wmaraci reklam

E-ticaret forumu öldürüyor mu?

24 Mesajlar 2.139 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
portal tebrik ediyorum hocam özellikle css-html konusunu bookmarka ekledim. Umarım sizin gibi insanlar forumda daim olur, benim gibilerde tekrar ticaret ile yardım konularına eşit özeni gösterir.

SerkanA hocam zaten işe yaradı atılan adımlar. Ticaret geliştirildi ve üyelerde memnun. Forumda ciddi bir hareketlilikte var. Ama aynı şeyi tekrarlamayayım işte umarım dediğiniz gibi bilgi bölümü de canlılığını kaybetmez.

wmaraci
reklam

ozulte ozulte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 47 / 25
  • Ticaret 15, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

ozulte hocam tabiki ticaret yapmanız çok güzel. Bende yapıyorum kat be kat arttı ticaretimde bu yönden bir şikayetim yok.

Ama eskiye kıyasla yardım başlıklarını esgeçiyorum artık ve bu benim ayıbım. Ha tek değilmişim bunu farkettim. Demekki bizi bu ayıba sevkeden bir gelişme olmuş forumda bundan bahsediyorum.

Tabi halen yardımseverliğe devam eden arkadaşlarda varmış. Ben bir önlem alınsın ticaret kaldırılsın demiyorum. Sadece benim üzerimdeki değişimi aktardım.
yok ben sizi çok iyi anlıyorum hocam. dediğinizde haklısınız ama benim de bahsettiğim durum şu.

ticaret olayı olmasaydı mesela ben bu foruma belki de hiç gelmeyecektim. haberim bile olmayacaktı forumdan.
ama işte ticaret sayesinde ben foruma gelmeye başladım, diğer konularda bilgim varsa bilgim ölçüsünde yazmaya çalısıyorum falan.

yani ticaret aslında bu yönden bakınca biraz da forumun kazancı olmuyor mu?

eminim benim gibi bir çok üye de vardır.
impjix

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Sizi anlıyorum , ticaretin belirginleşmesi ile yardım yerine ticareti seçtiğinizi düşünüyorsunuz bu bir ayıp değil sadece seçim veya düşünce yönünde hareket . Bunun iradesi üyenin kendisinde kalıyor yani kimi hayrına yapar kimi ticari amaçlı yapar kimi paraya ihtiyacı olur iş te ağırsa normalde ticaret yapmasa bile belirli bir ücret ister . Ama forum içerisinde ticaretin canlılık kazanması ile bilgi geri planda kalmaz . Konudaki Premium Üyelik kısmına da değineyim , Premium Üyelik ler ticaretin olmazsa olmazıdır . Veya ticareti geçelim Gümüş Üye ve üstüne açılan birçok araç var ve bu araçlar bir webmasterın işini iyi derecede görecek tipten . Premium Üyeliklerin belirginleşmesi bir artıdır . Gelen her premium forumun gelişmesinde harcanabilecek özelliklere yatırımdır .
Dediğim gibi bilgi hep oldu ve olacak sadece ticaret artık daha da belirgin olacak bilgi değer kaybetmeden

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
SerkanA benimde temennim aynı yönde. Umarım haklı çıkarsınız. Bilgi değer kaybetmeden kalır.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al