wmaraci reklam

Sql Server 2008 R2 Hakkında

18 Mesajlar 2.979 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
C sharp öğrendi iseniz , bu programın olmazsa olmazı mssql dir :D bu ikisini çözdüğünüzde kimse sizi tutamaz :D

Mssql ap ayrı manyak ötesi bir veri tabanı sistemidir. İçine girince çıkmak istemezsin. Neler yapabileceğini hayal edemezsin , yapacaklarında sınır yoktur. Yaptıkça daha çok sever daha fazla merak eder sınırlarını zorlarsın :D

Aynı şekil c# ta inanılmaz bir programdır. İçinde sql entegre çalışır zaten biraz kurcalarsan mssql bağlantılarını öğrenirsin.
PorFavorDama

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.
wmaraci
reklam

PorFavorDama PorFavorDama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

kaderebak adlı üyeden alıntı

C sharp öğrendi iseniz , bu programın olmazsa olmazı mssql dir :D bu ikisini çözdüğünüzde kimse sizi tutamaz :D

Mssql ap ayrı manyak ötesi bir veri tabanı sistemidir. İçine girince çıkmak istemezsin. Neler yapabileceğini hayal edemezsin , yapacaklarında sınır yoktur. Yaptıkça daha çok sever daha fazla merak eder sınırlarını zorlarsın :D

Aynı şekil c# ta inanılmaz bir programdır. İçinde sql entegre çalışır zaten biraz kurcalarsan mssql bağlantılarını öğrenirsin.

Evet zaten tek geçtiğim ders ve çalıştıgım ders programlama diyebilirim :P Diğer çoğundan kalıyorum :D Ama ben zaten programlamaya aşırı bir ilgi duyuyorum başından beri bu merak vardı bende fakat buna rağmen pc mühendisliğine gitmedim . Orası ayrı konu :D Şimdi hocam işte istediğim cevabı verdınız ben dün 4GB lik bir sql server 2008 r2 indirdim torrentten . Bunu anlatılana göre kurdum fakat bir hata aldım şöyle ki :

SQL Configuration Manager da SQL Server Services de şöyle bir hata yer aliyor :
"Uzaktan işlem çağrısı başarısız"

Ve işte dediğim gibi mssql ile nasıl bir veri depolayabilirim ya da şunu yapabilirsin diyebileceğiniz örnek bir program var mı isim olarak yani hani bu yapıldı diye. Somut orneklerle kavramam için :)

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle ne programı yazmak istiyorsunuz onu planlayın. Size yardımı olacak site de bu site , ben pek anlamam bu işlerden..

https://forum.ceviz.net/

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

kaderebak adlı üyeden alıntı

Öncelikle ne programı yazmak istiyorsunuz onu planlayın. Size yardımı olacak site de bu site , ben pek anlamam bu işlerden..

https://forum.ceviz.net/

Teşekkür ediyorum sağolun hocam yardımlarınız için :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam verdiğim linklerde mevcut nasıl yapıldığı.Youtube'da çok video var bununla ilgili.Biraz araştırın bulamazsanız birkaç link atarım size :)
PorFavorDama

kişi bu mesajı beğendi.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Hocam verdiğim linklerde mevcut nasıl yapıldığı.Youtube'da çok video var bununla ilgili.Biraz araştırın bulamazsanız birkaç link atarım size :)

hocam sızın attıgınız uygulamadakı gibi yaptım yanı baglantı baglantı adresı fakat bende datagrridview ' e yüklemedi tabloyu neden acaba ? Bir kaç yere daha baktım .

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam sizin için sakıncası yoksa projenizi yollayın isterseniz bir kontrol edeyim.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!

BoluBeyi BoluBeyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 37 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Projenizi kurulum dosyası haline getirirken içerisinde sql express i de kurarsanız sorun olmayacaktır. Yani yaptığınız bir proje başkasının da bilgisayarında çalışacaktır. Tek yapmanız gereken sql dosyasını bin klasörünün içerisine atmak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al