğinden ne de halktan umudum var. Ortadoğu batakligi işte. Sokaktan 100 kisi cevirsek 1i(en iyi ihtimal) devalüasyon nedir diye biliyordur bu halka bu durumu nasil anlatacaksin ki. Ayrica bu IMF durumunu bile kendi lehlerine cevirip kahraman ilan edilirler. Bu ülkede bu da olur.
muhendis26

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al